Най-абсурдните думи казани по време на секс ?

  • 26 291
  • 148
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 819
"гоооол"" и спиране и зазяпване в телевизора-

и тва собственият ми мъж Crossing Arms

Е що прайте секс на включен ТВ? Joy

# 61
  • Мнения: 138
"гоооол"" и спиране и зазяпване в телевизора-

и тва собственият ми мъж Crossing Arms
Eх тез мачове ..Simple Smile

# 62
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Чак абсурдни думи не съм чувала, но един младеж искаше да си водим съвсем нормален разговор по време на секс "как мина денят ти?", "имаше ли много работа?" и разни такива неща, които някак си не ми се обсъждат в такъв момент, всъщност нищо не ми се обсъжда в такъв момент  Mr. Green
Може да се е разсейвал, за да отлага финала например  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 249
Той:
Ох, ша свърша, да му е*ба майката!
Joy hahaha Joy hahaha

имаше един лаф-е слава Богу-не  е мой Crazy

"е*и ма е*и ма,скъсай го тоз г*з-нали си спортистчи"

а на моя приятелка-правят го след запой-той отгоре-по една време скача и тича към банята с репликата -"ще повърна" Sick

# 64
  • Мнения: 884
Каквото и да си говорим най-гадно е да кажеш чуждо мъжко/женско име !
За справка -не съм го правила!  Mr. Green
Въпреки че,след рецитал-спектакъл на Хоакин Кортез ми идваше...музата  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 4 392
Каквото и да си говорим най-гадно е да кажеш чуждо мъжко/женско име !
За справка -не съм го правила!  Mr. Green
Аз пък съм. Blush В съня си. Успокояващото (поне за мен)беше, че с въпросният, чието име съм казала, нямах нищо общо, но той си беше въобразил нещо и ме преследваше..Гадна история.  Sick Голям психар беше.

# 66
  • Мнения: 5 370
Тя:"Охххх, помоооощщ, там ме е гъделллл"-следва лудо разсмиване и временно прекъсване на "волната програма". Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 819
Тя:"Охххх, помоооощщ, там ме е гъделллл"-следва лудо разсмиване и временно прекъсване на "волната програма". Mr. Green

Аааааааа, тва е мой патент с гъдела, ама няма прекъсване на никва програма Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 68
  • Мнения: 5 370
Тя:"Охххх, помоооощщ, там ме е гъделллл"-следва лудо разсмиване и временно прекъсване на "волната програма". Mr. Green

Аааааааа, тва е мой патент с гъдела, ама няма прекъсване на никва програма Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Имаше. Ретранслаторът на връх "Ботев" спря временно предаването. Mr. Green Mr. Green
П.С. Говоря за случка отпреди години.

# 69
  • Мнения: 3 886
Още не е свършил и пита Ще искаш ли още Mr. Green Mr. Green

# 70
  • Мнения: 494
Още не е свършил и пита Ще искаш ли още Mr. Green Mr. Green

А,що да е абсурдно това??Съвсем си е в реда на нещата,що се отнася до едно мое старо гадже.Много я мразех тая реплика и мисля,че не спада към абсурдните,а към дразнещите...Абе ти пробвай,прави там,каквото ще правиш,какво си ме заразпитвал,да не правиш социологическо проучване(комплексарска му работа Close),то си личи какво ми е и какво искам...Като вземат да питат"Хубаво ли ти е","А така харесва ли ти?" и пр. тъпотии,идва ми да си хвана пътя на секундата!И точно в такава ситуация аз изръсих една (на пръв поглед)абсурдна реплика.На въпрос(за пореден път!,а хем никак не съм тиха по време на секс!!!)"Хубаво ли ти е?"аз казвам:"Не!Викам щото сънувам кошмар!Ще съм ти благодарна да ме събудиш!"...съответно станах и се изнесох точно за една минута,през която той повтаряше:"Ама какво направих?"... newsm78

# 71
  • Мнения: 3 886
Още не е свършил и пита Ще искаш ли още Mr. Green Mr. Green

А,що да е абсурдно това??Съвсем си е в реда на нещата,що се отнася до едно мое старо гадже.Много я мразех тая реплика и мисля,че не спада към абсурдните,а към дразнещите...Абе ти пробвай,прави там,каквото ще правиш,какво си ме заразпитвал,да не правиш социологическо проучване(комплексарска му работа Close),то си личи какво ми е и какво искам...Като вземат да питат"Хубаво ли ти е","А така харесва ли ти?" и пр. тъпотии,идва ми да си хвана пътя на секундата!И точно в такава ситуация аз изръсих една (на пръв поглед)абсурдна реплика.На въпрос(за пореден път!,а хем никак не съм тиха по време на секс!!!)"Хубаво ли ти е?"аз казвам:"Не!Викам щото сънувам кошмар!Ще съм ти благодарна да ме събудиш!"...съответно станах и се изнесох точно за една минута,през която той повтаряше:"Ама какво направих?"... newsm78
дразнеща е да затова и повече не смя да каже нищо защото моята рескция беше #Crazy

# 72
  • София
  • Мнения: 4 776
Тя:"Охххх, помоооощщ, там ме е гъделллл"-следва лудо разсмиване и временно прекъсване на "волната програма". Mr. Green
И аз съм се хилила от гъдел  bowuu

Една приятелка беше казала на гаджето си " Няма ли да свършваш вече? "  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 2 070
Kрайно време е да боядисаме тавана в спалнята Laughing
А той;-Аз пък си мислех да сменим тапетите Joy

# 74
  • Мнения: 524
Kрайно време е да боядисаме тавана в спалнята Laughing
А той;-Аз пък си мислех да сменим тапетите Joy
Joy Joy Joy , а пердетата???

Общи условия

Активация на акаунт