Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 24

  • 13 730
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 424
Какво му става на сайта??  Close
Разглеждам обувки мъжки,отварям определен модел и хоп дамско бельо...  Shocked каква е тая работа?После дамски палта опитвам се да разгледам определено манто и отивам но детски чорапи??? #Crazy Кошницата ми от преди дни е празна...
Не мога да намеря евтините якета...Ужас.
Може ли някой да даде линк към тия евтини якета-дамски??

# 271
  • Мнения: 4 202
Какво му става на сайта??  Close
Разглеждам обувки мъжки,отварям определен модел и хоп дамско бельо...  Shocked каква е тая работа?После дамски палта опитвам се да разгледам определено манто и отивам но детски чорапи??? #Crazy Кошницата ми от преди дни е празна...
Не мога да намеря евтините якета...Ужас.
Може ли някой да даде линк към тия евтини якета-дамски??

Понякога го прави този номер, ще се оправи след известно време

# 272
# 273
# 274
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
За сешоара трябваша 2 артикула, за чантите 3, не от новата колекция, а на артикули с ненамалени(незадраскани) цени!

Вчера получих чантите... голям боклук  Mr. Green единствено заради 15те ЕУР намаление си заслужава да се използва тази оферта  Hug
Ти какво си поръча? Може би офертата със сешоара да ползвам тогава, щом чантите са кофти  newsm78

# 275
  • София
  • Мнения: 965
Имам ги в розово и лилаво
Плат са
леко лъскат
не ми харесват особенно ...разхождам си кучето с тях - ама за тая цена - мисля че кафявите ще са супер Peace

# 276
  • София
  • Мнения: 965
Да се похваля - най-накрая м идойде поръчката от 7.08
Адидаските ми заспаха - нося 40 номер а си поръчах 41 1/3
без тази 1/3 щяха да ми опират пръстчетата - голям късмет  Crazy
Имам и нещо като спортен екип на AWS - като намеря линка ще ви го покажа.
Доволна съм от трикото на тази марка - с доста ликра е и не прави коленца Crazy

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Велур и мрежа.Аз ги имам в черно ,а сестра ми в розово и лилаво. За тези пари са много хубави

Аз най-вероятно ще продавам едни такива. Кафяво, 40 номер по тяхната - 39 по няшата номерация.
В момента са в една приятелка да ги пробва и ако се отакже...

# 278
  • Мнения: 1 666
benitta, имай ме предвид ако наистина ги продаваш! Аз сега се зачудих как съм ги пропуснала, много ми харесват, а и имам нужда точно от такива...

# 279
  • София
  • Мнения: 965
http://www.laredoute.fr/vente-le-cache-c%c5%93ur.aspx?productid= … t=0&hasprev=1
Някой има ли впечатления от тази блуза newsm78

# 280
  • Мнения: 1 270
Момичета, два артикула ми липсват. Цената на пакет листа е променена на ръка, но от картата ми е изтеглена цялата сума. Много ме е яд. И за липсващите неща /толкова го чаках това куфарче/ и за паричките. Нещо четох че за някакви чекове се разправяте. Та въпроса ми е как ще ми ги възстановят паричките  newsm78

# 281
  • Мнения: 4 202
Момичета, два артикула ми липсват. Цената на пакет листа е променена на ръка, но от картата ми е изтеглена цялата сума. Много ме е яд. И за липсващите неща /толкова го чаках това куфарче/ и за паричките. Нещо четох че за някакви чекове се разправяте. Та въпроса ми е как ще ми ги възстановят паричките  newsm78

Трябва да им пишеш  Confused

Ей, тези понякога са толкова некоректни, че побеснявам, като чета историите тук

# 282
  • Мнения: 491
Доста е отворена. Повече, отколкото изглежда на снимката. Иначе материята е хубава.

# 283
  • Мнения: 3 345
Бях обещала да пиша, след като получа ЛС от момичето, на което изпратих банския.
Е, правя го. Тя твърди, че никога не го е получавала.
Аз лично не мога да намеря за себе си никакво смислено обяснение - имам изпратена препоръчана пратка и съответни доказателства за това, получила съм два плика, единият от които надписан ръкописно с подател - въпросното момиче и получател - аз. Банският липсва. Това е.
Никът на момичето е bubuto.

Наистина моля всички ви да имате предвид, че съществува някаква вероятност наистина да не го е получила. Нямам представа защо тогава е този втори плик, от кого е пуснат и най-вече защо, но всичко е възможно да се случи.

# 284
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
{Тони}, препоръчана пратка ли беше?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт