Възможно ли е или просто е плод на желанието ми?

  • 3 640
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Според мен е възможно да караш цветна бременност Peace.Аз също чуствах дни след като забременях нещо странно в корема и точно тази превъзбуденост за която говориш ти.Стискам палци да си бременна,щом го желаете!  bouquet

# 46
  • Мнения: 4 392
Но според мен е абсолютно невъзможно да се усетят някакви симптоми на бременност на третия ден от забременяването.
И аз смятах така, докато не ми се случи. Усещането беше много силно. Точно както го описа авторката.В деня на забременяването и на следващия ден.
Гинеколожката ми в Германия отначало каза, че не било възможно, после- че било много рядко срещано явление. Случвало се на много чувствителни жени.
Това не съм го споделяла с никого, за да не ми се изсмеят. Но виждам, че не съм сама.
evelina_todorova , успех!  bouquet
(Смятай това за непотвърдена теория. Едва ли ще го прочетеш някъде в официален източник.)

# 47
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Това по скоро ми звучи като въпрос зададен от 15 годишно момиче(въпреки че съм сигурна,че и 15 годишните знаят кога и как се забременява) отколкото като въпрос на зряла жена искаща дете още повече била е била и омъжена.Наистина не ми звучи сериозно

и на мен Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 4 447
Това по скоро ми звучи като въпрос зададен от 15 годишно момиче(въпреки че съм сигурна,че и 15 годишните знаят кога и как се забременява) отколкото като въпрос на зряла жена искаща дете още повече била е била и омъжена.Наистина не ми звучи сериозно

и на мен Rolling Eyes

Тея, па!
Я, стига глупости! Понякога ви се чудя на акъла. Кат сте били на петнайсе случайно да сте знаели кога ви е овулацията,колко дни, каква ви е температурата по това време, какво точно е овулация и за възможностите да забременееш първите дни на цъкъла, по време и първите дни след? Аз на 16 разбрах какво точно е цветна бременност, когато ми дойде до главата да се замисля за тия неща.

# 49
  • Мнения: 669
Да, ако 15 годишните момичета знаеха толкова за забременяването, едва ли България щеше да е на едно от първите места в Европа по аборти на непълнолетни. Peace

# 50
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Аз само да вметна, че наистина повечето неща, които знам за бебеправене, бременеене и бебегледане съм научила тук, в този форумHeart Eyes Отношението към мен, обаче, никога не е било така враждебно, както към тази дама.  Naughty Недоумявам защо, когато се зададе въпрос, пък бил той и неясен, трябва да се отговаря със заядлив сарказъм.  Thinking Това го може всеки, но явно, в изнервеното съвремие, не е никак лесно да бъдеш доброжелателен...

Въобще, РЕБЯТА, ДАВАЙТЕ ЖИТЬ ДРУЖНО!!!  Hug

Дотук беше  offtopic

Сега по темата. Аз доколкото знам, няма такова понятие като "цветна бременност". Всяко кървене по време на бременността е сигнал за тревога. Момичето не желае да го насочваме към лекар, то и само се е насочило. Добре тогава. Обаче моето мнение в случая е, че няма бременност, съжалявам, че те разочаровам, мила (знам какво е, защото веднъж съм си въобразявала, че съм бременна и желанието ми беше толкова силно, че почти се поболях, когато разбрах, че съм "празДна")! Но, при следващите опити със сигурност ще стане.   bouquet

 newsm23 Ева, очакваме да ни уведомиш за развитието на нещата, защото лично аз бих била приятно изненадана, ако все пак СИ БРЕМЕННА!!!  baby_neutral

# 51
Най - сигурният начин да узнаеш е първо тест и после доктор . Успех! newsm10

# 52
  • Мнения: 179
дано да си стискам палци

# 53
  • Мнения: 1 367
Евелина,развълнува ме с разказа си,наистина. Спомних си колко месеци подред се молех тайничко цикълът ми да не дойде,да е станало уж случайно /със съпруга ми тогава имахме малки разногласия по въпроса кога да си направим бебе/.Желанието ми беше толкова силно,че в един момент,часове след като бяхме правили секс,в главата ми сякаш светна лампичка и бях абсолютно убедена,че съм бременна.Разбира се,невъзможно е да се разбере след толкова кратко време,но аз разчитах,че интуицията ми го подсказва.Тестът показа една чертичка и плаках от разочарование.Никога повече не си направих тест.По-късно,когато в един красив момент цикълът ми наистина закъсня,изчаках две седмици,преди да отида на лекар и да разбера това,което вече знаех,но ме беше страх да кажа на глас-бях бременна!С цялото си сърце ти пожелавам две чертички-ако не сега,то скоро  bouquet Остави тези изчисления и таблици-знаеш начина за правене на бебе,колкото повече,толкова по-голям е шансът да стане.Стискам палци и ще следя темата Laughing

# 54
  • Мнения: 84
   Здравейте отново от мен,
 горе-долу мога да ви оборя по още един въпрос. Че не е възможно да усетиш нещо от 3-ия ден на бременността. Значи...аз сега съм в 8 г.с. Понеже го правихме с тест за овулация мога да кажа точно кога го направихме. Точно на третия ден се събудих рано сутринта с разстройство, беше ми лошо целия ден, спах на плажа под чадъра, дори ми се струваше по обяд, че имам температура. И така...цял ден бях на сухари, като си мислех че ме е хванал летния вирус. Но до вечерта бях кукуряк и нямаше и помен от стомашни болки и разстройство. Даже вечерта ядох люта рибена чорба, като си мислих че ще ми разкаже играта..., но нищо подобно. Абсолютно нищо ми нямаше. И също от тогава започнах всяка нощ да ставам до тоалетно-нещо, което никога не ми се беше случвало! Естествено тогава не разбирах какво точно означават тези неща, но сега вече знам от какво е било EFP newsm44

# 55
  • Мнения: 84
P.S. А третия ден или четвъртия е точно имплантирането на яйцеклетката в матката. Мога да кажа, че със сигурност го усетих!

# 56
  • Мнения: 165
Хайде, не ни дръж в напрежение,кажи какво е станало!!!!!!!!!!

# 57
  • Мнения: 1 367
Хайде,Еви,какво стана?

# 58
  • Мнения: 4 447
Сигурно е бременна и от щастие е забравила за нас!  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 179
или не е и е тъжна хаиде казваи всички чакаме мила

Общи условия

Активация на акаунт