Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 24

  • 13 721
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 342
{Тони}, препоръчана пратка ли беше?

Моята - да, на втория бял плик има само марка, без никакво отбелязване - предполагам е обикновена пратка.

# 286
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Моята - да, на втория бял плик има само марка, без никакво отбелязване - предполагам е обикновена пратка.
Попитай в пощата подробности какво може да се направи.

# 287
  • София
  • Мнения: 965
Доста е отворена. Повече, отколкото изглежда на снимката. Иначе материята е хубава.
Маеси много  bouquet
а само с блуза отдолу ли трябвада се носи?
и как е дължината на ръкавите и разтеглива ли е материята?

# 288
  • Мнения: 3 219
Момичета , къде трябва да се изпише прословутото en preparation
Цитат
След няколко часа поръчката се изписа като en preparation.
Извинявам се ,ако въпроса ми е банален, но за мен не е   bouquet.

# 289
  • Мнения: 3 342
Моята - да, на втория бял плик има само марка, без никакво отбелязване - предполагам е обикновена пратка.
Попитай в пощата подробности какво може да се направи.

Мислех да пусна молба за проследяване, но се чудя има ли смисъл?
При всички положения ще кажат, че е получена. Как иначе ще се озове обратно при мен? Възможно ли е от самата поща да върнат пратката като неполучена? Но тогава защо ще пишат като подател - въпросното момиче и най-вече защо ще слагат марка. Неполучените пратки не се ли връщат в опаковката, в която си ги изпратил с отбелязване, че не са потърсени?
А какво да кажа за обещанието, дадено миналата седмица, че ще провери в пощата защо не е получила пратката? В тази връзка - ни дума. Само че си правя майтап с нея и че май нищо не съм изпращала ooooh!
Уф, наистина не ми се занимава повече. Няма да си губя времето. Каквото - това.

# 290
  • София
  • Мнения: 965
Не така - не се отказвай
Ако тя е взела пратката - със сигурност можеш да го разбересх - нали при получаване ти записват ЕГН то от личната карта и се подписваш - така че - 1 тел. разговор между твоята и нейната поща и всичко ще е ясно!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Много ме е яд на такива хора,ей!!!

# 291
  • Мнения: 212
Последно питане - някой да е успял да пазарува с електронна виза на прокредит?

# 292
  • Мнения: 271
Не така - не се отказвай
Ако тя е взела пратката - със сигурност можеш да го разбересх - нали при получаване ти записват ЕГН то от личната карта и се подписваш - така че - 1 тел. разговор между твоята и нейната поща и всичко ще е ясно!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Много ме е яд на такива хора,ей!!!

Доста се съмнявам, защото аз вече 3 пратки взех от пощата и нито веднъж не ми искаха ЛК, дори да сравнят имената, какво остава за ЕГН.

# 293
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Познават ме  и ми имат записани данните,затова не ми искат всеки път лична карта.но иначе имам наблюдения,че доста съвестно си вършат работата и се спазват изискванията

# 294
  • София
  • Мнения: 965
Не така - не се отказвай
Ако тя е взела пратката - със сигурност можеш да го разбересх - нали при получаване ти записват ЕГН то от личната карта и се подписваш - така че - 1 тел. разговор между твоята и нейната поща и всичко ще е ясно!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Много ме е яд на такива хора,ей!!!

Доста се съмнявам, защото аз вече 3 пратки взех от пощата и нито веднъж не ми искаха ЛК, дори да сравнят имената, какво остава за ЕГН.
хмммм
много странно
на мен винаги ми искат и на всяка пратка прилежно го записват срещу пратката и после аз се подписвам... newsm78

# 295
  • Мнения: 271
Само да уточня, че не говоря за пратки от Франция,  а за такива от различни градове в БГ. Останах с впечатление, че става въпрос за пратка, която е от БГ и за БГ newsm78

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
аз говоря за всяка една пратка,независимо откъде е.Стриктни са!

# 297
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Aз си взех поредното кашонче и съм доволна отново от придобивките.
Взех си пухенкатаНа мен лично ми харесва как ми седи, а и мъжо ме одобри. Моята е сива.
На щерката взех това якеМного мекичко и приятно.
И няколко блузки от които също съм доволна като качество на трикото, а и децата ги харесаха.

# 298
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=220408.0

Общи условия

Активация на акаунт