Garnier Pure 3 в 1

  • 42 862
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 802
Не бих заменила тази серия и смятам, че напълно си заслужава парите, още повече че дори козметик не би могъл да ти почисти лицето така перфектно както Garnier. Cъвсем сериозно говоря.
Е, доста пресилено! Wink

# 76
  • Мнения: 4
Аз съм много доволна от продукта  Grinning Премахна черните точки по лицето ми напълно.Използвам го предимно като маска и много рядко като ексфолант.Обаче след като си направя маската,отмивам я и си почиствам лицето със почистващ лосион за свиване на порите,и след това с почистващо хидратиращо мляко за суха и чувствителна кожа.Немога да кажа,че лицето ми е перфектно,но мога да кажа,че е идеално  Peace Опитайте и вие и няма да съжалявате .

# 77
  • Мнения: 812
Мн.съм доволна от Garnier Pure 3 в 1 thumbsup  ползвам го като маска 2-3 пъти седмично  Peace
Peace

# 78
  • Мнения: 751
Още не съм го пробвала,но и без това ми свършва сегашният почистващ гел,ще взема Garnier да видим как ще е. Peace Peace

# 79
  • Мнения: 39
Доволна съм от Garnier като марка,но 3 в 1 още не съм пробвала.Няма да се забавя обаче....

# 80
az si go kupih predi 1 mesec i go polzvam redovno za izmivane vseki den i 3 pati v sedmicata kato maska.opredeleno sam dovolna pove4e ot drugite produkti na pazara,no ne mi iz4isti 4ernite to4ki ,samo pravi kogata mi po-suha.haresvam go,no papkite mi si sedqt

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 691
а има ли тоник за след него, защото аз си го купих и момичето от магазина не ми каза за тоник, аз имам останал още от един на Ейвън, но незнам дали да ги смесвам. Като маска не съм го ползвала за сега, тези дни мисля да пробвам

# 82
  • Мнения: 398
Сина ни го ползва да си мие мазното лице и е доволен-изчиства му всички пъпки от акнето.

# 83
  • Мнения: 150
и аз съм много доволна от него

# 84
A kolko struva Garnier pure 3 v 1  Tired?

# 85
  • Мнения: 3 414
Към 8-8,50лв Аз също съм мноооооого доволна!

# 86
  • Мнения: 3 414
az si go kupih predi 1 mesec i go polzvam redovno i kato maska  i za izmivane.za sagalenie osven 4e pravi kogata mi po-suha,ne premahva papkite mi i 4ernite to4ki Sad
Каква очакваш да ти прави кожата,нали е за мазна кожа? Laughing Ще я ибсушава много ясно

# 87
  • Мнения: 3 414
Аз съм много доволна от продукта  Grinning Премахна черните точки по лицето ми напълно.Използвам го предимно като маска и много рядко като ексфолант.Обаче след като си направя маската,отмивам я и си почиствам лицето със почистващ лосион за свиване на порите,и след това с почистващо хидратиращо мляко за суха и чувствителна кожа.Немога да кажа,че лицето ми е перфектно,но мога да кажа,че е идеално  Peace Опитайте и вие и няма да съжалявате .
Я покажи кой е този лосион за свиване на порите и колко лева?

# 88
И аз си го купих вчера, но още не съм го ползвала.Да се надяваме, че ще е хубав  Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 5 258
Тъкмо и аз се чудех дали да си го купя...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт