Отговори
# 135
  • Мнения: 15 608
Имам си 2 любими реклами
1. Кажи баба тенкю
2. БТК - онази, на която Любо оставя пожарогасител до фотьола и жена му сяда и бърбори по телефона цяла нощ  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 1 114
От най-новите харесвам много рекламата на Kinder Bueno с песента на Amanda Lear.  Heart Eyes


Поздрав за всички с оригинала http://www.vbox7.com/play:a3e4bb48
и самата ареклама  http://musik.hilfe-forum.eu/showpost.php?p=69060&postcount=7

# 137
  • Мнения: 684
С удоволствие гледам рекламата на.... (забравих марката на колата) с обичащите се калинки  Heart Eyes, както и тази с танцуващият Ситроен. Mr. Green
Удивлявам се на рекламата на Хонда
Пея на Кока Кола рекламата - тази в която момчето взима по нещо от всеки, с който е споделил своята напитка.

Ето ги калинките на Peugeot 207
Много харесвах една зимна на Кока-кола дето колата е затрупана под снега и особено песента - "Love is in the Air".
А новата на Кока-кола ми изглежда много зловещо особено към края как изглежда човекът....  Sick  Като НЕчовек. Тръпки ме побиват и на рекламата на Джони Уокър с един робот
Сещам се една, която гледах в Рекламна пауза и ми беше много забавна (забранено за под 18!) 

# 138
  • Мнения: 669
Тръпки ме побиват и на рекламата на Джони Уокър с един робот

За мен тя е гениална!

# 139
Имаше реклама с едни пърдящи възглавнички от Кит Кат Чънки. С нетърпение чаках тези възглавнички да свършат , че да разкарат рекламата.
Гадна е и рекламата за Лептен. Пусти пъпки край нямат. Имам чувството, че цяла България е пъпчива .

# 140
  • Варна
  • Мнения: 672
Супер ме дразнят рекламите за всякакви перилни и почистващи препарати Sick, също и на БТК няма и една реклама дето да ми харесва.
Любими са ми на Якобс, на няколко  марки автомобили-Пежо,Нисан,Сузуки.
А също противни са ми на почти всички банки,свързани с някакви кредити- и най-важното от цялата работа е написано със супер дребни буквички, вървящи с максимална скорост. #Crazy

# 141
  • Мнения: 4 447
О, тия пък на Якобс с тоя чарУмат направо ме разбиват от тъпня.  ooooh!

Някакъв (извинете) дрислЮ: "Тттттаттте, ъъъъъъъъ..... каффффе?" И мацето гледа тъпо също.  Whistling

# 142
  • Мнения: 281
Една от най-интересните за мен реклами.
По памет:

Бял фон. Ръка поставя писалка. Текст: НАСА вложиха 5 000 000 долара (примерно), за разработването на мастило, което да използва в Космоса.
Бял фон. Текст: Руснаците решиха проблемът така. Ръка поставя молив.

Не мога да я намеря в нет-а, не знам дори какво рекламираше, банка ли беше?...
 Grinning

# 143
  • Мнения: 669
Една от най-интересните за мен реклами.
По памет:

Бял фон. Ръка поставя писалка. Текст: НАСА вложиха 5 000 000 долара (примерно), за разработването на мастило, което да използва в Космоса.
Бял фон. Текст: Руснаците решиха проблемът така. Ръка поставя молив.

Не мога да я намеря в нет-а, не знам дори какво рекламираше, банка ли беше?...
 Grinning
Супер звучи. Дано я намериш, искам да я  видя!

# 144
  • Мнения: 4 447
И на мен ми е много позната, но пусто не се сещам какво рекламираше.  Thinking

# 145
  • София
  • Мнения: 62 595
И на мен ми е много позната, но пусто не се сещам какво рекламираше.  Thinking

Това е пример как рекламата изяжда продукта. Всеки помни рекламата, но не и за какво е била

# 146
  • Мнения: 4 447
И на мен ми е много позната, но пусто не се сещам какво рекламираше.  Thinking

Това е пример как рекламата изяжда продукта. Всеки помни рекламата, но не и за какво е била


Има го и този момент. Това значи, че маркетингът и ПР-ът на въпросния продукт са били слаби.

# 147
  • Мнения: 281
Гледала съм я веднъж в "Най-смешните реклами", няма как да запомня продукта - няма го на нашия пазар и не е въртяна рекламата изобщо:)

# 148
  • София
  • Мнения: 15 467
Току що ме подсетиха от екрана за една реклама, която не понасям: рекламата на Кенар май с "Домашно е, нали?".Питат преди още да са опитали продуктите.Има подобна реклама и за някаква кайма, където снахите лъжат свекървите.И там още преди да е лапнал сърмичката, заявява колко е хубава.

# 149
  • Мнения: 684
Аз пък преди малко гледах една, която много харесвам - на Нокиа. Звучи нещо от сорта "Има нещо в джоба ми... Има си око и ухо.... То не е живо, но ако се грижиш за него ще порасне. Ако се изгубиш, ще те немери... Има нещо в джоба ми, но не е едно - много са! "
Харесвам и повечето реклами на Мтел - не са гениални, но са особено оригинални (за разлика от тези на конкуренцията!) Като се почне от каката дето се къпеше, а хлапетата й звъняха и я зяпаха гола, също и тази на Loop с възрастните дето налитат да си отмъщават на младежите, ловецът дето стреля веднъж, а паднаха 2 патици, та и сегашната където един млад мъж пита дали може да го види, а чистачката " Ще го познаете ли?"... Има и още, но сега не се сещам.  Blush Но като цяло са все свежи и оригинални хрумки.

Общи условия

Активация на акаунт