Какво правите когато навън е дъждовно и студено?

  • 10 372
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Не обичам лошото време, но когато е такова - чистя , готвя , TV , лежа си с книжка в ръка , пред компютъра ...и така

# 46
  • Мнения: 2 677
Вися пред компа или спя.

# 47
  • София
  • Мнения: 515
И аз като повечето то вас,седя пред компа,ровя се в бг-мама и Интернет,играя си с малката,гледам телевизия.

# 48
Обичам да излизаме аз, мъжът ми и кучето и да се разхождаме и да се гоним под дъжда ,или чета хубава книга, или просто гледам през прозореца

# 49
  • София
  • Мнения: 2 381
Гледам ТВ, седя накомпютъра и си чатя с приятели, чета книга, ако не ме мързи може и да поизчистя.  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 148
По принцип съм домошарка, много обичам да гледам филми, а от известно време все си ровя из този сайт.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 688
Тези дни сина ми не е вкъщи и се размотавам и обръщам внимание на себе си,къщата и мъжО:)
Мързелувам с други думи,че в скоро време не ми се очертава такава пълноценна почивка:)

# 52
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Налягат ме мързел и депресия. Обичам с одеялото пред телевизора. И се измъквам, за да свърша само най-необходимото.

# 53
  • Мнения: 223
A днес Неделя,цял ден гледам филми и скучая!

# 54
  • Мнения: 750
Оби4ам да е дъждовно и леко студено(не много Wink)!
Душевен оргазъм изпитвам! Mr. Green
Какво правя ли....същото когато и времето е хубаво,с разликата 4е не ходя на разходка,,шопинг'' Sunglasses,защото ще се намокря! Crazy
Ох,ама мноооооого ми е хубаво в такова време....Не мога да ви опиша!

# 55
  • Мнения: 1 715
A днес Неделя,цял ден гледам филми и скучая!
Peace

# 56
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Винаги имам какво да правя, никога не ми е скучно. Обожавам английският климат Mr. Green

# 57
  • Мнения: 459
Ако сме тримата вкъщи, занимаваме се с детето, че му е много скучно затворено. Ако сме само с мъжа ми слагаме масата и гледаме стари филми:
- Приятели
- Час пик 1 и 2
- Лоши момечта 1 и 2
- Пристигане в Америка

# 58
  • Мнения: 3 611
Флейтистка сьм и обикновено свиря. Обичам да го правя, а и трябва да си поддьржам формата.

# 59
Обичам дъжда много ме успокоява радвам му се. Лежа си (ако е уикенд) прегръщам си любимия и котака и зяпам филми дъвчейки нещо Wink А през седмицата чадър и ходене пеш за здраве и зареждам така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт