Възможно ли е или просто е плод на желанието ми?

  • 3 645
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 447
или не е и е тъжна хаиде казваи всички чакаме мила
ако не беше до сега да е писала Crossing Arms

# 61
Няма бебе Sad ...............................
Във вторник бях на лекар.Видях разочарованието и на двама ни и тръгнах с него на път..Просто си вдигнах чантата и тръгнах. Затова и не писах. Докато пътувахме на кораба си мислех, колко сме се вглъбили в тази идея за бебе, че съвсем забравихме...Говорихме си дълго за това, защото всяко едно разочарование, след погледа върху теста ни напряга и двамата и се отразява върху нас и мечтите ни...
Тези дни спокойно напрежение се отрази добре и бебеправене на ферибот си заслужава Simple Smile
Усмивки на всички

# 62
  • София
  • Мнения: 3 427
Просто не мисли за това, правете любов Simple Smile
Пожелавам успех   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 5 079
Не се тормози излишно миличка, ще се получи, когато най - малко го очакваш. Това е Божа работа, не става по поръчка. Просто не мисли, че ТРЯБВА да създадете бебе на всяка цена, а се концентриряй върху това, което ви сближава с партньора ти, любовта ви, удоволствието. Не си го превръщай във фикс идея, това е най - голямата пречка. Желая ти да забременееш възможно най - бързо, щом толкова много го искаш. Hug

# 64
  • Мнения: 3 718
Просто не мисли за това, правете любов Simple Smile
Пожелавам успех   bouquet

ей така се прави бебе  Wink
Моят мъж ми сподели, че се бил притеснил преди време защо не се получавало бебе след като не се пазиме. Решил, че нещо не му е наред, после толкова се успокоил, че не е способен да ме "обремени", че взе че се отпусна, явно и резултата ей го на по долу  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 552
Успех с опитите!
Аз лично твърдях че много добре си познавам тялото и винаги знам какво се случва...само дето разбрах че съм бременна чак в края на втори месец...почувствах се като хваната от джунглата(ама то си беше нещо като цветна бременност)
А по отношение на забременяване по време на бременност мисля че си е съвсем възможно...Не ви ли се е случвало мензиса ви ужасно много да подрани - например с 10тина дни и повече...

# 66
  • Мнения: 1 367
Миличка,съжалявам за разочарованието ти!Намерили сте най-правилното решение с твоето момче-не мислете за това,првете любов,а не бебе,радвайте се един на друг и резултатът ще дойде,когато най-малко очаквате.С цялото си сърце ти пожелавам скорошни две чертички на теста!  bouquet

# 67
  • Мнения: 3
здравейте имам едно запитване. Не мога да разбера какво става с мен. миналия месец ми закъсня с 25 дена отидох на лекар и ми каза че имам киста и затова ми е закъсняло така. до тук добре на следващия ден ми доиде (22.08) М. ми беше нормална. спрямо тази дата и овулационен календар от един саит се оказа 4е от 05.09 до 09.09 били най-подходящи за забраменяване. аз много от тези не6та не разбирам, но то4но в този период с приятеля ми не се пазихме  Embarassed . и на 16.09 ми зацапа кафяво те4ение , което продължава вече 4 дена и през всички дни е много слабо и кафяво дори си карам на всекидневни превръзки. а е с няколко дена по рано от минструацията ми,която обикновено ми закъснява. 
дали вси4ко това е от кистата или е цветна бременност.  newsm78

# 68
  • Мнения: 3 695
dilqna_i_k , направи си тест за бременост или отиди на лекар. Много е вероятно това зацапване да е от вгнездяването на оплодена яйцеклетка. Не е сигурно, разбира се, но е възможно.
Дано да е каквото желаеш!

# 69
  • София
  • Мнения: 9 111
Уф, домъчня ми. Дано следващият тест да ви накара да се ухилите до уши  newsm17

# 70
  • Мнения: 1 029
Няма бебе Sad ...............................
Във вторник бях на лекар.Видях разочарованието и на двама ни и тръгнах с него на път..Просто си вдигнах чантата и тръгнах. Затова и не писах. Докато пътувахме на кораба си мислех, колко сме се вглъбили в тази идея за бебе, че съвсем забравихме...Говорихме си дълго за това, защото всяко едно разочарование, след погледа върху теста ни напряга и двамата и се отразява върху нас и мечтите ни...
Тези дни спокойно напрежение се отрази добре и бебеправене на ферибот си заслужава Simple Smile
Усмивки на всички

Успех и от мен! Не се отчайвайте и продължавайте с опитите! Надявам се скоро да се похвалиш с хубава вест и съм сигурна, че щом вярвате и го искате толкова силно, ще успеете!  Peace

# 71
Здравейте!
Не знам как да започна за да не стана досадна и отегчителна, но ето на кратко моята история. Със съпруга ми правим опити от две години и до момента нищо. Минала съм какви ли не прегледи, изследвания и лечения. Всеки открива по нещо и го лекува, но до момента нищо не дава резултат. Основният ми проблем е че цикълът ми е с продължителност 14-16 дни, при това ми тече обилно и никога по-малко от 7 дни. Та този месец на около 14 ден взе да ме боли глава и се появиха всички добре познати признаци, че ще ми дойде, но всъщност това не стана. Просто се появи леко зацапване. Всъщност по-скоро розова водичка. Но така и не ми дойде. В момента е 27 ден и все още не ми е дошло. Притеснява ме факта, че направих два теста, но заветната втора чертичка не се появи. А от тази сутрин отново имам онази розова водичка и не знам какво да мисля. Имала съм и други такива моменти, но имах чувството, че този път е по-различно. И сега не знам какво да си мисля, защото е много рано да се каже какво става и че за това зацапване може да има хиляди причини. Ако отида на лекар няма да ми даде отговор, а това с тестовете не ми звучи много надеждно, защото си мисля, че щом по принцип може да ти са нарушени хормоните значи може и въпросният хормон, който тестовете отчитат да не е в нормата. Може би просто не искам да се примиря, че и този път нищо не е станало, но....
Знам, че никой от Вас не може да ми даде отговор, но се надявах някой препатил като мен да сподели мнението и опита си. Благодаря!

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 11:44 от ТЕП

# 72
  • Мнения: 4 447
Здравейте!
Не знам как да започна за да не стана досадна и отегчителна, но ето на кратко моята история. Със съпруга ми правим опити от две години и до момента нищо. Минала съм какви ли не прегледи, изследвания и лечения. Всеки открива по нещо и го лекува, но до момента нищо не дава резултат. Основният ми проблем е че цикълът ми е с продължителност 14-16 дни, при това ми тече обилно и никога по-малко от 7 дни. Та този месец на около 14 ден взе да ме боли глава и се появиха всички добре познати признаци, че ще ми дойде, но всъщност това не стана. Просто се появи леко зацапване. Всъщност по-скоро розова водичка. Но така и не ми дойде. В момента е 27 ден и все още не ми е дошло. Притеснява ме факта, че направих два теста, но заветната втора чертичка не се появи. А от тази сутрин отново имам онази розова водичка и не знам какво да мисля. Имала съм и други такива моменти, но имах чувството, че този път е по-различно. И сега не знам какво да си мисля, защото е много рано да се каже какво става и че за това зацапване може да има хиляди причини. Ако отида на лекар няма да ми даде отговор, а това с тестовете не ми звучи много надеждно, защото си мисля, че щом по принцип може да ти са нарушени хормоните значи може и въпросният хормон, който тестовете отчитат да не е в нормата. Може би просто не искам да се примиря, че и този път нищо не е станало, но....
Знам, че никой от Вас не може да ми даде отговор, но се надявах някой препатил като мен да сподели мнението и опита си. Благодаря!


В същност отговора-въпрос в чужда тема е офф-топик, понякога спам,когато не е по темата, но ще ти отговоря.

Иди на лекар. Така с догадки няма да се успокоиш, а и тук не сме лекари. Там ще ти направят изследвания, е те видят на ехограф. Тук няма да имаш кой знае какво, категорично успокоение. Иди на гинеколог, там е истината! Успех. Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 44 139
ще трябва да изчакаш до момента на следващата ти менструация...сега никой не може нищо да каже. за симптоми е рано. и да има бременност няма да ти секне менструацията.
Такова нещо като цветна бременност няма. Всяка такава при която има кървене е по-малко или повече рискова бременност с предрасположение към аборт. И се пият хапчета в случая.
Това, което се нарича на жаргон "цветна бременност" представлява леко кървене, зацапване и не постоянно в дните на  обичайната менструация 

# 74
  • Мнения: 5 362
Няма бебе Sad ...............................

Не се тормози,ще стане Peace
Горе главата!Когато най-малко очакваш-тогава ще се получи Wink

Общи условия

Активация на акаунт