Иска си обратно подаръците заради развода

  • 8 241
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 425
...АБЕ,ЗАЩО НИКОЙ ОТ ТЯХ НЕ ВЗЕМЕ ДА СИ ПОИСКА ДЕЦАТА ОБРАТНО?
А замисли ли се - коя майка би ги "дала" и как ще се чувства?
Има случаи при които децата остават при бащата. В арабските страни законите са точно такива - децатата остават при бащата в случай на развод.

# 76
  • Мнения: 515
...АБЕ,ЗАЩО НИКОЙ ОТ ТЯХ НЕ ВЗЕМЕ ДА СИ ПОИСКА ДЕЦАТА ОБРАТНО?
А замисли ли се - коя майка би ги "дала" и как ще се чувства?
Има случаи при които децата остават при бащата. В арабските страни законите са точно такива - децатата остават при бащата в случай на развод.
Естествено,че никоя от нас няма да си ги даде,по простата причина ,че никой от тях не ги иска и незнае какво да прави с тях.За арабските страни знам ,че етка ,но знам  и това,че за децата се грижи втората или третата му съпруга(което означава отново друга ЖЕНА)Подаръците знаят да си искат,а грижите за тях кой ще ни ги върне.Мъжа трябва да бъде мъж ( поне според моите  разбирания) и когато си тръгва от някоя би трябвало да има мъжко поведение-чест и достойнство!!!!!!А на една майка децата никога не и пречат,ако си ги възпитава правилно.Баба ми (мъдра жена беше)казваше:"на вола рогата не му тежат те са си негови"

# 77
  • Мнения: 1 425
От вас никоя няма да си даде децата - ама мъжете трябва да си ги поискат?
Ето това е женската "логика".
Радвай се че не си женена за арабин - това ще ти кажа, щото това че втората му жена ще се грижи за децата хич нямаше да те успокои. И щеше да мислиш като пишеш "ЗАЩО НИКОЙ ОТ ТЯХ НЕ ВЗЕМЕ ДА СИ ПОИСКА ДЕЦАТА ОБРАТНО".

# 78
  • Мнения: 2 327
Е, сега ми стана ясно - мъжете не искат децата, щото знаят, че няма да им ги дадат. Предполагам по същата причина после не се обаждат или не плащат издръжка...
И нищо общо няма, че не им се поема отговорност.

Мерси за разяснението!

# 79
  • Мнения: 515
Panther ,незнам защо понякога си много краен и заядлив и отново измести темата.Аз много добре знам защо го пиша,а ти знаеш ли защо го четеш.Появяваш се винаги в някоя тема за малко,колкото да се заядеш с някоя от нас и изчезваш.Моя не само не ги иска ,ами не ги е виждал от месеци,живее с друга тя има дете от него ,но и за него толкова се грижи.Такъв безотговорен е,не казвам ЗАБЕЛЕЖИ като всички мъже,защото аз живея с прекрасен мъж който обича децата ми като свой.Между другото вчера му прочетох няколко постинга от тук и най-вече за оня дето щял да и скъса ушите за да си вземе обиците!Знаеш ли какво ми каза той-"аз ако исках да си ги взема нямаше да ви ги подаря с толкова любов.Така че,......Никой от нашите бивши не си иска децата,но това няма как да го разбереш.

# 80
  • Мнения: 1 425
@pro77
Има мъже всякакви. От крайните позиции е по-лесно да се види грешката в разсъжденията. А изказването ти просто ме подразни. Извинявай, ама е много глупаво да предлагаш неща, дето ако се случат после има да ревеш до бога.

# 81
  • Мнения: 1 425
Е, сега ми стана ясно - мъжете не искат децата, щото знаят, че няма да им ги дадат. Предполагам по същата причина после не се обаждат или не плащат издръжка...
И нищо общо няма, че не им се поема отговорност.
Ами всъщност има мъже които искат децата и се борят да им ги присъдат в съда. Има мъже които се обаждат, виждат си децата редовно след развода и си плащат издръжката. Има и такива които си поемат отговорността.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 11:35 от Panther

# 82
  • Мнения: 515
За жалост,няма да разбера никога,защото никога няма да ги поиска!!!!!да, аз също мисля че има и друг вид мъже или поне се надявам искренно да има.Но понякога човек греши в преценките си за хората и после си плаща за това

# 83
  • Мнения: 589
Моля,моля,дами и господа,темата се измества...
   По темата-много ми е чудно,като си искат подаръците(тези,които го правят,де) какво правят после с тях? newsm78
   Същият,дето ми дърпаше ушите за прословутите обеци,малко преди това ми беше предлагал коженото палто на бившата си жена-"ама то си е здраво,почти не е носено..." ooooh! #Crazy

# 84
  • Мнения: 1 425
   По темата-много ми е чудно,като си искат подаръците(тези,които го правят,де) какво правят после с тях? newsm78
   Същият,дето ми дърпаше ушите за прословутите обеци,малко преди това ми беше предлагал коженото палто на бившата си жена-"ама то си е здраво,почти не е носено..."
Ами ти си си отговорила сама. Ако беше помислила малко като ти е предлагал палтото - щеше да си направиш разни изводи що за човек е.

# 85
  • Мнения: 1 732
Кой какъвто си е избрал.
Винаги, когато няма какво да кажеш, използваш този довод... hahaha

# 86
  • Мнения: 1 425
Махнах го довода - но той така или иначе се подразбира - аз същественото съм го казал по-нагоре.
Аааа и още нещо. Не че съм от най-приказливите, ама рядко се случва да нямам какво да кажа.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 11:43 от Panther

# 87
  • Мнения: 515
Кой какъвто си е избрал.
Винаги, когато няма какво да кажеш, използваш този довод... hahaha
[/ Peace Peace Peace :peace:quote]

# 88
  • Мнения: 6 315
Моят сигурно си носи брачната ми халка на врата като вдовец.  Joy Joy Joy

# 89
  • Мнения: 2 327
Panther, мъжете са различни. Никой не го оспорва. Както има отговорни, така им и безотговорни. Това че можеш да дадеш пример с такива дето се интересуват, плащат и не си искат нещата обратно няма да промени факта, че съществуват и от другия тип.

От тук присъстващте обаче на никоя мъжът не си е поискал децата... Само подаръците Simple Smile Даже и кучето не си искат цяло Simple Smile
Така че не се пали чак толкова много.

Общи условия

Активация на акаунт