Хранителен режим с кисело мляко -> 7 част...........

  • 26 103
  • 659
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil Добро утро Млечни  Красавици Wink
ЛЕка  и   диетична седмица  ви  желая Wink
Смятам да пускам  довечера  нова тема  затова  ако искате дайте отчет   със  минуси  и за колко време  сте ги постигнали Simple Smile
 Hug Hug Hug Hug

# 601
  • Мнения: 345
аз само за едно не разбрах-полагат се по 2 кофички(от големите)мляко на ден  и чаичета,кафенца,вода ако искаш салатка и нищо повече,така ли ?  newsm78

# 602
  • Мнения: 3 647
аз само за едно не разбрах-полагат се по 2 кофички(от големите)мляко на ден  и чаичета,кафенца,вода ако искаш салатка и нищо повече,така ли ?  newsm78

ами  доста  повече  ядем Wink  не е  само това - но  това са основните  храни   Hug Hug

# 603
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
здравейте и от мен!
както и предположих, а и се бях подготвила, в събота си беше яко освинване Embarassedто не бе гала обяд, то не бе торта, вечерта не бе алкохол, сандвичи и ядки, то не бе чудо Crazyс две думи - развалих какъвто и да е режим на 24 май Embarassedобаче кантарът показа 66 кила. още -6 и съм пушка!
от вчера съм на к.мляко с пшеничени трици за закуска, на обяд печено пилешко месо, след обяда прегреших със сладолед.
днес закусих пак к.мляко с пшеничени трици, преди малко ядох пилешка шунка.
ама нещо коремът ми се е подул Sad
и се мъча да пия по около 2 литра вода, ама нещо само докъм литър го докарвам. опитите продължават.

дано и вие да продължавате борбата Hug

# 604
  • Мнения: 3 036
Здравейте банда и от мен.
Успях и издържах на това което си бях решила.
Донякъде.
Не че съм яла нещо друго,но и това което бях намислила да ям не го изядох.
Само половин чаша мляко и после още едно цяло с парченца череши и ягоди.
Само това.
Аз съм тъжна че момиченцето ми отива на бригада и утре лети,че затова гърлото ми се е свило и не ми е до ядене.
Това за вчера .
За днес съм само на едно сандвич до тук и може би ще е само това. Sad

# 605
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
desi_minkova , къде отива дъщеря ти? за колко време?
споко! ние сме тук и ще ти помагаме с каквото можем Hug само ако ти е мъчно не плачи пред нея да не я тревожиш!

# 606
  • Мнения: 485
Здравейте млечни прекрасници. Досега съм си мн режимна: ?айряна, 1 купа таратор , 1 ябълка и малко ориз с гъбки и маслини(любомото ми ядене Blush)! За довечера съм си предвидила пак мляко и някакъв плод. За новата тема аз мерки няма да изпращам, защото съм нова и езва ли има още минуси. След 1 седмица ще кажа! Crazy
ANGYA къде си днес? Ще имаме ли нова темичка? И как върви режимчето при теб. Аз те позатрупах с въпроси, ама нали ще се опознаваме hahaha Joy

аз само за едно не разбрах-полагат се по 2 кофички(от големите)мляко на ден  и чаичета,кафенца,вода ако искаш салатка и нищо повече,така ли ?  newsm78

вибора както анджиа ти каза вярно си разбрала. Общо взето е това заедно с зеленчуци, плодове, по 2 -3 коф. мляко, яйца, месце, маслини и по малко ядки, както и различни супи. Peace Hug
desi_minkova в коя страна отива дъщеря ти? [/color]

# 607
  • Мнения: 3 036
Щатите до 15 октомври.
Ще си кютам при вас че по леко да ми минава времето и заедно да си помагаме и отслабваме.
Нали затова сме заедно.

# 608
  • Мнения: 485
Щатите до 15 октомври.
Ще си кютам при вас че по леко да ми минава времето и заедно да си помагаме и отслабваме.
Нали затова сме заедно.
Милата, наистина си е далеч. Но ако не се притесняваш толкова много, времето по-бързо ще минава.    bouquet

# 609
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
Щатите до 15 октомври.
Ще си кютам при вас че по леко да ми минава времето и заедно да си помагаме и отслабваме.
Нали затова сме заедно.

това си е наистина далече. бързо ще мине времето, ще видиш Wink
желая й лек полет и само хубави моменти!

# 610
  • Мнения: 3 036
Благодаря ви момичета.
 newsm51 smile3525
Аз както е тръгнало май няма нужда от диета.
Само от притеснения ще си отслабна.
Но.....
Преди всичко здравословно ядене,а от млякото по добро няма!

# 611
  • София
  • Мнения: 3 816
Млечки, здравейте. Hug
Аз събота и неделя поразвалих режима  Embarassed , но от днес съм пак на линия. Blush
Деси, с теб сме мила, пиши по- често. Hug

# 612
  • Мнения: 1 387
Тук съм!Режимна съм!
Десиspoko,времето ще мине бързо!
Лека нощ!

# 613
  • Мнения: 3 647
 Flutter Flutter  Здравейте млечни красавици Wink
 Rolling Eyes аз чакам  някой да си  напише  минусите, че да ги сложа на първа страница  на темата  Simple Smile
desi_minkova , мила  Hug Hug не се притеснявай толкова  много за детенце , все едно е заминала да  учи  в  друг  град и след 2-3 месеца  ще се  върне  Hug Hug Hug
На мен ми предложиха работа  към бтк, но трябва да се местя  в София  Thinking Thinking и тука  два дена  само  за това мисля и почти не ми се яде  ooooh! ooooh! сега като чета  се чудя какво ли и  е  на мойта майка  Hug Hug Hug
sky***** най вероятно  довечера ще  пусна  нова  тема, но ако  някой   изявява желание да я  оформи и да я пусне  няма   да се обидя  Hug Hug Hug
Happy2 радвам се  че успяваш и не се изкушаваш  Hug Hug Hug
geleva и  на мен  съботите и  неделите  с ами най - тежките за преживяване като съм на  режим  Hug Hug
прасунчо един ден  със   удоволствия   е простим, бсе пак  беше  празник  Hug Hug
 Лек и диетичен ден   ви  желая  Hug Hug Hug

# 614
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
здравейте!
ще се престраша първа да се отчета: от 17.04.съм на режима ( къде повече, къде по-малко) и от около 67-68 кг сега съм 66 ( по последни данни от събота ).
Happy2, възхищавам се на волята ти  bouquet
при мен е вчерашното меню с днешна дата.
успех на всички вас  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт