Добрин Митев

  • 8 271
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 984
Няма значение, важното е че работи за града. Варна е на ТИМ и това няма да се промени, но поне не взема всички пари, а дава някаква част от тях.
Робско мислене, чакане на остатъци, Мърморано!
Нека краде, пък за нас да има от отпадъка...ужасТ.
Това обясвява обаче много неща - например защо всички си траят и мълчат, когато трабва да се действа, да се помага, да се кажат нещата от първо лице, единствено число. Кой ви научи на това, бе момичета? Противно...

# 16
  • Bapнa
  • Мнения: 762
А тебе кой те научи да си все недоволна беееее ... Аман - той да не е лелята на Пепеляшка да оправи всички лайна в тая Варна ? Ай малко признателност, пък човека като усеща, че Варненци са доволни, ще натиска още повече и постепенно всичко ще е наред !

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами извинявай, но аз лично не мисля че осветлението, детските площадки и парковете са остатъци. Нито пък работните места. Ако ги нямаше, щяхте да плачете за тях, пак казвам, някой да ми каже, че във всички градове е така, че във всички е чисто, че във всички има детски площадки и то съвсем нови, с градинките им, с люлките и пързалките. Успех в търсенето на идеалния кандидат, който няма да краде, ще дава всичко за града, ще живее на ръба на оцеляването само и само да има пари за Варна и тн. Аз ще си живея с остатъците, благодаря.

# 18
  • Мнения: 6 039
Няма значение, важното е че работи за града. Имате ли паркове - имате, имате ли осветление - имате, имате ли детски площадки - имате, кой друг град може да се похвали с това? Безработицата е ниска, престъпността сравнително също, Варна е на ТИМ и това няма да се промени, но поне не взема всички пари, а дава някаква част от тях. Пак питам, колко града могат да се похвалят с това? А Добрин Митев като беше някакъв работник преди 20 години в Полимери Девня, да не би да сте очаквали по добро развитие за града ако беше станал кмет? Че той две приказки не може да върже, какво остава да управлява град. Иначе и аз помня колко убедени бяха всички до един че ще спечели и каква изненада беше че Йорданов спечели. Може да не може да му се даде награда за честност и почтеност на кмета, но е факт че Варна върви напред и нагоре.

ти май си в страшна заблуда
като истински потребител се хващаш за опаковката

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Живеем в такова време, когато опаковката е важна. Опаковката е това, което виждам когато се разхождам по улицата. Опаковката щеше да изглежда по съвсем различен начин ако Митев беше спечелил и повярвайте ми, нямаше да е по хубава. Да не започвам и аз с "А пък моето семейство...".

# 20
  • Мнения: 6 039
значи, аз Митев изобщо не го намесвам,
но да ми казваш, че сегашния ни кмет е стока - забрави
знам за този град и управниците му в момента, толкова много, но не е тук мястото да го споделям с непознати

само ти казвам - че всичко е опаковка - евтина при това.

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Може да е евтина, но е някаква и е лъскава, а и използваема, при това. Интересно ми е дъщеря ти радва ли се на парковете или се интересува от задкулисните игри на Йорданов и ТИМ?

# 22
  • Мнения: 984
А тебе кой те научи да си все недоволна беееее ... Аман - той да не е лелята на Пепеляшка да оправи всички лайна в тая Варна ? Ай малко признателност, пък човека като усеща, че Варненци са доволни, ще натиска още повече и постепенно всичко ще е наред !
Пресияна, ти къде в групата, момиче? Някой нещо на тебе да е казал, м? Я, моля. Не нападай персонално, без да си включена в разговора, не е нито етично, нито полезно. Споря с arqun и Мърморана. А щом си прочела до тук ето и остатъка...
Тъй като раздразнено, както усещам, питаш...съобщих вече, че съм изключително доволна от своя живот, от това, което имам и мога да го споделя с хората, които обичам. Но това няма нищо общо с темата, все пак.

# 23
  • Мнения: 4 916
 Naughty А всъщност темата е за Д.М. и булката му.

# 24
  • Мнения: 6 039
Може да е евтина, но е някаква и е лъскава, а и използваема, при това. Интересно ми е дъщеря ти радва ли се на парковете или се интересува от задкулисните игри на Йорданов и ТИМ?

кои паркове бе- разбира се че не се радва.
за какви глупости ми говориШ, че взех да се дразня
направиха се ОПАСНИ И ПАЯНТОВИ ДЕТСКИ ПЛОЩАДКИ - РАЗРОВИ МАЛКО ТЕМИ ДА ПРОЧЕТЕШ
ОСАКАТИХА СЕ ХУБАВИ ТЕРЕНИ В МОРСКАТА ГРАДИНА - ЗА КАКВИ ПАРКОВЕ МИ ГОВОРИШ???
ИМАМ СНИМКИ НА НОВООТКРИТА ПЛОЩАРКА В МОРСКАТА, КОЯТО СЛЕД 3 ДНИ СЕ РУШЕШЕ И ПАДАХА КАМЪНИ ПО 2 КВ МЕТРА

# 25
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Няма значение, важното е че работи за града. Варна е на ТИМ и това няма да се промени, но поне не взема всички пари, а дава някаква част от тях.
Робско мислене, чакане на остатъци, Мърморано!
Нека краде, пък за нас да има от отпадъка...ужасТ.
Това обясвява обаче много неща - например защо всички си траят и мълчат, когато трабва да се действа, да се помага, да се кажат нещата от първо лице, единствено число. Кой ви научи на това, бе момичета? Противно...

Съжалявам, това ме подразни и не издържах  Blush
Иначе се ядосвам като го плюете така ожесточено, защото не може човек от всичко да се оплаква!

# 26
  • Мнения: 6 039
А тебе кой те научи да си все недоволна беееее ... Аман - той да не е лелята на Пепеляшка да оправи всички лайна в тая Варна ? Ай малко признателност, пък човека като усеща, че Варненци са доволни, ще натиска още повече и постепенно всичко ще е наред !
[/quote

доволни?

Варна е малък, но АПЕТИТЕН град  с МОООООООООООго инвеститори и проекти/много от които не виждат бял свят, просто щото комисионната е много малка за вече нагълталите се до гуша и внимават да не им преседне/
никак не е трудно  с малко средства да се замажат очите на избирателите преди изборите.


# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
Доколкото съм запозната това е форум и в случай, че на темата няма знак - влизането разрешено само за този и онзи, всеки може да се включи когато си поиска, стига да има мнение. Малена - ти се вбеси защото споменах дъщеря ти, не заради друго, а относно паянтовите площадки, как пък аз не съм забелязала нищо такова, пък и доста хора - варненци, които познавам, понеже все пак съм от там, също не са. Само ти си. Освен това - за какви терени в Морската градина си говорим - за този, дето го направиха на спортни площадки - безплатни, осветени и охраняеми до посред нощ ли?

# 28
  • Мнения: 1 072
Дайте жокер - кои са водещите кандидати за тези избори? Чувам, че и Весо Данов ще се кандидатира.

# 29
  • Мнения: 6 039
ама не ми гивори по разказите на твоите познати - моля те

Малена - ти се вбеси защото споменах дъщеря ти, не заради друго,

ти да не страдаш от някакъв синдром? деца имаш ли? от варна ли си?

нека правят площадки, догодина нови ще направят на мястото на тазгодишните, а 500 деца ще играят по площадките, щото няма места в градините.
добре, че имам пари да си плащам, щото и моето е едно от тях
и догодина няма да се 500 , а ще са 1000

Общи условия

Активация на акаунт