Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 145
Честито бебче на Милета! Да е винаги весел малкия Василчо и да радва мама и тати!
Кали добре дошла отново сред нас, радвам се че Пепи е кротко бебе, на всички пожелавам такива!
Приятна вечер

# 61
  • Мнения: 66
Лека вечер момичета приятни сънища smile3524
Хей какво става с мамите ни който имаха планирано секцио эа днес?

# 62
  • Мнения: 129
Кали, мила бях те помолила в предишната тема да направиш паралел между нормално и секцио-щото аз раждах нормално и сега ме е страх от секциото -ама ти естествено не си ги прочела   Laughing
ако въобще намериш време пусни едно мнение-  много ,много моля  Praynig
Мацко не се спотайвай-пускай разказ за събитието

# 63
  • Мнения: 38
Милета, честито бебче! Да ти е жив и здрав малкият Васил и много да те радва!

Кали, бладарим за разказа. Звучи толкова положително  Hug

Аз пък преди около час докато готвех да вземе да капне малко вода на ламината и аз не съм я видяла и като се подхлъзнах на нея. Добре, че беше майка ми близо до мен, че се хванах за нея. Но така се разкрачих, че просто не мога да опиша колко неприятно беше усещането.  Shocked  И ме заболя ниско долу.   Sick Изключително гадно беше и то само заради няколко капки вода...   Sad

# 64
  • Мнения: 64
Честити бебенца на Милета и Бабаитка да са ви много здрави и послушни и много да ви радват!!!
Честит рожден ден Сами много щастие и леко и безпроблемно раждане на малкото подаръче!!!
Честит рожден ден и на принцеската на Галето много да ти е здрава умничка и добричка!!!


Беринка аз също забелязах в последно време че ми е подпухнало лицето както и дясното краче и ръчичка вече не мога да ги наричам така умалително стават ми като мечешки лапи, ама сутрин след сън положението се подобрява. За всеки случай утре ще пусна една уринка макар и да нямам високо кръвно за спокойствие.
Лека нощ на всички и леко раждане на тези, които утре са решили да ни изненадат.

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Честит рожден ден на Самораслячето  Heart Eyes
Да е все така лъчезарна и щастлива, скоро да стане най-щастливата мама  Heart Eyes И все така готина приятелка  bouquet Heart Eyes


П.П като съм заспала фитка и забравих да и звънна днес тъй ще си опрощавам грешките в нета Twisted Evil
Много те обичам Heart Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 320
Честит бебок на Милета - да е жив и здрав Васко и да носи много радост на мама и на всички около него!

# 67
  • Мнения: 17
Oще едно бебе – ура. Милета, честит ти син Васил- да ти е жив и здрав и много послушен.
Кали, много хубав разказ. Дано всички запомним това събитие с такива положителни емоции.
Мацко, и на теб- добре дошла.
А защо нашите секцио мами се спотайват днес? Имаме ли новини, т.е. почти съм сигурна, че не- иначе щеше някое щъркелче да ни каже? Дано са добре и те, и бебоците, пък като се приберат, ще разказват.
Лека нощ от мен. До утре. А на раждащите мами до преди обяд - Успех( нали ставам все по едно обедно време, да си кажа отсега).

# 68
  • Мнения: 83
успях да прочета поне каквото сте писали в тази темичка  Simple Smile
имаме си рожденички виждам, тъй че ЧРД на всички празнуващи днес, макар и малко късничко  Wink
а сега да използвам бебка докато дреме преди последното хранене, да разкажа и нашето раждане как мина  Simple Smile
бебка реши да ни изненада и да се появи по-рано от предвиденото  Mr. Green (аз като ви разказвах, че ми се е смъкнал коремът и едва ли ще издържа до 27, за когато беше планирано секциото), а и тя се оказа явно недодръжко като майка си  Wink та съвсем ненадейно на 22-ри вечерта ми изтекоха водите, добре че не бях яла още, само вода бях пила, та не трябваше да чакаме дълго време. та си минах аз и през половината "екстри" и на нормалното раждане - да си призная - стори ми се доста болезнено  добре че мъжът ми беше с мен да ми пази страх  Mr. Green ама пък да види и той малко от раждането все пак, да не си мисли, че е толкоз лесно
а киселините така ми се бяха засилили, чак беше започнало да ми се повръща вече  Sick акушерката ми даде един ранитидин, който с такава радост схрусках  Mr. Green нищо че е толкова горчив и ужасен
в 1ч. през ноща започнаха да ме подготвят за операцията вече - клизма, преливаха ми някакви течности. а като ми сложиха упойката (спинална) и ми стана супер леко - вече не усещах гадните контракции. катетърът ми го сложиха след упойката и въобще не го усетих. раждането мина супер бързо - за около 40мин. бях готова вече. бебка я извадиха 10мин. след началото на операцията. всичко мина супер, адски съм доволна, защото бях подготвена за някакви адски болки и че ще е супер ужасно едва ли не - предвид че никога не съм била оперирана. ама така ми олекна - можех да си дишам нормално, нямаше ги вече киселините ... въобще всички болежки на бремеността изчезнаха веднага  Simple Smile мъжът ми го доведоха и почти цялата нощ седя при мен, донесоха ми и бебка да я гушна за мъничко - беше такава готина и розовка - бяха я повили и беше като пашкулче  Heart Eyes
имах пясък и торбичка с лед на корема през цялата нощ
много бързо си раздвижих краката и още на 23 следобед акушерката ме разходи и после ме качиха в стаята ми. бебка си стоеше по цял ден при мен, взимаха я само нощем, за да мога да почивам. та си беше голям стимул това, че тя беше при мен, за да се раздвижа супер бързо  Simple Smile гледаха си ни като принцески двете  Mr. Green много съм доволна
а от съботата след раждането се и кърмим засега успешно  Simple Smile
беба нощем си спи и така. гушкаме се, сменяме памперси - общо взето така ни минава денят  Mr. Green
единствено малко ме огладиха в клиниката, ама съм с много лениви черва и стомах и малко бавно стана захранването  Mr. Green та това ми беше единственият проблем

