Сряда ще бъде петък!

  • 4 184
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
Моля се да е след 16г., но ми се иска поне на 18г. да е  Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз на 14 не съм се чувствала готова за такова нещо. Нито на 16 и 17.

Готова за полов живот и аз не съм се чувствала, но се имах за вече голяма.
Това е във връзка с някои мнения, че 13-14 г. е детска възраст. Да, за родителите е така, но самите деца точно в тая възраст не се възприемат като деца.

# 32
  • Мнения: 799
След 18.
До тогава ще съм от лошите майкини, които ще гонят потенциалните ухажори по стълбите, дошли с въпроса "Магдалена ще излиза ли днес?"  hahaha

# 33
  • Мнения: 730
Поне 17-18 ,ама кой ли ще ме пита /осве ти, Бу  Joy/?

# 34
  • Мнения: 742
писах 17, макар че аз не дочаках тая възраст. Моля се да попаднат на свестен "първи" . Лошо ми става, като си помисля, че може някой да се възползва от тях. Че две моми имам, ужас.

Бу, нищо петъчно няма в тая тема, направо ме размисли...  Sunglasses

# 35
  • София
  • Мнения: 3 421
Надявам се на 17-18, но едва ли ще имам думата разбира се.
Най-важно е да е свестно момчето.
Аз на 14 -15 години съм се чувствала още малка. А моята щерка(7г.) драматизира, че си няма гадже в момента ooooh! Ама нея ще я пращаме за драматична актриса, та й е простено.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Абе, аз на 13 се чувствах доволно голяма. Ако се беше намерил мераклия сигурно щях тогава да почна. 16 години ми се струва и на мен премливо и то без да съм гледала отговорите на другите.  Grinning

# 37
  • out of space
  • Мнения: 8 573
E защо само една опция? Аз имам момче и момиче.
За Гери ще го преглътна на 16, тоест 16 най-рано, колкото по-късно, толкова по-добре...
С Юли нещата седят по-друго яче. Може и на 14, но не по-късно от 17....

# 38
# 39
  • Мнения: 2 161
Мен,ако ме питат-18.Баща й ако го питат-никога.Но никой няма да ни пита.Мечтая си поне да извлича максимално удоволствие от секса,не само да го причинява.

# 40
  • Мнения: 1 233
Около 17 бих го преглътнала....

# 41
  • Мнения: 3 042
Гласувах с 18, но като гледам на къде върви този свят едва ли ще ги дочакат  ooooh!

# 42
  • Мнения: 236
 newsm78 Знам ли...17 - 18 год.

# 43
  • Мнения: 620
Гласувах за 17г....,но като за мъжка майка бих направила компромис и за 15г.
Предпочитам е**ьо пред комплексар,ако натам тръгнат нещата ooooh!
Виж за девойките 16-17г. ми е долната граница.Въпреки,че с темпото, с което се "побърква" света....докато станат децата ни готови за сексуални приключения,може и въобще да не се практикува това занятие Rolling Eyes Confused

# 44
  • Мнения: 274
Надали ще ме пита някой. Пък кой знае, може и да ме пита. Laughing Гласувах с 18, но едва ли ще се случи. Tired Praynig

Общи условия

Активация на акаунт