Това предродилна депресия ли е

  • 1 014
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Спокойно, хормони! Разбира се, че ще се справиш и ти, и татито! Не си сама, очаква те най - вълшебното нещо на света. Настрой се позитивно и празнично, ще видиш, че всичко ще си дойде на мястото. Бебчето ти не може да има по - добра майка от теб! Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 461
не съм сигурна, дали от страх,че имам 2 седмици до термина,но започнах да се харесвам
с големия тумбак Thinking Мисля че ще ми липсва после, тъкмо свикнах с него Rolling Eyes
На вас липсваха ли ви големите кореми newsm78
Благодаря на всички мамчета, които ми дадоха надежда, че всичките ми тревоги са нормални!  newsm10

# 17
  • Мнения: 3 069
не съм сигурна, дали от страх,че имам 2 седмици до термина,но започнах да се харесвам
с големия тумбак Thinking Мисля че ще ми липсва после, тъкмо свикнах с него Rolling Eyes
На вас липсваха ли ви големите кореми newsm78
Благодаря на всички мамчета, които ми дадоха надежда, че всичките ми тревоги са нормални!  newsm10

Повярвай ми, няма да ти липсва Grinning
Нормално е да си притеснена, но не е депресия!
Аз и с 2-я и с 3-я ми син се притеснявах толкова много, все едно ще ми е за 1-ви път!

# 18
  • Мнения: 537
О, хич не ми липсваше тумбака, но толкова бях свикнала с него, че като родих даже се изумявах първоначално как вече мога да се навеждам без да го притискам или колко много енергия имам Simple Smile Първите месеци съм спала само по 5 часа, а хич не бях уморена направо си се чудя сега  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт