изолация на балкон с цел обединяване със стая

  • 8 765
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 386
забравих да питам по точка втора Simple Smile))) а как се движи на квадратен метър цената за изолация?

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ние вкарахме терасата в хола и го направихме на бокс, но не сложихме изолация на пода  ooooh! зимата е студен а лятото е като акумулираща печка .....

# 17
  • Мнения: 10 618
забравих да питам по точка втора Simple Smile))) а как се движи на квадратен метър цената за изолация?
35-40лв - за труд и материали на кв.м. Ако сте на висок етаж /над 3 май беше/ е по-скъпо.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Моли Уизли, тоза плашенето не го приемай на сериозно. Ама много страшно ми стана , като прочетох постинга ти. Laughing  Hug Пък като се проучат нещата добре, може да се получи нещо наистина хубаво и функционално. Peace

само един съсед над мен сложи итонг на една от терасите, но според мен момчето е леко не в час, защото зазида и един прекрасен голям прозорец, така че каквото и да ми каже, ще започна да повдигам едната вежда недвусмислено.

 hahaha Не го питай тогава. Но пък все някой трябва да е първи. Лично аз съм за промените, ако смятаме, че ще ни бъде по-добре. Party

# 19
  • Мнения: 1 671
sea woman  Peace

Общи условия

Активация на акаунт