Заради какво ви жегва под лъжичката?

  • 4 743
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, аз ли съм зловеща бре.... Mr. Green
Аз никога не мълча. Просто винаги имам какво да разкажа, да споделя, смях има винаги около мен. Така че, " Не, не ми се е случвало да ме удари мълчанката вкъщи и да компенсирам при срещи с приятели " Naughty

Ако това ще те успокои и с моя се случва мълчанката, но аз го отдавам на преумора, а и при мъжете превключването става по-трудно...Не е като при нас - да лалалосваме постоянно... Wink

# 16
  • Мнения: 2 336
Дразни ме отношението към един приятел - появи ли се забравя всички останали (не само мен и детето, а и други близки приятели). Такова пренебрежение прави впечатление. Когато го питаш обаче, споменатият приятел не бил повече от другите. Бла - бла.
Дразни ме постоянното му шегуване на сексуална основа с всички жени наоколо. Ако има да му дава някоя пари - В натура да му плати. Ако някоя е облечена по - така - не пропуска да пусне някой бисер. Знам, че не влага нищо, но като стана практика взе да ме дразни.

# 17
Давам пример - стоим на кафе, а той вижда някаква позната. Оставя ме сама на масата и стои при нея 10 минути. Говорят си.
Знам, че тя го харесва и се дразня точно от това! newsm78
Втори пример - ходи с приятели на море и ми носи снимка с една мацка. На снимката я е пргърнал. Питам го коя е, а той ми отговаря, че е просто позната!!! Е, как да не се дразни човек!

Затова при мен тези не минават. Никакво ходене на море сам, евентуално ако намеря подобна снимка, ле ле ...  Mr. Green
А ако ме остави на кефето и отиде да си говори с някаква , която го харесва, после ще се сеща години на ред за случилото се след това  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 18
  • Мнения: 1 731
Не ми е давал поводи и не ревнувам . Hug

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
преди ревнувах и имах повод.... сега не ревнувам, защото не ми дава поводи Wink...... разбрали сме се, че всеки си има глава на раменете и който каквото направи да не се сърди на другия за последствията Peace

# 20
  • Мнения: 2 792
 На мен пък ми  харесва да  забелязва и други жени, в конкурентна среда е приятно да си крайна инстанция.

# 21
  • Мнения: 295
Оставянето сама на масата е въпрос от културно естество. Нормално можеше да те попита, имаш ли нещо против да отида за малко при еди кого си. Но пък като чета целия ти постинг, май си пада малко чешит и го прави по-скоро, за да те вкара на обороти и да си погъделичка мъжкото его. Предполагам, че не ви е скучно заедно... и доста весело.
Аз пък избеснявам, когато темата автомобили вземе връх.
Иначе поводи за ревност не ми дава, аз от време на време преигравам, за да се почувства малко по-така.
На мен пък ми  харесва да  забелязва и други жени, в конкурентна среда е приятно да си крайна инстанция.
Абсолютно. Аз например също обичам да се оглеждам в мешана среда и да се убеждавам, че от моя по-по-най няма. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 800
Имаше малко ревности от моя страна в началото Embarassed. Той поправи грешката(изхвърли всякакви неща от бившите си) и се заобичахме още повече Heart Eyes. Скъпия и той не беше от разговорливите, но така го научих, че малко в повече ми идват всичките подробности. Rolling Eyes
От тогава не ревнувам Naughty. Дадох си сметка, че с ревностите си едва ли ще го накарам да ме заобича повече или задържа при себе си. Никога не ми е давал никакви поводи,де. Сега живота е много по-лесен Hug

# 23
  • Мнения: 139
Няма такова нещо.
Предлагам пълна подкрепа на партньора в избора на работа и работна среда, срещи и време прекарано със семейството му, социални контакти и изисквам от него същата подкрепа и толерантност.
Ще ме накара някой да си сменя работата, да виждам по-рядко близките и приятелите си - няма вариант просто #2gunfire.

# 24
  • Мнения: 1 849
Никога не ми е давал поводи за ревност. Знам, че женорята много го харесват и най-вече заради подхода му към тях, но той не влага нищо в това и за мен е достатъчно. Имаме си пълно доверие. Имам си достатъчно много проблеми, за да взема да ревнувам.
Касиди, ако наистина те обича мъжът средата няма да му влияе. Ако реши да се занася с жени винаги може да си ги намери, независимо дали работи в бар или банка...

# 25
Сещам се само за един единствен път,когато ме жегна под лъжичката.Беше по работа извън града за извесно време,като се прибра вечерта като си лягаше си изключи тел./което никога не го прави/и го остави да го зарежда,сутринта реших да си зареда моя и като видях,че е изключен ме жегна и го проверих.Естествено беше се обаждал на жена веднъж,но извън БГ и аз не я познавам.Даде ми логично и задоволително обяснение.Не ми е давал друг път повод да го ревнувам,а и му имам доверие.

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Дълго мислих преди да пиша в тази тема. Защото жегването си беше сериозно, въпреки че аз се опитах да го преглътна ми заседна под лъжичката. Хубавото е, че моят съпруг не ми дава поводи за ревност. Лошото е, че жегването не е заради жив човек. Което е двойно по-гадно жегване. Може би за много от вас ще се стори тъпо или детинско, но е имало моменти, когато направо полудявам. Не за друго, а защото да се състезаваш с призрак е адски кофти нещо. Понеже съм жив човек аз правя грешки. ТЯ - понеже е мъртва грешки не прави. А и човешката психика има едно свойство - когато се отнася до умрели да помни само доброто.
И оттук проблемът...Искам пак обаче да подчертая, че мъжът ми ме обича, подкрепя и доказва любовта си ежедневно.
Проблемът е в моята глава. Аз понякога вътрешно се тормозя какво би станало АКО...
Е, оплаках се...

# 27
  • DE
  • Мнения: 967
Дълго мислих преди да пиша в тази тема. Защото жегването си беше сериозно, въпреки че аз се опитах да го преглътна ми заседна под лъжичката. Хубавото е, че моят съпруг не ми дава поводи за ревност. Лошото е, че жегването не е заради жив човек. Което е двойно по-гадно жегване. Може би за много от вас ще се стори тъпо или детинско, но е имало моменти, когато направо полудявам. Не за друго, а защото да се състезаваш с призрак е адски кофти нещо. Понеже съм жив човек аз правя грешки. ТЯ - понеже е мъртва грешки не прави. А и човешката психика има едно свойство - когато се отнася до умрели да помни само доброто.
И оттук проблемът...Искам пак обаче да подчертая, че мъжът ми ме обича, подкрепя и доказва любовта си ежедневно.
Проблемът е в моята глава. Аз понякога вътрешно се тормозя какво би станало АКО...
Е, оплаках се...
Съчувствие!!!

# 28
  • Мнения: 2 563
Аз имам повод само от маман да ревнувам, особено като го привиква на разговорчета сам или го кани сам да ходи да я види. Подла жена, ама кога ще се усети, че той всичко ми казва?

Други поводи да ревнувам нямам, но ще подивея, ако видя жена да флиртува с него. Отивам и със задник и мазна усмивка я избутвам. Ако видя, че ходи в сайт за запознанства, ще спретна разговор, не ми харесва. Да ми прегръща разни мадами също ще ме вбеси. Но го виждам, че се пази - прегръща и целува приятелки бегло, а на снимки пипа само мен.  Grinning

# 29
  • Мнения: 412
На мен пък ми  харесва да  забелязва и други жени, в конкурентна среда е приятно да си крайна инстанция.
Както винаги си номер 1!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт