Лошо мирише

  • 5 700
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 46 518
Отговор 2.

Вкъши никъде не се пуши  Stop

# 91
  • Мнения: 6 315
Пушач съм, вкъщи се пуши само на балкона. Много е кофти когато някой пуши в тоалетната  Peace. Някой от съседите ни го прави и в банята и коридора сутрин мирише на цигари.

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
В тоалетната на един офис бяха оставили кибрит с молба при лоша миризма да се пали по една клечка. За абсорбация най-вероятно.

Действа!

# 93
  • Мнения: 1 416
Не палим в тоалетната, въпреки че сме пушачи. Ужасно се задимява и дълго смърди. Имах съквартирантка, която си пушеше всекидневно в тоалетната. Вярно е, че цигарите действат благоприятно върху перисталтиката на червата.  Grinning Предпочитам обаче да изтичам до "свещеното място", не да го опуша...

# 94
  • Мнения: 189
Да, пуша в тоалетната. Рядко, но го правя. Никой от домашните не се е оплакал от миризмата.

# 95
  • Мнения: 1 120
за щастие сме непушачи,но съм надушвала въпросната миризма.найстина е много неприятна

# 96
  • София
  • Мнения: 2 271
Преди, когато пушех, съм пробвала един-два пъти да вляза в тоалетната с цигара, но бързо се отказах. Не толкова миризмата, защото на пушачите не им пречи миризмата от собствената им цигара, колкото самото място не ми се виждаше подходящо за пушене. Все едно да ям, седнала на тоалетната чиния  Sick Но има доста хора, които го правят с удоволствие.

# 97
  • Мнения: 4 473
Да, пуша в тоалетната. Рядко, но го правя. Никой от домашните не се е оплакал от миризмата.

Предимството да имаш 2 тоалетни. Simple Smile

# 98
  • Мнения: 17 407
В тоалетната на един офис бяха оставили кибрит с молба при лоша миризма да се пали по една клечка. За абсорбация най-вероятно.

Действа!

По- добре става със свещ Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт