Когато се влюбиш в друг мъж

  • 17 358
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 268
Аха,пропуснала съм това със секса,затова реших,че само се опипват.Щом малкия не ще вече,значи нещо не му е харесало.Странни отношения,даже и секса им не е като хората, а само се опипват.

# 136
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аха,пропуснала съм това със секса,затова реших,че само се опипват.Щом малкия не ще вече,значи нещо не му е харесало.Странни отношения,даже и секса им не е като хората, а само се опипват.
Или му е станало безинтересно Rolling Eyes

# 137
  • София
  • Мнения: 589
Извинете тук ли ставаше въпрос за свирки или съм се объркала newsm78.Нова съм и трудно се ориентирам Embarassed
Извинете за безпокойствието Tired

# 138
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Извинете тук ли ставаше въпрос за свирки или съм се объркала newsm78.Нова съм и трудно се ориентирам Embarassed
Извинете за безпокойствието Tired
Влезте, влезте, не се стеснявайте  Party Кажете какво ви притеснява за свирките, каквото можем да помогнем? Heart Eyes

# 139
  • Мнения: 817
 Joy Joy Joy Извинявам се , ама вече ми е супер смешно.То не беше секс ,не беше опипване ,не беше морални дилиеми ,въпреки ,че то дилема няма.Факт е ,че си изневерила ,така си решила ,напрвила си го ,еми хубаво.............. .И в крайна сметка сега се питам какво се питаше в условието ,дали е правилно това ,дали да продължаваш..............или какво!?! Thinking
Толкава страници се изписаха ,за това какъв невероятен любовник е ,че чак и на мен ми се прииска да го пробвам.И накрая останах с впечатление ,че теб въобще не те боли ,дали си изневерила на мъжът си ,на семейството ти ,дори и на себе си ако щеш ,ами те притеснява факта ,че младежа не те оправя ,ами само те бара.
Казвай му директно или ще ме ч.......аш или чау ,какво си ме заобарвал Joy Joy Joy накрая да не стане да си азвалиш семейството за едното баране .И какъв морал само намесихте ,то между другото и морала е нещо индивидуално ,та знам ли го вашия Thinking

# 140
  • Мнения: 78
Ох, ще падна Joy Значи да те опипва и целува е коректно, а да те изчука не е hahaha

Белинда, хората имат морал!! Joy Аз предлагам друго - по една френска, малко анален секс.. никакво ЧУКАНЕ обаче!!!  Naughty
 Joy

 Joy  Joy  Joy  никакво ЧУКАНЕ   Joy  Joy  Joy

Жестока тема  сте спретнали чак корема ме заболя от смях

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 17:41 от nikita

# 141
  • София
  • Мнения: 2 217
Я какво принципно е момчето... Евала.

Или го е страх не похапне кютек някой ден Rolling Eyes Mr. Green

# 142
  • Мнения: 138
За да се влюбиш в друг,явно нещо с "предишния" не е наред.Често липсват изключително важни неща-тези,които подхранват връзката-внимание,съпричастност,разбиране,компромис,нежност,достатъчно секс,обич и т.н....списъкът е дълъг.И ако се появи "подходящ'' обект...ами,просто се случва.Дава ти това,което ти липсва и "замества" този,който не ти дава достатъчно.Няма нищо странно или кой знае колко необичайно.Каквато и да е причината(а най-странното е, че понякога причина,поне на пръв поглед,няма),всичко изглежда оправдано и невинно,просто закономерно.Обикновено,по мои наблюдения,е трудно да се реши и определи чия е вината и има ли изобщо някой вина.Пък и трябва ли да се търси такава...
Да,nassko,просто се случва.Случва се да се влюбиш в друг.Да си загубиш ума също се случва.Въпросът е какво става после.
Абсолютно съм съгласен ..А после пътища много ;едни по-примамливи ,други пък трънливи ..всеки спрямо своите нагласи и разбирания избира своя път ...важното е да се чувства щастлив ..

# 143
Как се постъпва когато усетиш, че тръпката в къщи е изчезнала и се влюбваш във по-млад, безпреспективен и ужасно добър любовник. Не е ли това червената  лампичка, че всичко вече е изтъркано или е просто игра на мозъка? Embarassed
Това е лампичка, че трябва да се
поразкършиш и от кръста надолу.
Няма страшно. Влюбването ще ти
мине. Любовникът е безперспективен,
ти сама го нарече така, нали.
е...т'ва е.Тая мацка знае какво,как,кога и с кого.Другото не е важно...то сигурно,'щото друго нямааа...

Общи условия

Активация на акаунт