Garnier Pure 3 в 1

  • 42 846
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 149
и аз май ще пробвам  Peace
записвам се и аз за проба

# 17
  • Мнения: 249
много съм доволна от него,ползвам го от половин година,най-често като маска. Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Много съм доволна,купих го преди седмица Peace
От един склад във Варна за 7лв.мисля си обаче,че тъй като е нов продукт е хубав,после ще му се развали качеството.Дали да не се запася с два,три броя от сега newsm78

# 19
  • Мнения: 11 004
Ползвала съм го и съм много доволна. Измива хубаво и мирише приятно.

# 20
А може ли да ми кажете дали се ползва веднъж, или два пъти на ден?За маската знам, че веднъж в седмицата..

# 21
  • Мнения: 4 496
На някоя от вас да и пари,когато го сложи като маска??Аз направо щях да умра!.... Thinking

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 858
А може ли да ми кажете дали се ползва веднъж, или два пъти на ден?За маската знам, че веднъж в седмицата..

Аз си мия лицето с него,всяка вечер Peace,а маската я правя два пъти седмично.На опаковката пише два,три пъти Peace

На някоя от вас да и пари,когато го сложи като маска??Аз направо щях да умра!.... Thinking
Не ми е парила маската newsm78
А  само като се миеш,пак ли ти пари???

# 23
  • Мнения: 4 496
Като се мия-след това чувствам лицето си  като изгоряло на слънце....Търкам съвсем лекичко,но незнам защо се получава така..И минава след около 30 минути... Sad

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Като се мия-след това чувствам лицето си  като изгоряло на слънце....Търкам съвсем лекичко,но незнам защо се получава така..И минава след около 30 минути... Sad

 Thinking
Аз след като се измия,усещам лицето си много свежичко и меко и ми е едно такова хладно на лицето Peace
Да не си алергична към някоя от съставките newsm78

# 25
И аз съм от доволните,купих си го по погрешка,но знам,че като свърши пак ще си взема.Като си направя маска усещам леко парене,но съвсем леко и след това кожата ми се чувства добре.Кожата ми е смесена и на места се изсушава,но всичко се оправи когато започнах да слагам хидратиращия крем на Гарние,след почистването Peace

# 26
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125

Mnogo sam dovolna osvejava i mekotqva, dobre po4isva, sled maskata se u4siva dobre kojata mi. Neznam zato pri vas se polu4ava tova parene  newsm78

# 27
  • Мнения: 4 496
Като се мия-след това чувствам лицето си  като изгоряло на слънце....Търкам съвсем лекичко,но незнам защо се получава така..И минава след около 30 минути... Sad

 
Да не си алергична към някоя от съставките newsm78

Мисля,че не,защото досега съм ползвала доста неща на Garnier.Вярно,не бях особено очарована,но нямах този проблем.И още нещо,което ми е странно-Pure 3 в 1 ми мирише на едновремешната паста за зъби Мечо,помните ли я?Да не би нещо да и има на опаковката ми?!? #Crazy

# 28
  • Мнения: 178
На някоя от вас да и пари,когато го сложи като маска??Аз направо щях да умра!.... Thinking

красим, щом ти пари така, значи е прекалено силен продукт за твоята кожа! Аз имам същия проблем. При мазна кожа, с доста дефекти, в 90% от случаите на употреба на продукти за моя тип кожа (особено тези, които се рекламират като премахващи комедоните) лицето ми започва да гори направо, чак сълзи ми избиват.  Confused Мисля, че така щях да се чувствам, ако ме бяха залели с киселина.  Confused

Просто спираш да го ползваш - този дискомфорт не е за пренебрегване.  Rolling Eyes По-високият клас марки предлагат различни концентрации на активните съставки - киселини, растителни екстракти и там каквото им слагат. Ако единият продукт е прекалено силен, просто минаваш на този с по-слабата концентрация.  Peace

# 29
  • Мнения: 302
Много съм доволна. Страхотен е и като маска и като пилинг.

Общи условия

Активация на акаунт