Телевизори - обяснете, дайте акъл, споделете

  • 3 759
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 88
Значи правилно съм се насочила към този вид и тази марка.По-нагоре една майка беше казала, че дават много дефекти.Дано тези,които го имат да не се сблъскват с такива проблеми.На мен много ми харесва този модел.А и цената мисля,че му е добра.

# 31
  • София
  • Мнения: 6 210
cvetibgl, не му мисли толкова, щом ти е харесал и цената те устройва. Нали знаеш, всичко е до късмет... Когато ние го купихме, едни наши приятели страшно го харесаха - взеха си и те. Значи имам впечатления от два такива модела, които си работят чудничко, пу-пу! Е, вярно - купувани са през последната година, сравнително нови са, но се надявам да си работят добре и за напред  Peace

# 32
  • Мнения: 88
Вени*** мерси за съвета.Много си права,всичко си е до късмет.Когато стигнем до там,мисля че ще е този модел.

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
жените изглеждат ниски и трътлести,а мъжете - яки и едри  #Crazy в крайна сметка не мога да разбера кой как изглежда в действителност  Crossing Arms иначе цветовете са страхотни
Joy

# 34
  • Мнения: 3 211
cvetibgl, не му мисли толкова, щом ти е харесал и цената те устройва. Нали знаеш, всичко е до късмет... Когато ние го купихме, едни наши приятели страшно го харесаха - взеха си и те. Значи имам впечатления от два такива модела, които си работят чудничко, пу-пу! Е, вярно - купувани са през последната година, сравнително нови са, но се надявам да си работят добре и за напред  Peace
и аз имам впечатления от 2 познати семейства освен нашето.
явно е много разпространен модел, ако беше несполучлив, щеше да има оплаквания

# 35
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Значи направо ме навихте и мен за телевизор с намален обем на корпуса.......

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026680
Този си купихме ние. Знам, че марката не се ползва с име, но мен чудесно ме устройва - хубава картина, не е дал дефект /да чукна на дърво, вярно все пак, че го имаме от скоро/, прилични пари. Подчертавам дебело, че не съм техноман и последен писък на науката не сме търсили, а и телевизия в къщи се гледа по малко и за фон, така че сигурно картината не е перфектна и главозамайваща, но аз съм много доволна. Та може да поразгледате и тези машинки.

# 37
  • Мнения: 88
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026680
Този си купихме ние. Знам, че марката не се ползва с име, но мен чудесно ме устройва - хубава картина, не е дал дефект /да чукна на дърво, вярно все пак, че го имаме от скоро/, прилични пари. Подчертавам дебело, че не съм техноман и последен писък на науката не сме търсили, а и телевизия в къщи се гледа по малко и за фон, така че сигурно картината не е перфектна и главозамайваща, но аз съм много доволна. Та може да поразгледате и тези машинки.


 На мен ми се отваря сайта,но не мога да видя тв. Sad

Общи условия

Активация на акаунт