За какъв период от време ви стига една спирала ?!?!

  • 3 205
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 176
За няколко месеца, 3-4 зависи. Grinning

# 31
  • Мнения: 1 107
На мен за около година-сигурно и повече, но просто тогава я изхвърлям....но дефектът си е в мен-много рядко се гримирам Embarassed

# 32
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Винаги ползвам по няколко спирали - редувам ги.

# 33
  • Мнения: 3 622
Една спирала ми стига за 6 - 7 месеца  Peace Ползвам всеки ден

# 34
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За половин година. Толкова е и животът на всяка спирала. Мога и над 6 месеца да я ползвам(не слагам всеки ден), но просто, отворена веднъж, самата спирала изсъхва и губи ефекта си след този период.

# 35
  • Мнения: 3 372
За около година ми стига Peace Всеки ден си слагам

# 36
  • Варна
  • Мнения: 815
На мен за около година-сигурно и повече, но просто тогава я изхвърлям....но дефектът си е в мен-много рядко се гримирам Embarassed
И аз така ....  Peace

# 37
  • Мнения: 2 035
За няколко месеца, 3-4 зависи. Grinning

И аз така   Peace Ефекта който търся го получавам до тоя момент, след това позасъхва и не е този който желая  Peace

# 38
  • Мнения: 1 313
Сменям на около 3 месеца, но не защото е свършила, а защото се притеснявам от проблеми с очите.

# 39
  • Мнения: 4 496
Около 3 месеца,но през лятото- по- малко. Grinning

# 40
  • Мнения: 17 546
Една спирала ми стига за 6 - 7 месеца  Peace Ползвам всеки ден
Аз също.

# 41
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Около 4 месеца нямам грижа да мисля за нова спирала.Слагам по 2 пласта на око само на горните мигли,много рядко и на долните 4-5 дена в седмицата Peace

# 42
  • Мнения: 12 891
Ако използвам все една и също спирала, около и малко над три месеца, мисля. Пак си зависи, де - имам периоди, когато ми е много натоварено в работата и последната ми грижа е дали съм си сложила спирала или не, но през останалото време почти не ми се случва да изляза от къщи без спирала (миглите ми са светли и имам "заспал" вид, ако не ги оцветя, че да ми се "отворят" очите визуално)

# 43
  • София
  • Мнения: 35 974
Над 3 месеца  Peace

# 44
  • Мнения: 18 542
На около 2-3 месеца си купувам нова, ама те изсъхват, а не ми свършват. Слягам всеки ден.

Общи условия

Активация на акаунт