Педиатър в кв. Надежда

  • 76 303
  • 136
  •   2
Отговори
# 75
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Моето дете е при д-р Мария Трифонова в 8ма поликлиника. Досега нямам нито едно оплакване от нея. Изключително отзивчива и винаги, когато има проблем, се отнася с внимание. Телефона винаги е включен и го вдига. Харесва ми, че се опитва да лекува първо с хомеопатия и в краен случай прибягва до по-сериозни лекарства.

# 76
  • Мнения: 263
Моето дете е при д-р Мария Трифонова в 8ма поликлиника. Досега нямам нито едно оплакване от нея. Изключително отзивчива и винаги, когато има проблем, се отнася с внимание. Телефона винаги е включен и го вдига. Харесва ми, че се опитва да лекува първо с хомеопатия и в краен случай прибягва до по-сериозни лекарства.

Това звучи доста добре. Точно и аз се интересувам от педиатрите в 8-ма и 24-та поликлиника. А д-р Трифонова подкрепя ли кърменето и късното захранване?

# 77
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Подкрепя ги напълно Peace

# 78
  • Мнения: 263
Това си е педиатър за нас.  Grinning  Мерси.

# 79
  • Мнения: 17
Ние сме при д-р Борисова. Страхотна е .Дъщеря ми я обожава, страхотен педиатър Hug

# 80
  • Мнения: 56
Здравейте,за пръв път пиша във форума.Октомври ми предстои да стана мама на малко момченце.До колкото разбрах след раждането трябва да си избера педиатър.Живея в тази част на София и търся наблизо.Препоръчаха ми Методиева от 8ма ,но тук не чух и дума!?Може ли съдействие?

# 81
  • Мнения: 143
Моето дете е при д-р Мария Трифонова в 8ма поликлиника. Досега нямам нито едно оплакване от нея. Изключително отзивчива и винаги, когато има проблем, се отнася с внимание. Телефона винаги е включен и го вдига. Харесва ми, че се опитва да лекува първо с хомеопатия и в краен случай прибягва до по-сериозни лекарства.



Това ми звучи добре,но ме интересува как стоят нещата с направленията?Дава ли или се цупи?Защото моята др. Мая Михова като се стигне до направление започва едно цупене едно чудо.

# 82
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Моето дете е при д-р Мария Трифонова в 8ма поликлиника. Досега нямам нито едно оплакване от нея. Изключително отзивчива и винаги, когато има проблем, се отнася с внимание. Телефона винаги е включен и го вдига. Харесва ми, че се опитва да лекува първо с хомеопатия и в краен случай прибягва до по-сериозни лекарства.



Това ми звучи добре,но ме интересува как стоят нещата с направленията?Дава ли или се цупи?Защото моята др. Мая Михова като се стигне до направление започва едно цупене едно чудо.

Абсурд да се цупи. Щом е нужно - дава.

# 83
  • Мнения: 25
моите деца също са при доктор Михова и когато съм и искала направления винаги ми е давала и никога не се е цупила или пък мръщила,но винаги ми е казвала в началото на месеца,че дава,защото после вече нямала нали все пак не е само педиатърка,а и за възрастни,но те вече всички доктори са под общ знаменател общо практикуващи,което за мен е много тъпо но това е БГ!

# 84
  • Мнения: 530
Здравейте, аз избрах за педиатър д-р Ася Илиева, която е била в 24 поликлиника, а сега е в новия блок до поликлиниката. Малко съм резервирана към нея, защото когато бях при нея на преглед с бебчето повече внимание ни обърна мед. сестрата отколкото докторката. Дойде нейна позната и повече си говореше с нея отколкото да обясни на нас, какво да даваме на бебето и какво да правим. Моля, които има повече впечатления от докторката да ми напише и при вас ли е така и по принцип, каква е като специалист. Другото е че иска, ако я викаме вкъщи на преглед винаги някой да я взима и връща с кола, а ние с мъжа ми сме без кола и това още повече утежнява нещата, а и посещенията са и платени доколкото разбрах. Така ли е при всички педиатри?
Ако може да ми кажете имате ли добри отзиви за други педиатри в 24 поликлиника?

Мерси предварително.

# 85
  • Мнения: 368
аз не съм доволна от др. Михова,направление не ми отказа(наложи ми се само веднъж)но много претупва нещата,всеки път едно и също казва какво да се яде,връща ме 3 пъти когато правихме 2 ваксини,сестрата я нямало...ако не я питаш нещо не казва какво що,ее аз не мога да знам всичко,,,,,,,днес ходих при др.Трифонова бяхме 2 майки отвън само да попитам за смяна и сестрата с не любезен тон каза,,чакам майката и детето да се върнат(беха излезнали за малко)нищо не и пречеше да отговори,,така че и тя отпада,,ще търся и чета за друга добра педиатърка

# 86
  • Мнения: 50
Аз съм много доволна от Д-р Борисова от 8 поликлиника.Допадна ми много.Преди консултация си нахвърлям въпроси които да задам,а тя винаги ме изпреварва.Започва да ми обяснява преди да съм я попитала.Мислим еднакво.И за захранването бяхме на едно мнение(аз захраних от 6 месец ).Малкия също я харесва,което е важно.Има подход към децата.
 И не живеем в Надежда,но поне за сега не я замения за друга .

Последна редакция: ср, 11 дек 2013, 18:56 от Nati_2005

# 87
  • Мнения: 368
Аз съм много доволна от Д-р Борисова от 8 поликлиника.Допадна ми много.Преди консултация си нахвърлям въпроси които да задам,а тя винаги ме изпреварва.Започва да ми обяснява преди да съм я попитала.Мислим еднакво.И за захранването бяхме на едно мнение(аз захраних от 6 месец ).Малкия също я харесва,което е важно.Има подход към децата.
 И не живеем в Надежда,но поне за сега не я замения за друга .
  Благодаря ти Нати-крайно време и аз да се орентирам към друг педиатър  bouquet

# 88
  • Мнения: 58
Здравейте! Може ли някоя от вас да ми даде телефон на д-р. Беремлийска или на д-р Надя Петкова от ДКЦ 8 ? Благодаря ви момичета!   bouquet

# 89
  • Мнения: 368
0888883966-ДР.Беремлийска

Общи условия

Активация на акаунт