Най-абсурдните думи казани по време на секс ?

  • 26 256
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 978
Ох...опасни сте. Joy Joy Joy

# 136
  • Мнения: 2 018
 NaughtyРепликата не е моя, а на съпругата на един колега на мъжа ми:
"Преточи ли зелето?"  Mr. Green

# 137
  • Мнения: 2 741
При нас е редовно когато тръгна да го " закачам" да ме пита - " И к`во прайм сега". Просто онемявам.
Но вече го отучих Close

# 138
  • Мнения: 4 734
 Големи бисери, ще ме уморите  Joy

# 139
  • Мнения: 332
Един разправяше, че ударил с члена си момичето по дупето, а тя ужасена му извикала: "Не ме ритай"  hahaha

# 140
  • Мнения: 4 734
Един разправяше, че ударил с члена си момичето по дупето, а тя ужасена му извикала: "Не ме ритай"  hahaha
Eeeee, да бе... да Whistling Mr. Green

# 141
  • Мнения: 3 447
Един разправяше, че ударил с члена си момичето по дупето, а тя ужасена му извикала: "Не ме ритай"  hahaha
Един приятел, лека му пръст, ги ръсеше такива  Simple Smile "Чукаме се, значи, мацката отгоре, и по едно време като се изхлузи, и х*я като ме удари по гърдите, и като ми изкара въздуха..."

# 142
  • Мнения: 2 018
Един разправяше, че ударил с члена си момичето по дупето, а тя ужасена му извикала: "Не ме ритай"  hahaha
Един приятел, лека му пръст, ги ръсеше такива  Simple Smile "Чукаме се, значи, мацката отгоре, и по едно време като се изхлузи, и х*я като ме удари по гърдите, и като ми изкара въздуха..."

Лелееееееее Joy Joy Joy

# 143
  • Мнения: 1 731
Най-гадно е когато тъкмо съм набрала скорост и чуя:
Коте ,ще ме извиниш ли че ми се ходи до тоалетна/
Ауууу,побеснявам .
#2gunfire #2gunfire

# 144
  • Мнения: 448
Той: "Ще те напълня!"-т.е. свършва
Аз: смяяяяях и в отговор "С ориз ли?!"

# 145
  • Мнения: 1 475
Само това ли беше, нищо не разбрах????- моя реплика към едно момче, чак по-късно осъзнах, че май много съм го обидила Embarassed

# 146
Само това ли беше, нищо не разбрах????- моя реплика към едно момче, чак по-късно осъзнах, че май много съм го обидила Embarassed
Не си го обидила, направо си го комплексирала
 Grinning

# 147
  • Мнения: 274
Имах едно много краткосрочно гадже, което редовно преди края викаше: "ИДВА! Идва, идваа ИДВАААААА... Обикновено се сепвах  Rolling Eyes Така и не свикнах.

# 148
Имах едно много краткосрочно гадже, което редовно преди края викаше: "ИДВА! Идва, идваа ИДВАААААА... Обикновено се сепвах  Rolling Eyes Така и не свикнах.
Joy  ужас

Общи условия

Активация на акаунт