Какво стана с Максим Стависки?

  • 8 626
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 951
http://dnes.dir.bg/2007/09/05/news2073450.html
Вижте това!за МЕН Е ВЪЗМУТИТЕЛНО,ДА СЕ ОПРОщАВА ВИНАТА НА НЯКОЙ!

# 61
  • Мнения: 524
http://dnes.dir.bg/2007/09/05/news2073450.html
Вижте това!за МЕН Е ВЪЗМУТИТЕЛНО,ДА СЕ ОПРОщАВА ВИНАТА НА НЯКОЙ!
Е, не, дано имат мозъци в главите си и го осъдят, както се полага, тук, един съфорум-ец, писа, че е бил свидетел на катастрофата и Максим по-скоро се лутал, отколкото да е оказвал помощ. Ако аз пребия някой и после го заведа до болницата, ще има ли и за мен "смекчаващи, вината обстоятелства"?

# 62
  • София
  • Мнения: 1 951
Току що в новините по Канал1 съобщиха ,че Мануела (момичето от катастрофата с Максим Ставийски),е все още в кома и на командно дишане.А престъпникът е на свобода и с облекчена  бъдеща присъда.

# 63
  • Мнения: 6 038
Току що в новините по Канал1 съобщиха ,че Мануела (момичето от катастрофата с Максим Ставийски),е все още в кома и на командно дишане.А престъпникът е на свобода и с облекчена  бъдеща присъда.
Няма наказание за известните и богатите  smile3516 smile3515 smile3512 newsm61

# 64
  • Мнения: 4 916
... един съфорум-ец, писа, че е бил свидетел на катастрофата и Максим по-скоро се лутал, отколкото да е оказвал помощ. ...

Е, бил е в шок и пиян на всичкото отгоре. Може би е по-добре, че е стоял настрана докато трезвените помагат.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 951
... един съфорум-ец, писа, че е бил свидетел на катастрофата и Максим по-скоро се лутал, отколкото да е оказвал помощ. ...

Е, бил е в шок и пиян на всичкото отгоре. Може би е по-добре, че е стоял настрана докато трезвените помагат.
Да,обаче в първоначалните репортажи се твърдеше,ч е е помагал.

# 66
  • Мнения: 7 176
... един съфорум-ец, писа, че е бил свидетел на катастрофата и Максим по-скоро се лутал, отколкото да е оказвал помощ. ...

Е, бил е в шок и пиян на всичкото отгоре. Може би е по-добре, че е стоял настрана докато трезвените помагат.
Да,обаче в първоначалните репортажи се твърдеше,ч е е помагал.
То в първоначалните съобщения се казваше, че Максим не е пил ...

# 67
  • Мнения: 4 392
Нещо, което исках да напиша още в предната тема, която междувременно заключиха:

Много, ама много ме дразни това: "Ако си пил, слез от колата.." Кой тъпчо го измисли? Rolling Eyes Ако си пил, въобще не би трябвало да се качваш в колата. Crossing Arms

# 68
  • София
  • Мнения: 1 951
Тестът Ставийски:http://analysis.actualno.com/news_121773.html
http://analysis.actualno.com/news_121773.html

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 12:04 от marianasot

# 69
# 70
  • Мнения: 524
Като научих, че е бил лице на кампанията "Ако си пил, слез, искам да стигна жив", си мисля, че организаторите на тази кампания са длъжни да го съдят също. А не видях да са потърсени за коментар. На мястото на Максим, не бих се срещнала с роднините (нямаше да мога да ги погледна), но бих потърсила контакт с тях по телефона поне. И други неща щях да направя, които за съжаление няма да върнат момчето, но малко съпричастност към трагедията на роднините.

# 71
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пътят между Бургас и Приморско сигурно е прокълнат, винаги изтръпвам като минаваме по него- осеян е с паметни плочи, некролози и цветя. Няколко пъти съм чувала вой от полицейски коли и линейки. А толкова предупредителни знаци са наслагани! Rolling Eyes
Вчера се върнахме от Приморско- видях паметника на загиналото момче... и горещо се надявам Максим да бъде осъден справедливо, а момичето да се оправи Praynig

# 72
  • Мнения: 9 050
Не целия път, обаче отсечката Созопол - Дюни и най-вече Каваците - Дюни си е убийствена. Защото едно време, бързаха да отворят Дюни и направиха един път.....Завоят точно преди Дюни, още като го направиха си спомям че много го обсъждаха. И всяка година щяха да го затварят и да го оправят....обаче така си остана. Там са намерили смъртта си много, много хора. Пътищата ни са убийци.

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не целия път, обаче отсечката Созопол - Дюни и най-вече Каваците - Дюни си е убийствена. Защото едно време, бързаха да отворят Дюни и направиха един път.....Завоят точно преди Дюни, още като го направиха си спомям че много го обсъждаха. И всяка година щяха да го затварят и да го оправят....обаче така си остана. Там са намерили смъртта си много, много хора. Пътищата ни са убийци.
Точно на този завой (до х-л Марина бийч мисля, че беше) миналото лято видяхме жестока катастрофа.

# 74
  • Мнения: 9 050
Точно той. В този завой, влезеш ли с повече от 40, задължително излизаш в насрещното. А даже няма знак за ограничение на скоростта. Преди имаше 30 км. ограничение. Преди две години когато минах от там, знакът го нямаше.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт