Лошо мирише

  • 5 696
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 451
Не пуша в тоалетната. Баща ми имаше този навик. След него там трябваше да влизаме с противогаз. Laughing

# 31
  • Мнения: 10 758
В къщи пуша само под абсорбатора.
Супер гадно ми е да пуша в тоалетната.

# 32
  • Мнения: 11 004
Познавам няколко пушачи, които го правят, понеже обичат да заседнат на тоалетната чиния с вестник и цигара, докато им дойде ... вдъхновението. hahaha
Но е ужасен навик и никога не бих го правила, гадно ми е. Все едно да ям там. Sick

# 33
  • Мнения: 2 716
Значи предимно мъжката чакт се наслаждава по тоя начин.
Дали не е нещо, останало от казармата  newsm78

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Толкова ли не могат някои да си командват червото, че ползват помощни средства?

 hahaha hahaha hahaha Ти твойто командиш ли го? Я му кажи да се врътне налево.  Laughing
У дома никой не пуши, но комшиите пушат и миризмата идва при нас. Страшна смрад.  ooooh! Винаги съм мразила цигарен дим-и когато пушех и сега. Предпочитам натуралната естествена миризма на л..на.

# 35
  • Мнения: X
Не, защото не пуща от година и девет месеца  bowuu
Но и когато пушех, никога не съм в тоалетната или в колата, направо е ужасна смрад. Sick

# 36
  • Мнения: 4 585
Познавам няколко пушачи, които го правят, понеже обичат да заседнат на тоалетната чиния с вестник и цигара, докато им дойде ... вдъхновението. hahaha
Но е ужасен навик и никога не бих го правила, гадно ми е. Все едно да ям там. Sick
   Ааааа, жената на Никулае Чаушеску си хапваше, докато и дойде музата.
Имаше хладилник в кенефа, със суджуци и луканки зареден.

# 37
  • Мнения: 2 891
Волф, сериозно ли  Shocked Сигурно е искала да изстласка ненужното, създавайки натиск отгоре  Laughing

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Познавам няколко пушачи, които го правят, понеже обичат да заседнат на тоалетната чиния с вестник и цигара, докато им дойде ... вдъхновението. hahaha
Но е ужасен навик и никога не бих го правила, гадно ми е. Все едно да ям там. Sick
   Ааааа, жената на Никулае Чаушеску си хапваше, докато и дойде музата.
Имаше хладилник в кенефа, със суджуци и луканки зареден.


а стига бе - ужас  #Crazy

# 39
  • Мнения: 2 897
Никога,докато бях пушач,не съм пушила в тоалетна.Вкъщи мъжът ми пуши единствено в кухнята.(когато детето спи,иначе-не,съобразява се)Това за мен е отвратителен навик и много се дразня,например,когато видя някои колежки от университета(предимно гъркини) да го правят в дамските тоалетни Close

# 40
  • Мнения: 4 585



Сериозно, като ги застреляха, го пуснаха по новините.
Ама нейната тоалетна едва ли е бела 2х1.50м. И не се знае дали е ядяла,
но зареден хладилник с луканка и суджуци е имало. За какво друго да са там, освен за ядене?
Ахааа, риторичен въпрос може би.

# 41
  • Мнения: 3 622
Аз не съм пушач, но мъжа ми е - но в тоалета никога не пуши

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808
Вече чакам тема: "Серете ли на терасата си?"...

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 790
....... пита с интерес: "Детенце, акахме ли днес?"
Тия дни форума да не го фанало разстройство? Току захванем да обсъждаме тая тема.

# 44
  • Мнения: 1 668
Не пуша,нито в тоалетната,нито някъде другаде.Непушач съм!
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт