Заради какво ви жегва под лъжичката?

  • 4 741
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 738
Опс запетайката трябваше да е след гаджета, не след бивши Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 589
Ревнувам. Ревнувам го макар че аз бях инициатор на всяка наша раздяла. Ревнувам го от миналото му. Ревнувам го и сега, когато сме разделени, и от настоящето му, и от бъдещето му.  Ревнувам го, макар отдавна да не го обичам и да съм му дала свободата. Знам, че не трябва и че така се измъчвам.  Ако някой може да ми каже какъв ми е проблема, дори на лични съобщения, за да не задръстваме темата, ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРНА Rolling Eyes

ЧУВСТВО ЗА СОБСТВЕНОСТ Мила  Peace

# 47
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами имала съм такива случаи. Конкретно: попадала съм на мили СМС-и, на чатове в нета, на писма... И трите са от различни случки, доста отдавна. Добре че тогава се усети, че свалката или флирта "за спорта" за мен въобще не е шега работа, та от тогава много се старае да ми показва че ме обича и че няма друга жена. И вече няколко години е доста убедителен  Blush Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 245
ставало ми е страшно неприятно от няколко случки ,но ето ви една- легнали сме си, късно вечерта е, гледаме си телевизия ... нормална вечер. моят учи задочно , но е  по-голям от колегите си,защото започна на 25 ( те са на по 18-19 ) . звъни му телефона, той вдига и се чува женски глас- " какво правиш пич??? идвай при  нас на купон ( чуваше се яко музика и след това още 1 женски глас крещи в телефона - "идвай пич, обади ми се като пристигнеш да ти отворяяя,чакам теее"... знам ,че имат компания 6-7 човека,от които той и един негов приятел,който познавам са единствените мъже,но не ревнувах-до тази вечер. той отказа, знаеше че ми стана много гадно като чух тия неща,смотолеви им нещо и затвори. аз нищо не казах и това него го държа в напрежение доста време...
между другото- аз имам тактика да не правя скандали, не фуча и не буча за всяко нещо. предпочитам по-дипломатично да излизам от ситуации като тази. вие как мислите , коя реакция е по-резултатна???

# 49
  • София
  • Мнения: 589
между другото- аз имам тактика да не правя скандали, не фуча и не буча за всяко нещо. предпочитам по-дипломатично да излизам от ситуации като тази. вие как мислите , коя реакция е по-резултатна???

Ей, да чуя най накрая нещо умно.Аз лично ако мога това да го правя живота ще ми е песен Listen.Ама нямам тези нерви #Cussing out.Както ми е на сърцето,това и на езика.
пу-пу дайте един нож да го резна  Close

Най обичам да гледам как някой се самонаказва  pletka
Това мъл4анието и критичния поглед са голяма работа да знаете newsm78

# 50
  • Мнения: 268
Странно, че точно днес, седнали на едно кафе, с моя приятелка обсъждахме точно този въпрос! Разказвахме си случки, които са ни изкарвали извън кожата ни.. от ревност. Признавам си, че съм много ревнива, и често се самоизмъчвам с разни мисли..  Tired. Знам, че не трябва, но не мога да се контролирам  Tired.

Конкретни примери - попадала съм на закачливи смс-и от жени (но това беше в началото на връзката ни); веднъж откачих, защото една така го беше зяпнала на улицата, че още малко и щяха да и потекат лигите; не знам защо, но много се дразня, когато той изкоментира за някоя моя приятелка, че е красива (знам, че е тъпо да се дразня от това, но тя ревността си е тъпо нещо по принцип) и още много примери мога да дам...  Опитвам се да не ревнувам, опитвам се да не се впечатлявам от такива неща, но... Колкото и егоистично да звучи, искам за него да съм центъра на Вселената и това е!

Поне се успокоих, че не съм единствената луда, защото според него аз не съм в ред с тази моя ревност! 

# 51
  • Мнения: 138
Ревнива сьм, мьча се да го променя, но беz особен успех.
Жегва ме самата мисьл, че ме льжат.
Може би сьм станала параноичка...
... или льжците покрай мен се увеличиха...

Примери няма да давам... не че нямам материал zа цяла книга...
Arrows ,може би наистина си станала  малко параноична.Отърси се от лошите мисли и се средоточи върху хубавите неща ,които те радват в един човек.Ако постоянно си мислиш за лъжи,изневери и темподобни ..и най-лошото показваш страховете си с негативно отношение,няма да имаш успех и човекът само ще се отчужди от теб. ooooh!
И аз понякога изпадам в черногледие и някои неща ме жегват под лъжичката , но се старая да изгоня негативизма с положителни и жизнерадостни мисли. Peace

# 52
  • Мнения: 138
Добрата дипломация,проявата на разбиране и положителната нагласа към света  са път към добрите промени ,които биха довели човека към щастието.
BTW - Ревността не никак полезна за любовта!

# 53
Миналата година ревнувах много - не защото изневеряваше, а за подобни дреболии.Имах и други проблеми.Това лято ми откриха диабет и други неща.И реших, че вече няма да се ядосвам, защото нищо на тоя свят не заслужава да се боцкам.Още повече,че с яд нищо няма да променя

# 54
  • Мнения: 750
Абе що тъй,напоследък хи4 нищо не може да ме жегне нито под нито над лъжи4ката! Mr. Green
Не ми дреме....Нито дали си пише с някоя,дали излиза с друга,дали някоя го сваля...Бе нищо!Може би,защото не ми е давал повод никога ли,не знам....Ама и да ми се слу4и ,,нещо такова''...няма да реагирам по никакъв на4ин!
Всеки да си живее живота както иска! Flutter
Баща ми казваше на времето,,Един 4овек ако иска да изневери...и с лайняни въжета да го вържеш...ще ги прегрезе и пак ще отиде!,, Thinking
Има нещо вярно....кой каквото си иска да прави,каквото си е наумил...не можеш го спреш! Crazy

# 55
Уважаеми дами, престанете да ревнувате мъжете си и ще видите как и те ще изгубят интерес да ви дразнят постоянно, защото по-голямата част от нещата , които описвате са именно дребни обаждания, погледи, усмивки и намеци - те само повдигат самочувствието  им нищо повече. Аз преди също се дразнех , а сега вече гледам да го оставя да си изчеше крастата с някой и друг поглед  крадешком и после е изцяло мой  не мога да се отърва от него  FlutterКакво да  ги правиш суетни същества са Peace

# 56
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Еми на, да ни е ясно какъв точно смисъл влагат в подобни назовани "приятелки" Crossing Arms Абе момичета, случвало ли ви се е вкъщи мъжо да си мълчи като пукъл, а ако излезете с приятели да не спира да приказва? Много ревнувам в такива моменти Crossing Arms

и аз така, и аз от това мога да се подразня много; иначе не се терзая с кого се среща и с кого разговаря, то си е за него, но просто не ми е давал никакви поводи до сега да го ревнувам, винаги е общувал с жени, но винаги е показвал коя е жена му, и че е до него; всички ни приемат като нещо цяло и ако срещнат единия питат винаги за другия; важното е, че той се държи на положение, че е семеен и е баща

# 57
  • Мнения: 138
Уважаеми дами, престанете да ревнувате мъжете си и ще видите как и те ще изгубят интерес да ви дразнят постоянно, защото по-голямата част от нещата , които описвате са именно дребни обаждания, погледи, усмивки и намеци - те само повдигат самочувствието  им нищо повече. Аз преди също се дразнех , а сега вече гледам да го оставя да си изчеше крастата с някой и друг поглед  крадешком и после е изцяло мой  не мога да се отърва от него  FlutterКакво да  ги правиш суетни същества са Peace
Браво!Много хубаво казано ! Simple Smile И аз  казвам : Дами ,стига с тая ревност ,с това черногледие ..! Който ви обича той ще е с вас ..!Стига сте търсили само кусури на мъжете си, а виждайте в тях и споделяйте с тях ПРЕКРАСНОТО..!Да отвориш душата си за ПРЕКРАСНОТО,това е начин да бъдеш щастлив!

# 58
  • Мнения: 57
преди бях доста ревнива, сега вече не е съвсем така. Но наскоро изревнувах от един негов приятел . Бяхме аз с мъжа ми, приятеля му и жената на приятеля. Хапвахме в една кръчма. Те двамата  си говориха " техни си майтапчета". Вярно, че приятеля му го познава от преди мен, но ми стана адски неприятно при мисълта, четой може да казва неща на приятеля си, които не е споделил с мен. Сякаш той му е по- близък. 

# 59
  • Мнения: 1 568
Уважаеми дами, престанете да ревнувате мъжете си и ще видите как и те ще изгубят интерес да ви дразнят постоянно, защото по-голямата част от нещата , които описвате са именно дребни обаждания, погледи, усмивки и намеци - те само повдигат самочувствието  им нищо повече. Аз преди също се дразнех , а сега вече гледам да го оставя да си изчеше крастата с някой и друг поглед  крадешком и после е изцяло мой  не мога да се отърва от него  FlutterКакво да  ги правиш суетни същества са Peace
Браво!Много хубаво казано ! Simple Smile И аз  казвам : Дами ,стига с тая ревност ,с това черногледие ..! Който ви обича той ще е с вас ..!Стига сте търсили само кусури на мъжете си, а виждайте в тях и споделяйте с тях ПРЕКРАСНОТО..!Да отвориш душата си за ПРЕКРАСНОТО,това е начин да бъдеш щастлив!


Еха,супер Peace

Общи условия

Активация на акаунт