Garnier Pure 3 в 1

  • 42 838
  • 133
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 496

 По-високият клас марки предлагат различни концентрации на активните съставки - киселини, растителни екстракти и там каквото им слагат. Ако единият продукт е прекалено силен, просто минаваш на този с по-слабата концентрация.  Peace
Можеш ли да ми препоръчаш нещо с по-ниска концентрация?Може и на ЛС.  bouquet

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 612
Убедихте ме!
Отивам да си купя!

# 32
ami az sum izpolzvala dosta produkti za problemna koja,za6toto moita e imenno takava za jalost i ot dulgiq mi opit moga da kaja ,4e produkta na elea e dosta po-lek. Kato ne ti ponasq tozi na Garnier,a vuprosnoto 6tipene mislq 4e se dulji (izpolzvala sum predi gela i losiona na garnier tazi seriq) i kogto go polzvah zabelqzah ,4e ima sudurjanie na cink sega nz kak e ,no mislq pak da si kupq ot seriqta pure imenno zardi cinka poneje toi se preporu4va .O newsm10 newsm10 newsm10 newsm10t nego ti gori liceto i ot nego se izsu6ava napraveno e s cel da izgrq pupkite ,no kojata ti mojebi e po-4uvstvitelna i za tova polzvai elea po4istva ,no e po-leko dosta  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 157
И аз съм доволна  Peace

# 34
zdr, kajete mi  tozi produkt dobarli e shte mi pomogneli,zashtoto moyta koja e mazna i imam akne.moly vi kajete mi.pls Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 282
И аз съм от доволните! Не очаквах такъв ефект, а съм ползвала доста продукти. Определено ще повторя с покупката.

# 36
  • Мнения: 105
И аз съм доволна от 3 в 1!!!
zdr, kajete mi  tozi produkt dobarli e shte mi pomogneli,zashtoto moyta koja e mazna i imam akne.moly vi kajete mi.pls Simple Smile
               Регистрирай се, пиши на кирилица и тогава може и да получиш отговори на въпросите си.
               С най-добри чувства... Hug

# 37
  • Мнения: 640
Сега съм с Clean& Clear,но вие ме убедихте

# 38
  • Мнения: 3 360
Доволна съм-измива добре,но малко  ми изсушава кожата Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 149
А дали е подходящо за суха кожа?!

Мога да ти препоръчам страхотно измиващо средство на АВЕН с колд крем,но в цената разликата  е голяма .Струва някъде м/у 25 и 30лв,но пък е много голямо като грамаж и го ползвам  дълго време.

# 40
Аз лично използвом същия продукт самоче на Лореал и съм доволна  Simple Smile Simple Smile

# 41
Супер доволна съм! Ползвам го вече близо месец по 2-3 пъти в седмицата и като маска и само като измиващ гел, идеално матира кожата и на мен поне ми маха всички черни точки и оставя кожата много чиста.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 631
Ефекта на стадото... Един го похвалва след рекламата и всички тичат да си го купят... Затова сега трудно се намира, защото навсякъде зареждат с малко бройки и бързо се изчерпват.
Иначе моя приятелка каза, че е доволна  Peace

# 43
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз се чудех дали е хубав и върши работа, но така като гледам повечето са доволни. Май и аз ще взема да го пробвам.

# 44
  • Мнения: 57
И аз съм от доволните.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт