Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 24

  • 13 736
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 270
благодаря ти Тина
Свършили са, само 40 номер има  Sad

# 256
  • Мнения: 1 196
И 38 от два цвята - сиво и още нещо, дето не го разбирам, ама не ми и харесва  Laughing

# 257
  • Мнения: 537
Тина, бялата жилетка и бежовата блуза с черния кант хубави ли са? Отговарят ли си на номерата

# 258
  • Мнения: 1 196
Бяла жилетка много ми харесва и си отговаря на номера, бежавата блуза я има и в обратния вариянт - черно с екрю, но материята не е такава, каквато изглежда на снимката, по тънка е някакси   newsm78     и това не е кант а връвчица и блузката е тип прегърни ме  и тя си отговаря на номера   

# 259
  • Мнения: 2 199
Някой имал ли е подобен проблем.Днес около 12 ч. си преведох 180 лева на визата на Райфайзен,но още не мога да поръчам.Казва ми ,че имам проблем с картата.Досега съм правила 3 поръчки и макар да незнам френски съм се оправяла с ваша помощ.Имате ли представа защо има такова забавяне с парите,не трябва ли да са в картата до половин-един час?Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse     

случвало ми се е  Tired
и то точно с РайфайзенБанк

# 260
  • София
  • Мнения: 2 181
На мен днес ми дойде известие за поръчката от 24.08.Утре ще я взема и ще докладвам Wink

# 261
  • Мнения: 281
момичета, едно въпросче  Praynig
чудя се кой номер да си поръчам от пухенката дамската  Rolling Eyes Аз съм 164, 55кг, с голяма гръдна обиколка и се чудя между 38 и 40  Rolling Eyes Моля ви посъветвайте ме  Praynig
Според мен 38, 40 ще ти е голямо. Моето е 40 и ми заспа!

# 262
  • Мнения: 198
Някой може ли да ми каже това каква материя е?
http://laredoute.fr/vente-les-joggers.aspx?productid=324107255&a … t=1&hasprev=1

# 263
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Велур и мрежа.Аз ги имам в черно ,а сестра ми в розово и лилаво. За тези пари са много хубави

# 264
# 265
  • Мнения: 198
Велур и мрежа.Аз ги имам в черно ,а сестра ми в розово и лилаво. За тези пари са много хубави
Благодаря ти! А отговарят ли си на номерата?

# 266
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Един въпрос, съжалявам, ако се повтарям Sad
Искам да ползвам офертата с кафевите чанти, значи трябва да поръчам 3 неща на редовна цена, нали така. Тогава ще ми се приспаднат 15 Е и доставката. Въпросът ми е тези 3 неща обезателно ли трябва да са дрехи, може ли да речем ножчета разни Thinking И на 2 стъпка разбира ли се, че са приспаднати или по-нататък?

# 267
  • някъде
  • Мнения: 979
В офертата трябва да пише за кои секции важи.Но за ножчета специално сиш мисля,че няма да ги доставят извън франция.На мен ми отказаха една бебешка възглавничка newsm78

# 268
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Извинявам се, 3 артикула трябваха за офертата със сешоара, опетлах се малко. Значи на тази с чантите картинката е на новата колекция. Отгоре пише 3 offres exceptionelles pour vous faire decouvrir tout un univers Mode et Deco
Май пак 3 неща трябват?!? Никой ли не е ползвал тази оферта?

# 269
  • София
  • Мнения: 10 334
Извинявам се, 3 артикула трябваха за офертата със сешоара, опетлах се малко. Значи на тази с чантите картинката е на новата колекция. Отгоре пише 3 offres exceptionelles pour vous faire decouvrir tout un univers Mode et Deco
Май пак 3 неща трябват?!? Никой ли не е ползвал тази оферта?

За сешоара трябваша 2 артикула, за чантите 3, не от новата колекция, а на артикули с ненамалени(незадраскани) цени!

Вчера получих чантите... голям боклук  Mr. Green единствено заради 15те ЕУР намаление си заслужава да се използва тази оферта  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт