Добрин Митев

  • 8 247
  • 133
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 622
Димо Стоев май се развел, ама само така чух, а Боянчето май към края на септември ще ражда

# 91
  • Мнения: 1 381
Не се е развел още. Но от 2 години живее с Бояна.

# 92
  • Мнения: 5 462
Е за кой се омъжи? Тя от години живее със Димо Стоев на Евсиноград. Но не може да се омъжи за него, защото той няма развод още.

Пише,че на снимката е в 8 месец. Та затова питам дали е родила.
Б.....х м...му егати LOVE с тоя сбръчкан чичка с боксьорска физиономия.Тая Бояна съвсем е изтрещяла.Егати меркантилната мома бееееееееее........... Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes #Crazy #Crazy Sick Sick Sick

# 93
  • Мнения: 5 462
Малиииии предизборно му разказахме играта на Кирчо и бившите му  и настоящи  женки ................. hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

# 94
  • Мнения: 6 039
абе от сигурен източник знам че сватбата аха предстои или е била, но сега източника ми е с изкл. телефон и не мога да го питам, че аз такива клюки не помня.

# 95
  • Мнения: 2 161
Да,потвърждавам за сватбата.Дори ми казаха къде ще бъде,но не се сещам в момента.И младоженецът вече няма да работи в общината,има нова длъжност.

# 96
  • Мнения: 6 039
небеше ли някъде по южното черноморие ?
ох, съвсем се оплетох
по-добре да питам и да пиша

# 97
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Склонна съм да се съглася с Маленна, че причината е в инвеститорите, а не в личността на кмета.

Детските градини са последното нещо, за което трябва да се похвали кмета. Защо в последните месеци на последния си мандат се сети за тях, след като проблемът е налице от поне 5 години? "Нямало пари" дотогава - не е отговор за мене.
И защо се радвате толкова на тези молове? И полупразни бизнесцентрове.

# 98
  • Мнения: 6 039
как да им се радваме - те още не са готови, не сме ги видели какви са що са

аз лично нямам нагласа да пазарувам от Бг, най малко от Варна. Чувствам се прецакана и ограбена. Все ми е едно дали ще ги има или не. Просто това е естествена стъпка в равитието ни.

# 99
  • Мнения: 503
Кой им се радва? Запълват всяка свободна ливадка из града. Ти не разбра ли? Радват се на лампичките! Свет!

# 100
  • Варна
  • Мнения: 2 133
По-бих се зарадвала на някой развоен център или спортен комплекс.

# 101
  • Мнения: 6 039
Кой им се радва? Запълват всяка свободна ливадка из града. Ти не разбра ли? Радват се на лампичките! Свет!

 Joy Joy

# 102
  • Мнения: 2 161
Тази Бояна е много красива.

# 103
  • Мнения: 6 039
мдааааа

# 104
  • Мнения: X
Малко офф, ама пусто клю-клю: това ли е Димо Стоев?

Общи условия

Активация на акаунт