Организираме форумска среща на 6-7 Октомври - ЗАПОВЯДАЙТЕ!

  • 12 085
  • 376
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
и неговата майка също  hahaha hahaha hahaha
много филми гледаш Милканче  Wink
разсмя ме следобедно

п.п. а на въпроса - не отидоха на луната, ми мен ми писна да се разправям
то от веднъж не разбрах, ма те бяха тъй добри да повторят и поентят..... та накрая схванах, нали съм си български реотан...

# 46
  • Мнения: 1 023
и неговата майка също  hahaha hahaha hahaha
много филми гледаш Милканче  Wink
разсмя ме следобедно

п.п. а на въпроса - не отидоха на луната, ми мен ми писна да се разправям
то от веднъж не разбрах, ма те бяха тъй добри да повторят и поентят..... та накрая схванах, нали съм си български реотан...

не гледам. 4ета програмата на телевизия на следващия, та се подсетих.
ина4е 4ерпам с пар4ето  Wink

# 47
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Каси ,ще оставим детето при майка ми ,тя ще се оправи и Мария ще си има приятелче Hug

# 48
  • Мнения: 451
ами то 7-ми е неделя,не е ли по-добре да е на 6-ти,събота newsm78
нали ще е вечерта? или дневно парти Thinking

# 49
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Патрисия,за съботата става въпрос,а иначе споменаваме и двете дати за мамите извън София(мразязя да споменавам провинцията). #Crazy

# 50
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Момичета,гледам ,че Пантерчо е тук,и ми дойде нещо на ум(ако имам такъв де).Дали да не го поканим и него на срещата или ще се оплаши от толкова самотни мами? smile3533
Какво е вашето мнение да поканим ли Пантерчо? smile3532

# 51
  • София
  • Мнения: 17 282
На мен пък ми се очертава 4-дневен тийм билдинг на морето от 4 до 7.10  Flutter
Бившия засега каза, че няма проблем да гледа дребния за тия дни, та се надявам да си направя една хубава екскурзиия на фирмени разноски.
Ако не ми мине котка път, ще пиете и за мен  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 6 999
Какво е вашето мнение да поканим ли Пантерчо? smile3532

Ха, че ако него го няма аз изобщо няма да дойда  Naughty
Как си го представяте това нещо - среща на форума без Пантер? Това е като мартини без маслинка, като кокошарник без петел, като ...като...абе няма да дойда - казах  Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 1 681
Хич няма да ви заплашвам, направо най-отговорно ви заявявам, че аз в това мероприятие няма да участвам!

Ми к`ва стана тя, докато се доорганизира срещата и вече и Пантер нямало да идва, и Иса....
Ааа, извинете, обърках причините, тез не бяха мойте Laughing

Далече сте ми, транспорта е нередовен, но за сметка на това - скъп Joy

Обаче, ще ви дебна за крайната договорка, че да знам от кой точно момент да почна да досаждам за резюме и фоторепортаж от събитието Wink

# 54
  • Мнения: 246
Момичета, и на мен ми е удобно за 6 или 7, когато решите.  Drunk При мен има място за една мама със или без детенце, както тя прецени. Специално този уикенд и красавицата долу на дясната снимка няма да я има вкъщи, така че който ще отседне при мен да не се притеснява.  Flushed

sugarfree хайде де, къде се намираш?  blahblah

# 55
  • Мнения: 1 681
...
sugarfree хайде де, къде се намираш?  blahblah

Идея си нямам дали точно където бих искала, но по стечение на обстоятелствата - в Дубай Laughing
Няма стане, Wish*, поне не тоя път... Е, верно бих се засрамила, ако вземат да се появят на срещата примерно canadianmom и kiara, ама само малко Embarassed
Съмнява ме някак възможността всички да прескочите дотук за една срещичка набързо...значи ми остава онлайн варианта и, евентуално, отпуската следващо лято, да се срещна с тези, дето не им е излязъл късмета да са в отпуск по същото време Joy

# 56
  • Мнения: 161
Единственият вариант който ми идва на ум, за да присъствате  ти и другите майки, който са извън София, е да се включите онлайн т.е. да примъкнем лаптоп и камера на сбирката, в домашна обстановка съм го правила ама дали ще е  осъществимо в заведение  newsm78   

# 57
  • София
  • Мнения: 4 493
Виж сега и аз те обичам, но дай да сме малко по-прикрити, защото не искам да отказвам мъжете за разлика от други хора в този форум  Mr. Green Mr. Green Flutter
Не разбирам - Защо??? - Това подлудява мъжете - няма да можете да се оттървете от мъже - ухажори  Wink Sunglasses

# 58
  • София
  • Мнения: 2 857
свиркайте силно та и аз да видя темата  Laughing

аз съм за началото на октомври - с, без деца - нямам претенции
п.п. /само да не е на Луната  Mr. Green /

# 59
  • Мнения: 2 327
Позволих си да сменя заглавието, че да се вижда по отдалеч Simple Smile

Да почна и аз с условията - ако ще каните Panther, мен ме забравете  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт