Близнаци в яслата

  • 19 454
  • 229
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 640
ми тогава потърси някоя пенсионерка примерно да ги гледа почасово, ако не искаш увас, да ги води за 2 часа в някой парк  Peace

мда, виждала съм обяви и във Форума от този тип
Леля Цанка гледа деца в дома си...
Търся още едно мъниче

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 10:44 от Double with Cream

# 166
  • Мнения: 1 165
А колко е месечната такса за близнаци в яслата? Очевидно в провинцията е различно.
И още да ви питам, кога започахтне да ги оставяте до 17.00ч.? И от каква възрст е приема всъщност. Важно ли е да са проходили newsm78? Все си мисля, че за съжаление ще трябва да се върна на работа есента, отсега се чудя какво да правя Rolling Eyes.

# 167
  • София
  • Мнения: 12 238
  Подаването на документи от тази година е само през интернет и е от 4 февруари. Близнаците са с предимство. Приема е септември месец, като всяка година се подават на ново документите и не важат от миналата година класирания. По закон май е от 10 месечна възраст яслата, но не всички имат условията да могат да се грижат за непроходили дечица, тоест понякога това е задължително изискване. За месечната такса не мога да съм ти от полза.

# 168
  • Мнения: 1 165
Благодаря ти, Айла. Ще проверя на място в яслата как стои въпроса с възрастта на децата.

# 169
  • София
  • Мнения: 12 238
  Погледни тук - Информационна система за обслужване на детските градини
  Има списък с детските градини в Младост и свободните места. От там ще се подават и документите.

# 170
  • Мнения: 1 165
Айла, дали знаеш дали мога да подам молби в няколко ясли в Младост, пък където ни приемат Rolling Eyes?!

# 171
  • София
  • Мнения: 12 238
  Да можеш на много места и покрай предимството ако предполагам че биха ви приели навсякъде, стига да навършвате необходимата възраст тази година.

# 172
  • Мнения: 1 165
Ами на 15.10. живот и здраве ще станем на годинка Hug.
А трябва ли да съм регистрирана в този сайт, за да подам молба на 04.02.т.г. в 9.00 часа?  newsm78 Нали и за ОДЗ-тата става по интернет кандидастването Embarassed Rolling Eyes?

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 19:45 от kassi /patrissia/

# 173
  • Мнения: 3 336
Ами на 15.10. живот и здраве ще станем на годинка Hug.
А трябва ли да съм регистрирана в този сайт, за да подам молба на 04.02.т.г. в 9.00 часа?  newsm78 Нали и за ОДЗ-тата става по интернет кандидастването Embarassed Rolling Eyes?

Не можеш да се регистрираш в момента, регистрацията започва точно в 9 сутринта на 4 февруари. Аз опитах също, за да съм сигурна какво да казвам, ако искаш опитай и ти.

# 174
  • Мнения: 1 165
Очевидно е така, защото аз опитах, но ми дава грешен потребител или парола.

# 175
  • Мнения: 7 640
А колко е месечната такса за близнаци в яслата? Очевидно в провинцията е различно.
И още да ви питам, кога започахтне да ги оставяте до 17.00ч.? И от каква възрст е приема всъщност. Важно ли е да са проходили newsm78? Все си мисля, че за съжаление ще трябва да се върна на работа есента, отсега се чудя какво да правя Rolling Eyes.

плащаш такса и половина- като за две деца от 1 семейство в едно ДЗ.
Започнах да ги оставям за цчл ден от втората седмица по съвет на директорката- шапка й свалям на професионализма  bouquet.
По принцип има и непроходили деца в яслите, но на твое място бих намерила начин да изчакам месец-два с връщането на работа.
 Тя няма да се свърши никога.

# 176
  • Мнения: 1 165
Благодаря ти. А ти на колко месеца даде твоите дечица на ясла?
Смяташ, че на годинка ще са още малки ли, и особено ако не са проходили newsm78?
По принцип не искам да се връщам на работа, защото ми е доста напрегната и често се налага да работя уикендите и вечер например до 21.00ч., но пък тогава ще съм от обяд, или сутрин от 9.00 до 13.00-такава е спецификата на работата ми. Единствено поради финансови причини имам такива намерения, иначе бих си ги гледала най-малко до 2 год. възраст. Ще видим, има време, до тогава може да съм спечелила от тотото  Wink и да си изплатим предсрочно заема Praynig! А ти защо казваш да изчакам месец-два, за да бъдат мааалко по-големи или заради зимата newsm78? Макар че тя тепърва ще започва тогава Sad. Благодаря ти.

# 177
  • Мнения: 1 165
Леле, каква излагация, сега се върнах в началото на темата и видях, че съм написала думата работен с Ъ  Rolling Eyes newsm78,
Много хубава тема.
И аз ще я чета с интерес, макар че имам още време.  Wink
Искам да ви питам,  първия прием очевидно е от първия ръботен ден на септември.
Срамота, явно съм бързала. Много държа на правилния правопис и не допускам грешки, но заради това нещо ми иде да се гръмнаааааа Close Twisted Evil Close.

# 178
  • Мнения: 1 174
Леле, каква излагация, сега се върнах в началото на темата и видях, че съм написала думата работен с Ъ  Rolling Eyes newsm78,
Много хубава тема.
И аз ще я чета с интерес, макар че имам още време.  Wink
Искам да ви питам,  първия прием очевидно е от първия ръботен ден на септември.
Срамота, явно съм бързала. Много държа на правилния правопис и не допускам грешки, но заради това нещо ми иде да се гръмнаааааа Close Twisted Evil Close.
Касси и аз така много държа на правописа,но на всеки се случва в бързината да сгреши HugПо въпроса за яслите моето мнение е ,че поне трябва да имат 2 годинки,за съжаление понякога не зависи от нас.
Аз дори смятам да ги гледам до 3,но живеем при родителите ми и много помагат Peace

# 179
  • Мнения: 1 165
По въпроса за яслите моето мнение е ,че поне трябва да имат 2 годинки,за съжаление понякога не зависи от нас.
Аз дори смятам да ги гледам до 3,но живеем при родителите ми и много помагат Peace

Мила, права си, аз ги гледам сама и като гледам така ще е и занапред. Разчитам на помощ уикендите за по няколко часа и най-много един път в седмицата майка ми идва да спи при тях, обикновено петък или събота, за да излезем с приятели. Ето тази събота и неделя обаче нямам помощници.

Общи условия

Активация на акаунт