Хранителен режим с кисело мляко -> 7 част...........

  • 26 102
  • 659
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 161
Здравейте,красавици!Е,да се отчета и аз,от 03.05 съм с вас и от 64.500 кг сега съм 61.500,значи -3кг.Аз лично съм доволна,защото дълго време не можех да мръдна и грам,а се ограничавах.Не мога да кажа,че съм я спазвала стриктно така че има от какво да съм доволна.Пожелавам и на вас успехи и минуси. newsm51 newsm10

# 616
  • Мнения: 3 036
И аз съм тук - с подути очи,сополива и диетична - на две кафета,едни солети и едно т.е. половин кофичка кисело мляко с ягоди.
Сега съм с една ледена бира и мисля да ми е това.
От утре ще бъда по стриктна .
Да ми мине мъката.

# 617
  • Мнения: 161
desi minkova не плачи,мила,всичко ще бъде ок.След време като си спомняш ще се смееш.Пожелавам на момиченцето ти попътен вятър,а на теб много сили,за да се справиш със ситуацията.Знам че не ти е лесно,аз още не мога да свикна с мисълта че детето ми вече е голямо и трябва да поеме по своя път,липсва ми,а е само в София.Тъй,че кураж,скъпа!  love001 smile3525

# 618
  • Мнения: 161
Добро утро,млечни красавици!Хайде на закуска-кис.мляко с ягоди,много е вкусно. smile3508Пожелавам ви приятен диетичен ден! smile3525

# 619
  • София
  • Мнения: 3 816
Добро утро, красавки. Flutter
Деси, гушкам те много и си представям какво ти е. Sad Идва и този момент, когато малките пиленца отлитат от гнездото. Аз съм далече от този момент, но знам че ще дойде рано или късно. Но пък нали са живи и здрави и предполагам, че момиченцето ти се чувства щастливо от това което и се случва. Надявам се, че ще имате възможност да се чувате често. Братовчедка ми утре пътува за Англия на бригада и въпреки че и е за трети път, леля ми пак е в паника. Crazy
 
ANGYA , при мен няма кой знае какви резултати, едно килце само, то и аз с тези издънки. Embarassed Миналата година бях по- стриктна и резултатите естествено бяха по-добри, но се взимам в ръце сериозно. Flutter
Лек и диетичен ден!  bouquet

# 620
  • Мнения: 175
Здарвейте.......аз по принцип се придържам към безвъглехидратна диета, но като ви чета ми се нрави идеята да пробвам с кисело мялко, още повече - то е много полезно!
Обаче само две кофички мялко на ден и една салатка до 200 грама ми изглежда твърде малко. Само по две кофички ли ядете наситина? Четох, че някои от вас ядат ядки....доколкото виждам е разрешено само от време на време плод, в допълнение към 2 те кофички мляко и пак по изключение салата вечер. Да ви кажа не знам дали мога да го издържа това.....звучи ефикасно, но.....

# 621
  • Мнения: 175
desi_minkova, А!ти да не си майката на Роси Делиева?

# 622
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте, млечни красавици!
Май и аз в скоро време ще трябва да се присъединявам пак към вас, че... положението е страшно!  Sad

# 623
  • Мнения: 3 036
Днес момичета съм много послушна.
Изядох си санвича мляко с фибри и обядвах.
За вечерта може би половин,а пък ще си направя таратор или айран.
desi_minkova, А!ти да не си майката на Роси Делиева?
Не не съм.

# 624
  • Мнения: 1 387
Добра вечер,момичетаbouquet
Петъчна, Hugдобре дошла,ако решиш да се присъединиш към нас.
Момичета много съм нещастна от вчера-за вторите 10 дни режим съм свалила само 1 килограм Cry Cry CryЯвно организма ми свикна с режима и не си дава мазнинките така лесно както ми се иска.Утре съм на детски рожден ден и сигурно ще хапна от всичко,но от вдруги ден пак продължавам,пък дано се раздвижи метаболизма ми! Praynig Praynig Praynig
Лека нощ! smile3524 newsm46

# 625
  • Мнения: 161
Добро утро,млечни красавици.Къде се изгубихте всички,защо не пишете?Не искам да си мисля,че сте се отказали.Липсва ми компанията ви когато съм диетична.Лек и успешен режимен ден от мен. newsm51 smile3525 newsm10

# 626
  • София
  • Мнения: 3 816
Добро утро и от мен. Hug
sisi67, няма отказване, на линия съм. Може от време на време да имам леки отклонения, но съм режимна. Flutter Ето сега си кусам киселото мляко с овесени трици и чета. Заредила съм се с тиквички и краставици, след малко отивам да купя и млекце, че попривърши. Днес смятам да съм на таратор, яйчице, плодове за следобяд и айрян, а за вечеря тиквички с кисело мляко. Simple Smile
Лек ден и да пишете.  bouquet

# 627
  • Мнения: 3 036
И аз съм на линия и наред с диетката.
Но тази вечер ще прегреша че е края на учебната година за мен и е повод да полея и се отпусна .(май все си търся поводи)
Иначе вече съм 51.200.Преди два дена бях 51.800
Диетата действа  Peace

# 628
  • София
  • Мнения: 3 816
Браво, Деси! Simple Smile Ето такива резултати стимулират всички да продължават напред. И аз утре сутринта ще се премеря на кантарчето и ще дам отчет. Hug

# 629
  • Мнения: 3 036
Да но пак да питам нали рано сутрин се мери човек след тоалет и т.н

Общи условия

Активация на акаунт