как протече първия преглед при гинеколог

  • 1 916
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Коремен ехограф за установяване на бременността, малко въпроси и съвети и това беше.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Мен ме прегледа с вагинален видеозон,понеже бях едва в първия месец/цикъла ми закъсняваше с 10дни/.Много внимателна беше процедурата и не съм изпитала дискомфорт.Вида на видеозона зависи от стадия на бременността ти-при моя случей с коремен ефограф надали щеше да се види,то и с другия трудно го намери,диването се криеше Laughing

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И мен ме гледа на коремен ехограф, изписа ми витамини и си поговорихме.


И при мен беше така и доста си говорихме  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 328
Около 2 часа ми говори за режима ми на хранене. Аз му се отблагодарих като качих 24кг. Simple Smile

Simple Smile

Мен ме гледаха на коремен, поприказвахме си и това беше..

# 19
  • Мнения: 6 029
първите 2 пъти на вагинален ехограф ме гледа, втория път мисля, че и цитонамазка ми направи. не помня обаче изследвания пусна ли ми. витамини не ми е изписвал.. общо взето бързо мина.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Мен ме гледа с коремен ехограф и потвърди бременността. Регистрира ме или както там се казва и ми пусна всички необходими изследвания.  Peace

по този начин беше и при мен

# 21
  • Мнения: 2 677
През цялата ми бременност са ме гледали само с коремен ехограф.

# 22
  • Мнения: 148
Само коремен ехограф, няма смисъл да ти бъркат, пък да ти кажа не им се занимава даже. Аз преди да отида вече знаех, че съм бременна, направих си тест. Изненада  ме въпроса му тогава, "ще задържите ли бебето?". Моят съвет е следи във форумите тук, повечето изследвания и процезури които ще има да правиш, защото повечето лекари не ти ги казват, защото не минавали по ЗК. Аз съм в седмия месец и съм много благодарна на този сайт за обмена на информация. Успех ти желая  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт