а за постригване по време на бременност

  • 2 731
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 7 723
На момчето се реже пишлето, а на момичето сваляме от гръдната обиколка. Знаех си аз, че майка ми е виновна за всичко  #2gunfire
 
На мен ми звучи по- добре, ако сваляме от обиколката на ханша  Whistling

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 622
На момчето се реже пишлето, а на момичето сваляме от гръдната обиколка. Знаех си аз, че майка ми е виновна за всичко  #2gunfire
 
На мен ми звучи по- добре, ако сваляме от обиколката на ханша  Whistling
Хм, ми аз, ако второто е момиче, ще и направя услуга тогава с прическа 0 номер, че с гените за ханша май няма да мога Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 604
Извинете.1.-за правописната грешка-и аз се дразня като видя такава.и 2.-че предизвиках чак такива вълнения. Просто ми беше любопитно какво мислите по въпроса. На мамите ,на които им е писнало да отговарят-просто недейте. Между другото-аз вече съм се поДстригвала откато забременях.

# 20
  • Мнения: 6 618
Извинете.1.-за правописната грешка-и аз се дразня като видя такава.и 2.-че предизвиках чак такива вълнения. Просто ми беше любопитно какво мислите по въпроса. На мамите ,на които им е писнало да отговарят-просто недейте. Между другото-аз вече съм се поДстригвала откато забременях.
Е, закакво пусна темата тогава newsm78?Като ти е любопитно използвай търсачката сигурно всяка седмица има по една такава тема.

# 21
  • Мнения: X
Подстригах се около 4-ия месец. Имах чуството, че е момиченце, ама после се оказа момъче. Не вярвай на подобни неща. Май е прекалено...да се съобразяваме със всичко, което чуем.

# 22
  • Мнения: 3 069
Подстригвах се, боядисвах се, това са само суеверия!
Няма да тръгна като чума по улиците!
Като съм бременна значи ли, че трябва да се запусна?

# 23
  • Мнения: 3 478
Ха, ха, направо ме разби. А ти момченце ли чакаш? Наистина ли мислиш, че може да му отрежеш пишлето като се подстрижеш?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Ходех на работа, така че не съм се замисляла - и се подстригвах и се боядисвах. Само дето боята много ми миришеше  Sick

# 25
  • Мнения: 183
Стига вече! Не вреди! Аз се подстригвам и боядисвам със безамонячна боя всеки месец.  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 005
Подстригвала съм се  Hug

# 27
  • Мнения: 11 004
Знам за уеверието, че така се реже пишлето на момченцето.

Един прекрасен ден разбрах, че съм бременна, а на следващата сутрин ходих на фризьор за постригване и боядисване. Сигурно затова имам дъщеря. hahaha
В 21 век как още има хора, които вярват на такива глупости ooooh!

# 28
  • Мнения: 205
Ама от БГ суеверия. Постригвах се разбира се.

# 29
  • Самоков
  • Мнения: 561
Подстригвах се редовно докато бях бременна и преди да разбера пола на бебето и след това. Имам момче, има си всичко, нищо не му е отрязано. Wink

Общи условия

Активация на акаунт