Отговори
# 120
  • Мнения: 4 784
Оооффф,има една "...свърсило е,свърсило..."  #Crazy #Cussing out Sick За някакво дете в кенефа,направо яко дразни  ooooh!
2.Аааа " ...аз много обичам да пия кафе.Пия кафе по 3 пъти на ден..."  Shocked
4. "...ето! И есИмес ми прашщщат"   #Crazy

На първо четене се сещам за рекламата на шпек Леки- шпеки леки фор ю, мистър Иваноф ooooh! Много тъпа реклама. А иначе рекламата на Пурлан от едно време...пуловера на татко аз обичам и често тайничко си го обличам...за мен остава най-великата реклама

 Peace Peace Peace Верно, за Пурлан не се сетих. Страхотна беше!
Шпек леки яко ме дразни. Бабата с есимесите също - отврат!

# 121
  • Мнения: 274
Имаше преди време реклама на ДСК с деца. "Ние със Иринка сме семейство ... От къде взимаме пари? От клона на банка ДСК" Едно момиченце раздаваше листа качено на един клон  Laughing Много и се радвах! Новата на хед енд шоудърс също ми харесва. Иначе като цяло мразя рекламите! Рядко някоя ми хваща окото. За най-омразна ми е твърде дълъг списъка! Трябва да изредя 80% от текущите в момента!

# 122
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, тази с клона на ДСК беше готина. Мисля, че момченцето дето беше в "главната роля" е на форумка, не знам коя.

# 123
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ей сега в момента върви тази с Бонукс- Марията и направо ме вади от кожата, отврат Twisted Evil

# 124
  • Мнения: 4 447
В момента в който започнат рекламите, се ядосвам безумно, защото са 2-3 пъти по-силни (като звук) от това, което е било преди тях.

С удоволствие гледам рекламата на.... (забравих марката на колата) с обичащите се калинки  Heart Eyes, както и тази с танцуващият Ситроен. Mr. Green
Удивлявам  … 85;да
Пея на Кока Кола рекламата - тази в която момчето взима по нещо от всеки, с който е споделил своята напитка.

Дразнещи са рекламите на Борола.  ooooh!

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 22:22 от анче_мамче

# 125
  • Мнения: 5 600
 newsm10   Имаше една реклама на Глобул преди години,пускаха я за КОледа-един мангал newsm47,облечен като дядо Мраз,отзад тлъста циганка -Снежанка,пеят "Джингълъ бееел..." с едно типично звучене на музиката като на селска новобранска 

П.С.Нека не звучи обидно за братята роми  Peace

# 126
  • Мнения: 738
newsm10   Имаше една реклама на Глобул преди години,пускаха я за КОледа-един мангал newsm47,облечен като дядо Мраз,отзад тлъста циганка -Снежанка,пеят "Джингълъ бееел..." с едно типично звучене на музиката като на селска новобранска 

П.С.Нека не звучи обидно за братята роми  Peace

Да, да... Joy hahaha hahaha

# 127
  • Мнения: 5 877
Май беше на МТел Simple Smile

# 128
  • София
  • Мнения: 642
Тези на Шпек Леки не са чак толкова лоши, ама всеки път ме дразнят. Ами как пък тези родители от България му пратиха на момчето само един шпек??? Че то не си заслужава само пътните до Америка. Егати скръндзите Laughing А той се радва ли , радва...

А тази на ПИБ с Димитър Павлов ми харесва, защото той самия е готин, но бабата с СМС-са направо ме побърква. Обаче винаги си я повтарям с нея:"Дажъе мъ пращат еС ъМ еС Joy

# 129
  • Мнения: 2 161
Мразя рекламата на циф и доместос.Е,как цялата къща да се чисти с тези препарати?Освен банята и тоалетната друго не може.А те показват как холът блести от чистота.И кое точно в хола се чисти с доместос?

# 130
  • София
  • Мнения: 642
Като споменахте М тел, ей тази ми е любима... Възрастните хулигани  Joy
http://video.dir.bg/video_open.php?id=70833&GDirId=ef09c152c … 25a85468c45f0cc47

# 131
  • Мнения: 3 830

С удоволствие гледам рекламата на.... (забравих марката на колата) с обичащите се калинки  Heart Eyes, както и тази с танцуващият Ситроен. Mr. Green
Удивлявам се на рекламата на Хонда
Пея на Кока Кола рекламата - тази в която момчето взима по нещо от всеки, с който е споделил своята напитка.


И аз така. А тази реклама на Хонда е много добра:)

# 132
  • Мнения: 4 447
Мразя рекламата на циф и доместос.Е,как цялата къща да се чисти с тези препарати?Освен банята и тоалетната друго не може.А те показват как холът блести от чистота.И кое точно в хола се чисти с доместос?

 Joy Joy не се бях замисляла за доместоса и хола  Peace

# 133
  • Мнения: 5 462
Новата реклама на ту би ми харесва , по скоро музиката в рекламата ...

# 134
  • Мнения: 674
Рекламата на Камагра много ме дразни   #Cussing out  задръж тапата.....
Противна е много.


....
Пея на Кока Кола рекламата - тази в която момчето взима по нещо от всеки, с който е споделил своята напитка.

А тази ми е любима.В началото като я пуснаха не ми харесваше изобщо,но сега си я гледам с кеф  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт