а за постригване по време на бременност

  • 2 732
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 183
Да, подстригвах се.

# 46
  • Мнения: 983
Офффффф стига  де хора.Това са глупости и то ГОЛЕМИ!Естествено че съм се боядисвала и подстригвала.

# 47
  • Мнения: 438
Чувала съм малко по-различно-режел се късмета на бебето.  Laughing

# 48
  • Мнения: 179
според мен няма нищо такова и може да се постригваме и боядесваме

# 49
  • Мнения: 7 914
Чувала съм малко по-различно-режел се късмета на бебето.  Laughing
то за момиченцата се отнася ( те нали нямат нужда от сантиметри) Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 269
и се подстригвах и се боядисвах Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 6
Аз също се подстригах, въпреки че и фризьорката, която ми е близка каза, че повечето бременни не се подстригвали. Беше ми чудно, но реших, че за сватбата няма да приличам на зелка в главата. Поразпитах от къде идва това суеверие и ми казаха, че така се режело от късмета на бебето. Всеки сам си преценява дали да вярва в такива суеверия или не, но мисля, че повечето малко остро сте реагирали. Все пак за новите потребители е малко по-трудна ориентацията тук.

# 52
  • Мнения: 6 461
Да подстригвах се...не съм се вързвала на бабини деветини.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ама,това вече е прекалено  #Crazy Остана да ходим  като индианки, неподстригани, невчесани и  Thinking мръсни...Пълни простотии #Cussing out

# 54
  • Мнения: 1 733
Извинете.1.-за правописната грешка-и аз се дразня като видя такава.и 2.-че предизвиках чак такива вълнения. Просто ми беше любопитно какво мислите по въпроса. На мамите ,на които им е писнало да отговарят-просто недейте. Между другото-аз вече съм се поДстригвала откато забременях.
Е, закакво пусна темата тогава newsm78?Като ти е любопитно използвай търсачката сигурно всяка седмица има по една такава тема.
smile3521 newsm62

# 55
  • Мнения: 502
Ами момичета, ето едно чудесно оправдание за някои поотраснали момченца в определени ситуации: "Амиии майка ми се е подстригвала много късо докато била бременна...."   Joy Joy
Иначе по темата не виждам смисъл да отговарям...

# 56
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Аз съм чувала,че така се режел късмета на бебето. newsm78 Аз не съм се подстригвала.Като го зная-само това ще ми е в главата. EmbarassedКосата ми беше в много прилично състояние по време на бременност,даже смея да твърдя,че беше по-добре от преди това.Но всеки си знае себе си.

# 57
  • Мнения: X
Подстригвала съм се само с второто дете ,което между другото е момче. И, о, чудо! Има си пишка! Laughing
С първото дете не се подстригвах, защото бях с дълга коса и не се налагаше. Sunglasses

# 58
  • Мнения: 2 381
Подстригвах се и кичури си правих.

# 59
  • Мнения: 948
и се подстригвах и се боядисвах Peace

 PeaceИ аз така.На бабини деветини не вярвам! Hug

Общи условия

Активация на акаунт