съобразихте ли деня на раждането?

  • 4 897
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 908
Не NaughtyДенят се съобрази спрямо мен.

# 76
  • Мнения: 4 406
да, съобразих датата, защото ми харесваше. по принцип можеше да изкарам и да следващия ден, но той пък беше празник на роднина, когото недолюбвам. не исках да има съвпадение, затова пришпорихме раждането...

# 77
  • Мнения: 1 043
Аз раждах нормално, но си бях харесала една дата около термина и майтапът на страна, но бебко взе, че излезе точно тогава- на 05.06.07. Laughing Laughing Laughing
Моето дете е на същата дата, но 2006г  Heart Eyes
Не съм я планирала, така се случи  Peace

# 78
  • Мнения: 528
..........Знаете ли че децата родени например на 4 число са изключителни късметлии морални и нравствени личности...................
Е те за това изречение мога да споря цял ден.АЗ съм родена на 4.4 инямам никъкав късмет в живота.Единсвения късмет е мъжа ми,който беше съвсем различен от представата ми за мъж и мойто слънце
ИНаче Правих смятах малката да се роди юли на таткото на рождения ден но явно някоя формула или съставка не съм прибавила та излезе септември.Най омразната ми зодия ДЕва,но като я предизвикаха септември "да кажа не задръжте я да декември моля" hahaha Joy Mr. GreenНе става.
Така че когато са давали късмет съм била на края на опашката и за мене не е останало нищо

# 79
  • Мнения: 2 587
Не съм планирала чак датата,само месеца или по-точно гледах да не е зодия козирог.

# 80
  • София
  • Мнения: 5 790
Не съм го избирала - роден е на 8.08.2006, секцио. Когато разбрали новината, една колежка ми звънна да ме поздрави и пита "Ти ли го избра? Три 8ци са - 8-ми 8ми, 2+6 пак е 8"  Crazy

# 81
  • София
  • Мнения: 44 229
аз се доверих на природата...и раждах нормално Wink

# 82
  • Мнения: 4 621
Не, не съм се съобразявала, - беше петък 20.05.2005 - последен работен ден преди 5 почивни и определихме датата за тогава Peace

# 83
  • Мнения: 566
аз пък сънувах, че раждам на 5-ти, а терминът ми бе на 16 август. правех всичко с мисълта, че ще родя на сънуваната дата. родих на 4-и - петък. ако се съди по това, което си написала за дните, наистина моето слънце е доста артистично

# 84
  • Мнения: 5 362
аз се доверих на природата...и раждах нормално Wink
Peace

# 85
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Като се има в предвид, че ще раждам нормално, малко трудно да си избера дата и ден Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 3 205
Мне. Избирам деня според това да е възможно най-близо до термин.

# 87
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Иван Станчев(Бог да го прости  Praynig) избра датата за секциото на сина ми.

# 88
  • Мнения: 481
Бях си избрала 3 или 5 март, да ама бебо си избра 11 на предходния месец -неделя (исках да е число, което лесно се помни)

# 89
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз не вярвам в тези неща, просто исках да е възможно най-скоро.

Общи условия

Активация на акаунт