Преса и/или въртяща се четка ?

  • 11 136
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Извинявайте, но пресата е само за чупливи и къдрави коси, нали?


Не знам има ли правило за какви коси е, но имам една приятелка дето има права коса и 2 чупки (дето почти не се виждат, само тя ги вижда  Laughing ) и си я изправя (и гори  Confused ) с преса.

# 31
  • Мнения: 1 885
Имах въртяща се четка, но я продадох. Същия ефект, че и по-добър се получава като при леко влачна коса, наведеш главата си надолу и с обикновена кръгла четка и сешоар дърпаш надолу.

Виж хубавата преса за коса си е друга работа!

# 32
  • София
  • Мнения: 3 840
Serpentine моля те сподели каква марка е този уред и откъде си го взема!

Аз преди няколко години имах подобен-четка и сешуар в едно,но не се върти.Бях много доволна,но си го бях купила от Щатите,та като го донесох тук и адаптера гръмна,че и четката покрай него,така че я хвърлих.За съжаление оттогава не съм виждала подобна...

Марката е First Austria, купих го от един магазин на Пиротска. Преди това опитах с въртяща се четка, но се разочаровах много. Моят съвет категорично е - четка и сешоар в едно, но четката да не е от въртящите се - въртенето само пречи.


Звучи интересно, на каква цена е този уред?

Аз го купих за 34 лева.

# 33
# 34
  • Мнения: 1 919
аз използвам пресата с четката става по бавно и се наелектрезира косата

# 35
  • София
  • Мнения: 35 957
Четка  Peace

# 36
  • Мнения: 6 958
Сама казвш, че не ти се отдава да си правиш такива процедури, тогава недей и не си ги купувай само да затваряш пари, а и най-важното с това изправяне, навиване и т.н. постоянно направо си съсипвате горките косици...  Whistling

# 37
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Имам и преса и въртяща се четка,но и двете така затворих в шкафа и почти не ги ползвам  Rolling Eyes,но бях и съм твърдо за пресата

# 38
Това са две различни неща,първо пресата се ползва на много добре изсушена коса за да има ефект, а въпросната четка е сешоар и като излезеш от банята с мокра коса си я оформяш с четката. Най-добра е за да си извиваш краищата навън или навътре. Ефекта на гладко изправена коса може да се получи с пресата, но пък така както си оформяш косата с четката пресата не може да те направи. Четката също изправя и не стои лошо. Мисълта ми е , че четката е много добра и не съм съгласна, че не е хубава, аз съм много доволна. Ако някой има естествено къдрава коса с твърд косъм,ДА, може би въпросната четка на Ровента наистина няма да му свърши работа.
Но тя пести време при изправянето, защото едновременно те суши и ти я оформя (изправя,къдри в краищата).

Четката е много добра  Laughing

# 39
  • Мнения: 1 224
П  newsm18 Р  newsm18 Е  newsm18 С  newsm18 А                    П  newsm18 Р  newsm18 Е  newsm18 С  newsm18 А

# 40
  • Мнения: 31 205
С преса се постигат страхотни прически дори и да си вързан в ръцете. Просто няма как да сгрешиш. Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 758
и аз съм за преса!с сешоар и четка не мога само с пресата се справям!

# 42
  • Мнения: 1 454
Аз си изправям косата с професионален сешоар и четка голяма...

Иначе разбира се, че между въртяща се четка и преса...пресата е по-добре...
Поне за мен най-важни са краищата за да е хубаво изправена...

Но от 3-4 години си се изсушавам сама и е като след фризйорски салон

Общи условия

Активация на акаунт