Отговори
# 30
  • Мнения: 17 407
ЗАщото ням акак да се прецени цветът на лице, устни, нокти и т.н. Това важи за всяко посещение при лекар, за да е пълен и точен прегледът. РАзбира се, не се спазва Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 216
Подобренията с втората бременност:
1. Внимавах какво и колко хапвам. Качих 10 кг, които оставих в болницата и сега си влизам  в дрехите си и се чувствам секси и във форма
2. работех до средата на 8 ми месец
3. Не спрях да се занимавам с каланетика, само премахнах от програмата коремните упражнения
4. не пих витамини
5. не си купих нито една бременска дреха, носих си нормалните парцалки
6. накупих всичко предварително
7. сега кърмя на поискване
8. разбирам по-добре бебето, но пък това идва с опита

# 32
  • Мнения: 4 965
ЗАщото ням акак да се прецени цветът на лице, устни, нокти и т.н. Това важи за всяко посещение при лекар, за да е пълен и точен прегледът. РАзбира се, не се спазва Simple Smile

Аааа, вярно. За това не се сетих. Ама много ми се иска другия път да раждам с грим... И с грим, и без грим, аз все съм си бледа - т.е. няма да има голяма разлика /тъкмо няма да им изкарвам ангелите, че анестезиологът много се плашеше от моите реакции - през цялото време ме болеше зъб и драйфах, а той само питаше дали не ме е отпуснала упойката/.
 Crazy

# 33
  • Мнения: 2 746
Разлики на втората бременност с първата при мен :
1. Не пия витамини - само желязо Малтофер и пресни плодове и зеленчуци
2. Не ме гледат толкова често на ехограф
3. Ходих на работа до 7.5 месец
4. Почти всичко около посрещането на бебето съм си го ораганизирала сама, а не като първия път - близките.
5. Купих си красиви дрешки за бременни  Simple Smile
6. Ще се мъча да кърмя докато мога, защото с първото не успях и ми е много болно и досега.

А за раждането се моля да е нормално.... Praynig

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Може би само това, че си приготвих всичко за посрещането на 2-рото бебе сама и само си чаках денят. и се следях много по-стриктни и с голям страх я карах тази бременност.

Азаф - 1-вото ми секцио беше по спешност. И доста мигове ми се губят и сякаш бе само миг. 2-рото бе планово. Повярвай ми, над 24ч. го преживявах психически, а самото то ми се стори цяла вечност. Както и възстановяването след това.

# 35
  • Мнения: 2 616
...
azaf, не се ходи на лекар с грим Peace Hug

Защо?
Не съм чула да не може - знам, че за секциото не дават да си с бижута и с лак за нокти, ама за грим не знаех  newsm78.

Бааааааааааа, не дават-и грим, и лак и бижутата си носех-никой нищо не ми каза.

# 36
  • Мнения: 88
Ще внимавам с килограмите. Много качих (20) и страшно съжалявам. Все още съм с 10 кг. повече.

# 37
  • Мнения: 912
И аз страшно много се притеснявам за килограмите, тъкмо бях влязла във форма и забременях отново  Blush Heart Eyes Сега когато по цял ден ми се гади и ми е отпаднало все гледам нещо да пъхна в устата, ям по малко, но на честичко и май е неизбежно качването ми на килограми, не знам вие как се справяте в тази фаза.... Rolling Eyes

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Единственото, което пропуснах да направя и искам да компенсирам, е глезенето от мъжо... Нито веднъж не съм го карала да става през нощта и да ми купи нещо специално за ядене, нито през деня съм се лигавила... И сега съжалявам, щото това е единственото време, през което може една жена да стане лигла, без някой да й се разсърди... Мъжките момичета са, така да се каже, губещи в тази ситуация. Та това е - ще искам да ме глезят, и глезят, и ще правя фасони. Иначе по отношение на раждане, кърмене, гледане на бебе и т.н. съм си била спокойна и с първото бебенце, и сега никой не позволявам да ми се меси, така че ... Глезете се, мами, сега е момента Hug

# 39
  • Мнения: 17 407


Бааааааааааа, не дават-и грим, и лак и бижутата си носех-никой нищо не ми каза.

Да, знам, че е така. Писах по принцип как е редно, пише си го и в учебниците по медицина Peace

Общи условия

Активация на акаунт