Как сте с цигарите, алкохола и кафето?

  • 6 978
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
Писанка, и ние сме така  Embarassed  Ама то, с това дълго чакане, ако вземем и да се "втелясваме" чак толкова съвсем ще откачим. Така си се оправдавам аз, ама иначе си знам, че не е много правилно. Трябва да взема мерки.

 Е ние пушим, пием, всичко правим, а сега се чудим какво значи диагнозата - asthenoroospermia - ако някой знае можели да ми го обясни. Благодоря предварително.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 09:09 от Верити

# 61
Asthenozoospermia (по-малко от 30% подвижни сперматозоиди);
...по информация от лекар, цигарите, употребявани от мъжа имат особени заслуги за тази диагноза... но също е вярно, че може да има и други причини.  Sad

# 62
  • Мнения: 673
 За мен пушенето и пиенето на кафе бяха равносилни на свещенодействие. Когато разбрах, че съм бременна моментално си наложих волята и спрях да пуша , но благодарение на това , че ужасно ми се гадеше. След раждането и след като спрях да кърмя ...естествено пак пропуших...по 1 кутия на ден.... синьо виктори... Забременях втори път..... и отново.....отказване.....пропушване. Същевременно мъжът ми реши да ги спре и успя. Реших ,че аз не съм по- тъпа и безволева от него и аз успях....вече една година не пуша и се чувствам прекрасно. Цигарите в момента ме дразнят ужасно и ми е трудно да си представя какво точно удоволствие са ми доставяли.
  Отказването на цигарите е въпрос на решение. Трудното е да преодолееш навиците си : след хранене, по голяма нужда, навика винаги в теб да има цигари и т. н. Необходимо е и да се избягват за известно време приятелите пушачи. Тудничко е ,но не е невъзможно.

# 63
  • Мнения: 2 422
Вече не вярвам че цигарите са виновника да не става детето независимо какъв е проблема.
Имам приятелско семейство нито пия да не говорим за пушенето и бебето не става вече втора година водят здравословен ама от най най здравословния живот и какво от това мъжа няма и един сперматозоид

Общи условия

Активация на акаунт