Garnier Pure 3 в 1

  • 42 863
  • 133
  •   2
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 423
И аз съм от доволните  Peace

# 61
  • Мнения: 4 292
толкова ли е зле дневния крем от оранжевата серия?бях решила да го вземам
Съжалявам, просто не мога нищо хубаво да кажа за него.  Sick За да не те подвеждам, ако и други са ползвали продукта, нека споделят впечатления. Моите са крайно негативни.  Embarassed

# 62
  • Мнения: 352
Ползвам продукта от около 1 месец.За сега не забелязвам кой знае какви подобрения  по лицето си.Хубаво ексфолира кожата на лицето,обаче не ми премахва черните точкища!

# 63
Аз го спирам за известно време,че много ми изсуши кожата

# 64
Здравейте! Аз съм сина на потребителката , но да не се отклонявам от темата.

Значи днес и аз си го купих и както почти всеки тийнейджър имам проблем с АКНЕ-то. Въпроса ми е дали ще ми помогне , или само премахва черните точки и почиства кожата "тотално" ?

# 65
  • Мнения: 4 358
Здравейте! Аз съм сина на потребителката , но да не се отклонявам от темата.

Значи днес и аз си го купих и както почти всеки тийнейджър имам проблем с АКНЕ-то. Въпроса ми е дали ще ми помогне , или само премахва черните точки и почиства кожата "тотално" ?


Нямам акне, но на мен дори не ми помогна.Ексфорила да....но чак да почиства кожата основно  - не Naughty.
Определено не е за хора с такива проблеми.Според мен пробвай Акне - аут.Продава се в аптеките.Но преди това си направи консултация с дерматолог.Той най добре ще не посъветва.
По принцип е добре да се лекува причината за акнето а не последствията.
Успех Peace

# 66
Здравейте! Аз съм сина на потребителката , но да не се отклонявам от темата.

Значи днес и аз си го купих и както почти всеки тийнейджър имам проблем с АКНЕ-то. Въпроса ми е дали ще ми помогне , или само премахва черните точки и почиства кожата "тотално" ?


Нямам акне, но на мен дори не ми помогна.Ексфорила да....но чак да почиства кожата основно  - не Naughty.
Определено не е за хора с такива проблеми.Според мен пробвай Акне - аут.Продава се в аптеките.Но преди това си направи консултация с дерматолог.Той най добре ще не посъветва.
По принцип е добре да се лекува причината за акнето а не последствията.
Успех Peace
Мхм. Благодаря ! Peace

# 67
  • Мнения: 1 312
страшно ми изсушава кожата Whistling

# 68
предпочитам маската на Visibly clear. По-добре се чувствам с нея. От Garnier ми пари, а и много ми изсушава кожата.

# 69
  • Мнения: 422
Значи аз си купих Гарниер 3 в 1 есента и ефекта беше супер..премахна ми  повечето от пьпките и бях много доволна!!Купих си след това друго,обаче хич не ми подейства явно кожата ми е свикнала или какво незнам..Сега го почвам пак.Изчаках малко кожата да привикне и почвам пак.Може би отначало ми е действал,заради лятото.Тогава лицето ми почернява и ги няма толкова и просто ми е трябвало малко за да ги премахна,но след това Rolling Eyes какво стана??Ще видим..Мисля,че не трябва да се пита така да си го купя ли, или не!Просто всеки е с различен тип кожа и различно му действа..

# 70
  • Мнения: 1 802
Ползвам го от около 2 месеца. Всеки ден като ексфолиант и 3 пъти в седмицата като маска. Нямам никакви парения, зачервявания и т.н. Почиства добре лицето ми, черните точки от носа ми не може да ги премахне... но всъщност май ниаккъв продукт не може да се справи със тях  Grinning
Не е по темата, но... еднократните прехвалени маски на Garnier съвсем не ми харесаха

# 71
  • Мнения: 1 520
Mного съм доволна от Garnier Pure. Гелът почиства ИДЕАЛНО лицето, а от матиращия крем, кожата освен по-чиста, изглежда и по-свежа, по-млада и по-стегната. Не бих заменила тази серия и смятам, че напълно си заслужава парите, още повече че дори козметик не би могъл да ти почисти лицето така перфектно както Garnier. Cъвсем сериозно говоря. Peace

# 72
  • Мнения: 4 358
напълно си заслужава парите, още повече че дори козметик не би могъл да ти почисти лицето така перфектно както Garnier. Cъвсем сериозно говоря. Peace

Щом казваш. ........Явно наистина е до кожа.Чак не ми се вярва това което казваш. Аз не видях никаква промяна. Остави това че ни пареше, но и не ми почистваше лицето.  Лично мнение Peace

# 73
  • Мнения: 2 897
Доволна съм.Оказа се,че за моя тип кожа е много подходящ.

# 74
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мн.съм доволна от Garnier Pure 3 в 1 thumbsup  ползвам го като маска 2-3 пъти седмично  Peace

Общи условия

Активация на акаунт