ремонт и война...

  • 2 769
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 169
Ух, милички, направо ми стана по-леко като чета какво сте написали. В момента правим голям ремонт и отношенията ни са меко казано ужасни. Даже ми минаваха мисли да се разделим, защото наистина гледаме в различни посоки и говорим на различни езици като стане дума за: дупката за абсорбатора, височината на закачалки и т.н....Сега разбирам, че то си е в реда на нещата почти...Има надежда и за нас!  bouquet

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
При нас първия ремонт беше съответно с караници Crossing Arms и сръдни

# 17
  • Мнения: 204
диван с лежанка или диван и фотьойл... 
 
 Лежанката е нещо прекрасно, не си я давам за нищо на света, а диван с фотьойли ми изглежда малко демоде
 

# 18
  • Мнения: 326
Пълен кошмар...И до ден днешен не мога да си обясня как е възможно и за най- най-дребното нещо да сме с абсолютно противоположни мнения. А иначе сравнително еднакво гледаме на ...как да кажа ...сериозните неща от живота. Но с ремонтите е ужас. Все още не можем да стигнем до консенсус - диван с лежанка или диван и фотьойл... Mr. Green

И при нас е така, добре че почти свършихме  с ремонтите, че иначе не знам.....
 Peace

# 19
  • Мнения: 1 877
При нас пък мъж ми е инициатора и главния дизайнер.Аз само одобрявам

# 20
  • Мнения: 372
При нас ремонта минава сравнитено гладко , аз гледам да не се мяркам , сипя суперлативи и се изказвам за женските неща, цветове, пердета, декориране. Това което ме измъчва е обаче, вечните оглушки, че сега не му било времето, и т.н, а на мен кофичка боя да ми дадете и съм спретнала ремонта.  Embarassed
Ама после ми се пише  #2gunfire че съм си нямала друга работа....

# 21
  • София
  • Мнения: 794
Леле-малееее..., а аз си мислех, че зорта е докато купиш апартамента : )))) Това ли ни чака после : ))))

# 22
  • Мнения: 1 561
Дано вие сте първите, които ремонта ще сближи .
Но наистина процеса на ремонтиране и обзавеждане е едно от изпитанията на брака!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 833
Все още сме в ремонт и така от... 10 юни. Цялата къща  е надолу с главата, а уж ставаше дума само за 1 кухня, баня, тоалетна и коридор, но вече и другите стаи са отново за ремонт.
Но най-важното е да си определиш приоритети -за какво си струва да спориш и да хвърляш нерви и за кое - не. Понякога нещата не стават, каквото и да правиш.
Успех!

# 24
  • Мнения: 302
И при нас беше малка война докано налепим тапетите в коридора-то бяха караници и чудо ooooh!!

# 25
  • Мнения: 1 209
аз и битките пе4еля и войните, ама след това съжалявам, защото мъжовата глава по-разбира, ама и касата е в мене, и капризите. 4е и характерът ми е генералски и не слушам на вси4кото отгоре.
явно и при нас ремонтът те4е с борба за надмощие, но все пак не мога да ли4квидирам собствената си армия, 4е няма да има кой да ба4ка, та поотстъпвам като се налага свръх нужно.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Болна тема. Много сме ентусиазирани, но докато започнат да се обсъждат вариантите. Мъжът ми си ги вижда по един начин нещата и трудно променя мнението си, аз пък като си харесам нещо-край. Все сравнявам. Вярно, разбира от някои неща повече от мен-строителните, кое къде и как да скачи. Затова съм казала, че няма да му се меся изобщо в тази техничарската област например. Нооо, стане ли въпрос за интериора-ела и гледай. И то споровете ни са дъълги, защото всеки се опитва да изкара колкото може повече доводи и да обори другия. Винаги стигаме до консенсус. И това е важно. Много рядко, но се е случвало да изберем нещо от раз. Така че кураж!!!

# 27
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Ние съвсем скоро започнахме ремонт на новия апартамент , но идеите ни почти се припокриват.Ако някъде имаме различия ( цвета , по точно нюанса на фаянса ) , обикновено аз съм по-настоятелна и моя мъж отстъпва , нали сме НЕЖНАТА ПОЛОВИНА...Е понякога и аз правя компромиси или пък търсим някакъв междинен вариант  и така...Надявам се и за напред на единомислие , разбирателство и МИР Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 863
Аз ще обобщя своя опит  така-  той не знае какво харесва, но знае със сигурност, че не харесва, каквото аз съм харесала Joy

# 29
  • Мнения: 13 188
Аз се дразня само, когато в службата му са му препоръчали едно, а аз тука от форума вече съм взела идея за друго и Rolling Eyes
 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт