Garnier Pure 3 в 1

  • 42 837
  • 133
  •   1
Отговори
# 105
sory ama nqkoi 6te mi kaje li kak se pravi maskata i drugoto  na etikita ni6to ne pi6e6e ?? newsm78 newsm78

# 106
  • Мнения: 58
Ползвам го и съм доволна,но за всеки е различно.

# 107
  • Мнения: 1 645
Никога дори не разглеждам продуктите на Гарние в магазина,камо ли да купя.Но на този продукт се натъкнах случайно когато останах да спя в приятелка и нямаше с какво да си измия лицето.Пробвах го и много ми хареса.На другия ден веднага го купих.Мия си лицето всяка вечер с него.Сваля грима и почиства кожата много добре,след него си чувствам лицето свежо и чисто и остава едно такова хладно усещане,което е много приятно.Ползвам го от време на време и като маска и като скраб,дори когато излезне някоя пъпчица намазвам само нея за през нощта и на другия ден е изчезнала.Вече съм изхабила 2 тубички,вчера си купих третата...двоумях се дали да не пробвам нещо ново но реших да заложа на изпитаното...много съм доволна и го препоръчвам на приятелките си.Рядко ми излизат пъпчици и кожата ми е комбинирана към суха,мисля че за всички типове кожа ще е подходящ...за чувствителна мисля че не е,има цинк Peace

# 108
# 109
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Момичета а какво ще кажете за тези почистващи тампони на Гарние които от скоро рекламират?

# 110
  • Мнения: 1 424
Ползвам го Pure 3 в 1 и съм много доволна  Peace

# 111
  • Мнения: 372
Аз пък никъде не мога да си го намеря!  Cry  Даже в един на Гарние ми казаха,че нямало вече внос на този продукт.Някои знае ли нещо подобно или много здраво са ме метнали?   Crazy

# 112
  • Мнения: 347
нещо знаете ли по-подробно за тази марка?
от години гледам, че я рекламират, но се чудя за какво става въпрос, тези продукти ГарниеР, които рекламират постоянно по телевизията менте ли са на оригинала Гарние

# 113
Az si go kupih oba4e nemoga da razbera kak da go izpolzvam kato maska ..... :oops:i kak da go izpolzvam kato premahvane na 4erni to4ki...t.e slaga6 si go na liceto i vednaga li trqbva da se izmiq ili da po4akam nqkolko min kakto pi6e-3min ooooh!

# 114
  • Мнения: 776
Момичета а какво ще кажете за тези почистващи тампони на Гарние които от скоро рекламират?

Присъединявам се към питането Peace

# 115
  • Мнения: 3 154
Az si go kupih oba4e nemoga da razbera kak da go izpolzvam kato maska ..... :oops:i kak da go izpolzvam kato premahvane na 4erni to4ki...t.e slaga6 si go na liceto i vednaga li trqbva da se izmiq ili da po4akam nqkolko min kakto pi6e-3min ooooh!
Значи така - взимаш тубичката, обръщаш я и се концентрираш доколкото ти е възможно върху ситните букви, които са изписани  на гърба в горния край Mr. Green  български език е, надявам се да нямаш много затруднения с това  Laughing
бтв. по аналогичен начин бихте могли да разгадаете как се използват и много други продукти  на леката промишленост  Twisted Evil

# 116
# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Аз пък никъде не мога да си го намеря!  Cry  Даже в един на Гарние ми казаха,че нямало вече внос на този продукт.Някои знае ли нещо подобно или много здраво са ме метнали?   Crazy
Аз също го търсих , и на мен ми казаха , че няма внос. Купих си лосиона -още не мога да кажа резултат.
Ако  някой от Пловдив знае къде мога да намеря 3в1 , моля да каже.   newsm78

# 118
Има в Кауфланд цялата серия. Аз вчера си курих 3in1, лосиона за свиване на порите и почистващия гел. Цените им са по 8,09 всяко.

# 119
  • Мнения: 372
Да питам и аз тогава-ако има някой от Шумен,нека ми каже от къде мога да намеря 3 в 1?    Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт