И във Видин есен наближава, пак студено ще ни става - 9 част

  • 17 206
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
 МММ, Ния, аз май с теб съм я объркала. Дай да видим малкия!!!
 Йо, благодаря!

# 16
  • Мнения: 2 653
Честито на Ния и на Мегита!!!ДА ви радват мъничетата  и да ви слушат , да имат едно безгрижно детство , изпълнено с много весели игри!
Сори, ама писах и в старата тема  Embarassed

# 17
  • Мнения: 720
Леле аз колко съм наивна  Rolling Eyes
Ами Йо, не се сещам, но ще питам Боби, той няма как да не ги знае. Георги ли е бил квартален или той е някой друг, а мамето е бил квартален? Аз се сещам за един бивш квартален, но той няма мустаци  newsm78 Както и да е.
И на мен Люби ми прилича на теб.
Честито и от мен на мегита   bouquet

# 18
  • Видин
  • Мнения: 685
Я тия дни има раздвижване в нашата темичка Hug.
Ноел виж малко по нагоре съм пуснала линк със снимки. Тия дни ще правя нови снимки на малкия и ще пусна нов линк. А защо не мога да си сложа снимка като вас към поста? Може би не го правя като хората?
Айде аз след малко лягам че е време.
Лека нощ от мен

# 19
  • Мнения: 302
Леле, какво раздвижване само...
За панаира - ходих и аз като малките деца минах през всички люлки  Mr. Green
А за детска градина - комшийката ми работи в детската дето е в калето и само хубави неща разказва... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 657
Леле аз колко съм наивна  Rolling Eyes
Ами Йо, не се сещам, но ще питам Боби, той няма как да не ги знае. Георги ли е бил квартален или той е някой друг, а мамето е бил квартален? Аз се сещам за един бивш квартален, но той няма мустаци  newsm78 Както и да е.
И на мен Люби ми прилича на теб.
Честито и от мен на мегита   bouquet

Ели,Георги и Мамето са колеги на мъжа ми и двамата са били в полицията преди време,ама да ти кажа 4естно незнам кой от двамата точно е бил квартален

# 21
  • Мнения: 3 500
Ния, много е лесно със снимката урл адреса й /htpp//.../ го копваш и го затваряш в таговете .
Виж всичко ти е обяснено тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0

# 22
  • Видин
  • Мнения: 685
Ноел, благодаря ти. Ще пробвам дали ще стане.
Няма ли да се оправя времето. Вчера докато се наканя да излезем малко и то задуха. Искам да го изведа малко. Ще видим тия дни дано се пооправи.

# 23
  • Мнения: 2 653

Няма ли да се оправя времето. Вчера докато се наканя да излезем малко и то задуха. Искам да го изведа малко. Ще видим тия дни дано се пооправи.
Имате ли дъждобран за количката?Ние при вятър така излизахме.

# 24
  • Видин
  • Мнения: 685
Ами нямам но не е проблем да се ушие. Само не знам от какъв плат. Ако някой знае от какъв да сподели. Благодаря предварително

# 25
  • Мнения: 2 653
Ния, не от плат а от наилон (или някаква такава материя).В магазините за колички продават.Попитай и ще ти покажат.На нашата количка си имаше в комплект, но има и такива , които са универсални и стават на различни видове колички.Много е удобно и ще си заслужава парите, колкото и да струва, а мисля не са скъпи.При дъжд, сняг, вятър, студ, екстра е.Препоръчвам с 2 ръце!
http://family-bg.com/prX_1695.htm?products_id=1695 - ето така изглежда примерно, но има и за колички в "легнало положение".

# 26
  • Видин
  • Мнения: 685
Фиона,  Hug. Не знаех, че се продават. Ще си купя, но мисля да отида с количката, за да съм сигурна че ще стане.
Лека нощ от мен

# 27
  • Мнения: 2 657
Ния,аз мисля че моя още е в гаража,ще проверя утре и ще ти кажа,ако е тук и става за твоята количка ще ти го дам Wink

Аз сега ставам и почвам да приготвям нещо за обяд и пак лягам с детето Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 5 289
Здравейте,извинявам се че се намесвам в темичката ви,ама нали съм половин видинлийка пък ся Laughing.
Йо къде си бре жено,не съм те засичала из форума сума ти време,то и аз малко липсвах де.Бях един месец във Видин,оня ден се прибрах уж за ясла,пък тя още в ремонт.Умрях от скука там,все се оглеждах да те мерна някъде ама нъцки,нито на панаира,нито по улиците те немаше Laughing,а телефона ти кой знае в коя карта съм го записала.УТре има вероятност пак да се домъкна натам,ма дай некви координати моля ти се,ако искаш да се видим.Малкия много е пораснал и още пхубав е станал сладура.Айде чао и извинявайте ако съм досадила. Hug

# 29
  • Мнения: 2 657
Здравейте,извинявам се че се намесвам в темичката ви,ама нали съм половин видинлийка пък ся Laughing.
Йо къде си бре жено,не съм те засичала из форума сума ти време,то и аз малко липсвах де.Бях един месец във Видин,оня ден се прибрах уж за ясла,пък тя още в ремонт.Умрях от скука там,все се оглеждах да те мерна някъде ама нъцки,нито на панаира,нито по улиците те немаше Laughing,а телефона ти кой знае в коя карта съм го записала.УТре има вероятност пак да се домъкна натам,ма дай некви координати моля ти се,ако искаш да се видим.Малкия много е пораснал и още пхубав е станал сладура.Айде чао и извинявайте ако съм досадила. Hug

ще ти счупя главата,аз на тебе #Cussing outЗнам аз 4е си била във Видин,ама не те мернах никъде-мъжа ти милион пъто го засичам,ама теб-не...Онази вечер беше в Мастера,ама ми беше кофти да ида да го питам за теб,а и те бяха една камара народ-май някакъв повод имаше....
За панаира,когато отидохме мъжа ти ни видя,точно като слизахме от колата Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт