Добрин Митев

  • 8 261
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 039
що бе, аз съвсем ясно разбрах bowuu

# 76
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами наречи ме ме по начина по който мислиш  Laughing Що се въздържаш

Подхила Смехоринска такава една недоклатена, маха с маха! Laughing

 #Crazy

Брей, какво става в тази тема?

# 77
  • Мнения: 2 070
Плаче за ключ.

# 78
# 79
# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
...... Пък чистотата на града и здравината на детските люлки... извинете ама зависят от нас, не от кмета. Докато има идиоти дето ползват улиците за кош за боклук и люлките за избиване на агресия, нищо не може да се промени! Или всеки път когато някой потроши люлките, кметството да хукне да ги оправя? Ми то да не е без пари. Или кметът трябва да хукне с шишче и торбичка да обира боклуците? С тоя манталитет дето все друг ни е крив... няма да имаме чисти улици и читави площадки скоро. Онзи ден докато пресичах улицата, в краката ми изведнъж тупна цигарена кутия - видях откъде излетя, от прозореца на една "баровска" кола. Кметът ли беше виновен за това?

Съжалявам че се намесвам в темата, но мнения като това много ме изнервят. Плщадките и улиците са общинска собственост. Затова се стопансиват от общината. Тя строи площадките, тя асфалтира улиците, нейно задължение е да ги поддържа. И когато някой руши общинската собственост, задължение на общината е да го санкционира. Затова общинарите получават пари от данъците, които плащаме. Всеки град има фирма за чистота, на която се плаща - щом има боклуци явно някой не си върши качествено работата. И точно кмета трябва да контролира извършването на тази работа. Аз не мога да се скарам на чистачките по улиците, че не си вършат качествено работата. Кмета може.

За цигарената кутия - виновен е този, който не контролира спазването на закона за чистотата. След като длъжностното лице, което следи за чистотата не е глобило нарушителя, де факто го подкрепя.

# 81
  • Мнения: 6 909
Аз викам да си направим една тема за Кирил Йорданов и всеки да си каже каквото му е на душата Mr. Green

# 82
  • Мнения: 1 381
Аз викам да си направим една тема за Кирил Йорданов и всеки да си каже каквото му е на душата Mr. Green

 И след като стане 15 стр. да изпратим линка на пресаташето на кмета.

# 83
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Аз викам да си направим една тема за Кирил Йорданов и всеки да си каже каквото му е на душата Mr. Green

 И след като стане 15 стр. да изпратим линка на пресаташето на кмета.

Да бе, да го делне като спам ...

# 84
  • Мнения: 6 039
много му пука  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 503
МАРИЯНКАА, точно се бях притеснила, да не пропуснеш темата. Постовете ти звучат като лозунги на предиборен митинг.

# 86
  • Мнения: 6 039
МАРИЯНКАА, точно се бях притеснила, да не пропуснеш темата. Постовете ти звучат като лозунги на предиборен митинг.

ами време му е
започна да ми намирисква на скара Joy

# 87
  • Мнения: 1 381
Извинете ме,че ползвам темата, но тя и без това беше използвана не по предназначение.
Да ви питам бившата жена на Кирил Йорданов роди ли вече?

# 88
  • Мнения: 6 039
чакай сега, тя нали ще се жени първо, или май се омъжи?

# 89
  • Мнения: 1 381
Е за кой се омъжи? Тя от години живее със Димо Стоев на Евсиноград. Но не може да се омъжи за него, защото той няма развод още.

Пише,че на снимката е в 8 месец. Та затова питам дали е родила.

Общи условия

Активация на акаунт