кога за последно са ви глезели?

  • 4 390
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 065
Току що се прибра с букет цветя и бутилка вермут  Heart Eyes! Ей така без повод... глези си ме той - грях ми на душата ако се оплача Naughty
Ако ми се прибере по това време при положение ,че свършва работа около 17 часа,бих приела това не за глезене, ами направо за гузна съвест fight
И хич няма да питам къде е бил до сега и какво е правил box

# 31
  • Мнения: 3 042
Току що се прибра с букет цветя и бутилка вермут  Heart Eyes! Ей така без повод... глези си ме той - грях ми на душата ако се оплача Naughty
Ако ми се прибере по това време при положение ,че свършва работа около 17 часа,бих приела това не за глезене, ами направо за гузна съвест fight
И хич няма да питам къде е бил до сега и какво е правил box

Ти от къде разбра, че човекът е бил на работа!? Пък и не всички работят до 17ч. Mr. Green

# 32
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Току що се прибра с букет цветя и бутилка вермут  Heart Eyes! Ей така без повод... глези си ме той - грях ми на душата ако се оплача Naughty
Ако ми се прибере по това време при положение ,че свършва работа около 17 часа,бих приела това не за глезене, ами направо за гузна съвест fight
И хич няма да питам къде е бил до сега и какво е правил box

заради подобни реакции цветя подарявам само на РД и 8-ми март ...

# 33
  • Мнения: 460
Току що се прибра с букет цветя и бутилка вермут  Heart Eyes! Ей така без повод... глези си ме той - грях ми на душата ако се оплача Naughty
Ако ми се прибере по това време при положение ,че свършва работа около 17 часа,бих приела това не за глезене, ами направо за гузна съвест fight
И хич няма да питам къде е бил до сега и какво е правил box

заради подобни реакции цветя подарявам само на РД и 8-ми март ...
ами ,така си е!после защо мъжете ни не подарявали ей така!!
моя специално си ми подарява ей така!и аз се радвам-много!

# 34
  • Мнения: 419
Предпочитам аз да го глезя  Flutter  Heart Eyes
А той такива жестове прави понякога, че после със седмици летя в небесата  Crazy

# 35
  • Мнения: 244
оооооооооох така се замислих...че не мога да се сетя кога ме е глезил по-принцип той готви така че това не се приема подаръци получавам на празник или ако нещо е гузен за цвете вече не мога да се сетя кога беше а като реши да ми прави масаж ми...след 2 мин вече съм гола Embarassed

# 36
  • Мнения: 460
оооооооооох така се замислих...че не мога да се сетя кога ме е глезил по-принцип той готви така че това не се приема подаръци получавам на празник или ако нещо е гузен за цвете вече не мога да се сетя кога беше а като реши да ми прави масаж ми...след 2 мин вече съм гола Embarassed

така е,така е с тези точкови масажи-ииииии!и при мен е същото!! Laughing

# 37
  • Мнения: 750
....а като реши да ми прави масаж ми...след 2 мин вече съм гола Embarassed
А ти обле4ена ли си.... като ходиш на масаж! newsm78
Това озна4ава,4е твоят е професионалист! Mr. Green
Или ти си страшно секси! Wink

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И на мен глезотиите ми се струва, че са резултат на гузна съвест. Просто това не им е в кръвта на мъжете (освен в началото на връзката).

# 39
  • Мнения: 738
Моят приятел пък хич не се сеща сам Crossing Arms Просто не се сеща... Обаче разбрах каква е схемата- казвам искам това, искам да отида там, искам еди си кво, и той го прави Party Явно трябва да им се казва директно Mr. Green

# 40
  • Мнения: 244
....а като реши да ми прави масаж ми...след 2 мин вече съм гола Embarassed
А ти обле4ена ли си.... като ходиш на масаж! newsm78
Това озна4ава,4е твоят е професионалист! Mr. Green
Или ти си страшно секси! Wink

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green ох така се надявам да си права дай боже в Laughingсекиму

# 41
  • Мнения: 3 537
Моя обикновенно ме глези когато не ми е добре нещо или съм болна.В останалите случаи -много рядко.

# 42
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
На моренце бяхме...поглезихме се там , наскоро ми предстои рожден ден , та се надявам да са ми измислили някаква глезотийка  Praynig

# 43
  • Мнения: 460
На моренце бяхме...поглезихме се там , наскоро ми предстои рожден ден , та се надявам да са ми измислили някаква глезотийка  Praynig
кога ти е ден-дена nbirthday

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Забравила съм какво беше това да ме глези половинката newsm78

Общи условия

Активация на акаунт