Garnier Pure 3 в 1

  • 42 853
  • 133
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 315
аз ползвам Garnier pure 3 in 1 от доста време и наистина прави кожата ми по гладка и чиста  Simple Smile наистина има ефект  Simple Smile
на аз искам за ви попитам дали някои от вас е ползвал този продукт http://beautycosmetic.biz/images/pure%20gel.jpgГел помпа за почистване или този http://beautycosmetic.biz/images/pure%20lotion.jpg Лосион за свиване на порите и ако дакакви са ви впечатленията ви от тях  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 91
  • Мнения: 23
... Кожата ми е смесена и на места се изсушава,но всичко се оправи когато започнах да слагам хидратиращия крем на Гарние,след почистването Peace

при мен нещата са по същия начин и съм доволна от продукта
karmen би ли казала кой точно хидратиращ крем ползваш и какво ползваш зимата
мерси предварително

# 92
  • Мнения: 4 435
... Кожата ми е смесена и на места се изсушава,но всичко се оправи когато започнах да слагам хидратиращия крем на Гарние,след почистването Peace

при мен нещата са по същия начин и съм доволна от продукта
karmen би ли казала кой точно хидратиращ крем ползваш и какво ползваш зимата
мерси предварително

Този цитат е от преди година. ooooh!

# 93
i az si go kupih...super e prepora4vam vi go ... Simple Smile

# 94
може ли да попитам как се използва като измиващ гел знам че въпроса е тъп но на рекламата показват как момичето се плиска с нещо а на опаковката не пише не съм използвала до сега такова нещо...Благодаря предварително!

# 95
ami az polzvam Garnier Pure i sym mn dovolna,za edna sedmica liceto mi se iz4isti ot 4erni to4ki,prepory4vam da si go vzemesh ako imash problemna koja. struva 10lv

# 96
  • Мнения: 2 587
Ползвам го от доста време и съм много доволна. Peace

# 97
  • Мнения: 315
може ли да попитам как се използва като измиващ гел знам че въпроса е тъп но на рекламата показват как момичето се плиска с нещо а на опаковката не пише не съм използвала до сега такова нещо...Благодаря предварително!
аз го използвам като маска или пък го разтърквам върху лицето за малко и после го измивам
аз само така си го ползвам  Simple Smile но като измиващ гел сигурно пак се разтърква върху лицето и се отмива и аз не знам  Thinking

# 98
  • Провинция
  • Мнения: 509
И аз съм много навита на този Гарниер Пюр 3 в 1,обаче може ли някой даде повечко инфо за лосиона на Гарниер за свиване на порите-колко струва и как се използва.Мисля,че двата продукта ще имат по-голям ефект ако се комбинират-първо 3 в 1 после лосиона.

# 99
  • Мнения: 315
И аз съм много навита на този Гарниер Пюр 3 в 1,обаче може ли някой даде повечко инфо за лосиона на Гарниер за свиване на порите-колко струва и как се използва.Мисля,че двата продукта ще имат по-голям ефект ако се комбинират-първо 3 в 1 после лосиона.
и аз се интересувам от този лосион и намерих  само това инфо за него  Simple Smile
Garnier Pure Лосион за свиване на порите - 8.95лева

Garnier Pure Чиста кожа! Почистващ лосион за свиване на порите с почистващи съставки и цинк. Срещу лъскавината на кожата.
Свива порите, изсушава несъвършенствата и матира кожата. Нанасяйте с тампон памук върху почистено лице, като наблягате върху челото, носа и брадичката .Не се препоръчва при чуствителна или суха кожа. Избягвайте зоната около очите. Тестван под дерматологичен контрол!

200ml

# 100
  • Мнения: 224
Аз не съм го ползвала, но така като ви чета е за мен май май, но може ли някой да пусне снимка на продукта?  Rolling Eyes Защото аз си взех нещо като тестери, само нагряваща се маска с цинк и пише Garnier Pure, но когато си я сложа на лицето не усещам някакво нагряване, нито пък някакъв драстичен ефект, а я правих 4 дни последователно и сега се чудя вашето ли е, не е ли?  newsm78 Та затова да си помоля и за снимка...  Peace

# 101
# 102
  • Провинция
  • Мнения: 509
И аз съм много навита на този Гарниер Пюр 3 в 1,обаче може ли някой даде повечко инфо за лосиона на Гарниер за свиване на порите-колко струва и как се използва.Мисля,че двата продукта ще имат по-голям ефект ако се комбинират-първо 3 в 1 после лосиона.
и аз се интересувам от този лосион и намерих  само това инфо за него  Simple Smile
Garnier Pure Лосион за свиване на порите - 8.95лева

Garnier Pure Чиста кожа! Почистващ лосион за свиване на порите с почистващи съставки и цинк. Срещу лъскавината на кожата.
Свива порите, изсушава несъвършенствата и матира кожата. Нанасяйте с тампон памук върху почистено лице, като наблягате върху челото, носа и брадичката .Не се препоръчва при чуствителна или суха кожа. Избягвайте зоната около очите. Тестван под дерматологичен контрол!

200ml


Едно голямо благодарско за инфото   bouquet

# 103
  • Мнения: 315
моля Simple Smile Simple Smile Simple Smile
като прочетох за  този лосион вече съм сигурна че ще си го взема в най скоро време и в комбинация с   Garnier Pure 3 в 1 ще има добър ефест Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 104
  • Мнения: 224

Мерси!  Hug   bouquet
Още утре отивам да си го взема и ще пиша отзиви, не че има нужда, при толкова много, де.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт