Изплаших се много след разговор с детски ендокринолог

  • 14 546
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 537
Ето и резултатите: Laughing
Гликиран хемоглобин /HBA1c  - 5.20
Глюк 0 м. - 6.6mmo/l
Глюк 120 м. - 7.2mmo/l


Лаборатория Кандиларов - венозна кръв 
Това какво ще рече? Simple Smile

# 46
  • Мнения: 417
Ще рече, че детето е с леко завишени нива на кръвната захар от приетите за гранични. Глирирания хемуглобин е стойност на зрав човек. При развит диабет няма да е така. Показва, че поне последния месец кръвната и захар не се качвала над 8 ммол. Консултирайте се със Савова как да предпазите детето оттук нататък - мисля, че някаква диета е най-удачното решение. Препоръчвам ви да си купите глюкомер и лентички и периодично /не прекалено често/ да мерите захарта на гладно  без да стресирате детето в лаборатория. Всъщност ако се е уплашила при взимането на кръв е съвсем нормално да се е качила захарта и от стреса.

# 47
deteto mi e s narushen glukozen tolerans tova kakvo oznachava,vdiga i svalia zaharta no ne postoianno a n momenti

# 48
deteto mi ima narushenie v kravnata zahar,sega e na lekarstva vazmogno li e ot tih da vdigne 12.2kravna zahar

# 49
v momenta dashteria mi e bolna i e va antibiotik vazmogno li e ot nego da vdigne12.2 kravna zahar,dnes e s 8.2

# 50
  • Мнения: 4 150
Цитат
v momenta dashteria mi e bolna i e va antibiotik vazmogno li e ot nego da vdigne12.2 kravna zahar,dnes e s 8.2
При инфекция zахарта се покачва и е вьzможно това да е причината,после да отмине.Повторете иzследванията по кьсно.

# 51
az sam na26god. zdrava no v momenta sam na antibiotik zashtoto me hvana virus,dashteria mi e s narushen glukozen tolerans i tia beshe nastinala i pieshe lekarstva,neinata kravna zahar otchita visok rezultat a na men kravnata zahar mi e napalno v normi,zashto pri neia e taka

# 52
  • Мнения: 4 150
ЗаЩото всеки човек е раzличен.

# 53
veche dve godini hodim po doktori no bez rezultat deteto mi tu vdiga zaharta,tu ne kakvo stava s tova dete

Общи условия

Активация на акаунт