Отговори
# 105
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хм, имам за домашно да измисля реклама за хапче за простата или машинка за махане на косми, за мъже... Ужасно.

Харесвам новата реклама на Уош енд Гоу Ревива със "заклинанието", пък и е едно добро начало за тях - най после са сменили противната мадама с огромната коса, която гледахме вече няколко години. Рекламата е сладуреста.

# 106
  • София
  • Мнения: 15 486
Магданозената реклама много ме дразни, едната майка с опашката с какви кървясали очи е , все едно е вампир.Харесват ми рекламите на вода Банкя.

# 107
  • Мнения: 274
Най-много ми допада рекламата на Бондюел. Песничката е много свежа. За това се сещам на пръв прочит.

# 108
  • Мнения: 3 504
Нямам любима реклама. Радвам им се само когато имам работа и докато течат рекламите аз да си я свърша. Много са начесто, докато започне филм или предаване и айде на реклами.


Ами за шоколадите Милка какво ще кажите :"няма достатъчно балончета момчета" или "страхотен вкус - страхотен шус". Супер са. newsm62

Много ме кефят  Laughing имаше едно време "..... и един мърмот завива шоколада в станиол" hahaha

Да, това ми е любим шоколад. Наистина ме е вдигал на крак, когато ми е било отпаднало. Но има разлика и в тях. Отзад на маркировките. С код 7 са готините, на тях пише дори Made in Germany, а другите с код 3 са правени май в Бг, там пише Крафт...

# 109
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Къде точно да гледам за този код 7?

# 110
  • Мнения: 332
 Оооффф,има една "...свърсило е,свърсило..."  #Crazy #Cussing out Sick За някакво дете в кенефа,направо яко дразни  ooooh!
2.Аааа " ...аз много обичам да пия кафе.Пия кафе по 3 пъти на ден..."  Shocked
3. Брускети Марети  #Crazy
4. "...ето! И есИмес ми прашщщат"   #Crazy
5.Прас кюфтетата в тигана,пръска олио върху ризата "...хххХххХХИИиИИиИИиИ..."  Sick

 Яко ме кефят рекламите за Спрайт- Такъв е живота!!!  bouquet

# 111
  • Мнения: 1 775
Най-много обичам да гледам реклами на автомобили - повечето са страхотни попадения. Едни от любимите ми са на Ситроен с робота и тази на Хонда. Най-омразните ми реклами са тези на хапчета против газове, запек, диария и почие гадости.

# 112
  • Мнения: 3 504
Къде точно да гледам за този код 7?

Отзад на опаковката, където си е стандартния код за цената

# 113
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Мерси  bouquet веднага ще погледна.

# 114
  • UK
  • Мнения: 3 959
Трябва да изразя възмущението си от рекламата на шоколад Киндер не знам си какъв си с някакви еротични физиономии и звуци. КИНДЕР, все пак.

# 115
  • Мнения: 738
На първо четене се сещам за рекламата на шпек Леки- шпеки леки фор ю, мистър Иваноф ooooh! Много тъпа реклама. А иначе рекламата на Пурлан от едно време...пуловера на татко аз обичам и често тайничко си го обличам...за мен остава най-великата реклама Peace Сега съм фен и на балканската наденица, беее беее hahaha  И на- тя много арна брее, Атанасе! Joy

# 116
  • Мнения: 3 504
ами тази - Кажи, баба тенкю  Joy

# 117
  • Мнения: 3 504
Мерси  bouquet веднага ще погледна.

Забелязала съм, че този детския Милка  винаги е с "меде ин Джермани" Wink /не ми се преминава на латиница/

# 118
  • UK
  • Мнения: 3 959
Той е хубав и големия на Милка също е хубав, в смисъл най големите им шоколади са по хубави от същите, но по 100 грама.

# 119
  • Мнения: 3 504
Той е хубав и големия на Милка също е хубав, в смисъл най големите им шоколади са по хубави от същите, но по 100 грама.

от тях имам предвид - пише с бели букви милка кидс, кравата има шарено звънче..

Общи условия

Активация на акаунт