# 69
  • Мнения: 415
Добре дошли на завърналите се мами с бебчета bouquet и благодаря за разказите!

Абе момичета да ви питам само на мене ли докато съм бременна ми се лепят всякакви пияници, просяци, наркомани и други нахали по улицата? (странно циганите ме отбягват)

# 70
  • Мнения: 415
Не мога да спя, защото снощи имах премеждия.
Вървиме си ние с мъжа снощи по улиците в 10 часа по центъра, горе-долу оживено, имаше хора и както си говорим подминаваме някакъв дето нещо се върти на едно място и нещо мрънка. И той като тръгна след нас и като взе да ни кълне - такива клетви от циганка не съм чувала - и сочи черквата за по-голяма достоверност. И върви и кълне и не млъква – няма празно. Ние се обръщаме и му викаме кво искаш - оня искал нещо много любезно да ни пита, но понеже ние сме го подминали "...." тука следват едни клетви, едно чудо и не млъква. И вижда, че съм с корем и затова ме кълне боклука. Преди не ми се е случвало. Та ние си продължаваме, оня пак тръгва след нас и кълне. И мъжа ми се ядоса и тръгна да го гони, оня избяга малко и пак същата история. Мъжа ми го подгони втори път, вече и аз взех да се нервя и се развиках – те тичат по улицата, аз викам "убий го, убий го" или нещо от сорта вече не си спомням, обаче като видях, че мъжа нищо не му направи, а оня пак се обръща и кълне, вече се вбесих и ми се вдигна адреналина и тръгнах и аз в 9 месец да го гоня и му викам ела ми тука и не си спомням вече какво, ама крещя и тичам (възнамерявах като го стигна да го бия с шишето с минерална вода Mr. Green Mr. Green Mr. Green), оня тича като насран през улицата между колите (те не бяха много), а аз не мога бързо защото съм с корем, и той лекичко така си тичка през улицата, ако не бях с корем нямаше да ми тичка така лекичко, много ме хвана яд! Мъжа пък като ме видя как търча веднага му мина ядосаното и взе да ме успокоява и в края на краищата не можах да го стигна тоя боклук.
Та снощи ако сте чули крясъци по улицата и една луда бременна да тича с корем - аз бях #Cussing out
И в такива моменти направо ми идва да си взема един грамаден пес.

# 71
  • Мнения: 502
dudulanka, на преглед съм на 3-ти септември следобед - обаче какво е това "надежда", за което споменаваш newsm78 - аз съм на преглед в МЦ "Цолов" - там работи скочев извън окръжна

munkamm, и на мен ми се лепят  - просяци, пияници, циганки-гледачки  Mr. Green пет пъти по-нахални са откакто съм бременна, макар че не виждам защо Mr. Green - ама и аз станах пет пъти по-устата - едни просяци  ги изругах, че аз тия пари не ги намирам на улицата, че да ги раздавам на търтеи, една циганка дето ми вика "момче ще е" й казах "ела да го обясниш на ехографа"  Mr. Green щото чакаме момиче, а пияници няколко пъти много упорито ме питат за някви автобуси откъде тръгвали, или някви улици къде се намирали, веднъж ме питаха ква дата е  Joy

# 72
  • Мнения: 518
Добро утро Hug
Честит син на Милета  bouquet
Добре дошли на новозавърналите се и обебили се мами Party - да ви слушкт много бебоците Praynig
Още веднъж благодаря за поздравленията Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 320
Ох, и аз много мразя цигани, просяци и всякакви от този род - просто гледам да стоя далече по възможност. Адски ми е неприятно някой навлек да ходи след мен по улицата и да досажда. Пък аз съм си от мълчаливите и нищо не казвам , само в много редки случай, когата наистина прекаляват (да ми се чуди човек на акъла...  Embarassed )Ама дано да не се случва, че е много гадно.  #2gunfire

# 74
  • Мнения: 295
На мен ми се лепят само побаркани бабки.Една даже искаше да я почеша по гърба... #Crazy
Ама и аз съм станала по-устата и няма да търпя да ми се лепне някой,онзи ден една циганка като ме видя и  се прекръсти и вика:Да си жива и здрава.

Лек ден на всички  bouquetИ да но днес има още хубави новини Hug

Общи условия

Активация на акаунт