Гласуване за колаж стил "Anne Geddes"

  • 8 433
  • 221
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 062
djesmin, наистина не се сърди. И аз участвам в конкурса, не съм отскоро във фотошопските теми, но пак си търпя критики...

# 46
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ани, права бях - коментарите ти са много точно казани. Повечето неща, които каза за моите творби са така, въпреки че за едно нещо не си права, но това след като приключи гласуването и се разкрием.

djesmin, недей да се сърдиш. Всички участваме за забавление, а и коментираме за забавление. Опитай и ти да коментираш творбите - ще се учудиш колко е приятно и забавно. Това ще ти помогне и да разгледаш конкурсните работи с други очи - дори и твоите!

Очевидно е, че колажите, които направих не са фаворит на никой друг освен на мене си... Mr. Green

Аз ще се включа с коментар довечера. На работа съм!

# 47
  • Мнения: 2 270
Вечерница-за какво са залаганията.

Мира-тръпна в очакване,как не съм те разкрила newsm78  та аз съм ти голям фен

# 48
  • Мнения: 1 084
Вечи, да критикувамSimple Smile), ама за 41 колажа си трябва доста време Simple Smile)) Надявам се домашните любимци да заспят рано довечераSimple Smile)), за да запретна ръкави Simple Smile)))))))

Кога ще залагаме?

# 49
  • Мнения: 11 320
Вечерница-за какво са залаганията.

Мира-тръпна в очакване,как не съм те разкрила newsm78  та аз съм ти голям фен
Ами за това кое на кого е произведение са залаганията. Тук обаче направо ще трябва да играем на бинго Joy
Мира, и аз се чудя, като знам какви чудни рамки правиш и как добре се оправяш с колажите newsm78

# 50
  • Мнения: 1 084
Мира, подшушни ми кои са твои на лични Simple Smile)) Подкуп - каса бира!!!! Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 270
на мен ми е много трудно.Направо невъзможно.Поне да знаех участниците newsm78 Crazy

# 52
  • Мнения: 1 084
на мен ми е много трудно.Направо невъзможно.Поне да знаех участниците newsm78 Crazy

Мира и Вечерница със сигурност:)))
Дали момичето-лаленце (розово) не е на Мира?  newsm78

# 53
  • Мнения: 684
djesmin-не се сърди.Никой не се е родил научен.По добре ли щеше да се чувстваш,ако всички ти казват,че колажите ти са супер ,а същевременно да не го мислят.Сигурна съм,че следващия път ще се справиш още по добре и после още и тн.

ani69, И този коментар - и той точен, та точен!  Peace
djesmin, (почти адашки сме  Wink ) и аз съм дебютант. И даже очаквах доста критики, но все още не ги получих, а тъкмо напротив  Flutter  Но има време де да ми извадят "кирливите ризи"  hahaha Определено коментарите или критиките, както ги наричаш, помагат. Гледай на тях като на коментари за чужд колаж, а не сякаш ти си го правила (разбира се, че с много любов!), и ще видиш, че са доста ползотворни. Или пък чети по-задълбочено критики за чужди колажи - и така може да се учи човек от чуждия опит!

# 54
  • Мнения: 11 320


Мира и Вечерница със сигурност:)))

hahaha
Остава да напишеш Джесмин, Мимиту, Дамаянти, Бумеранг (пиша наизуст, по усет)

# 55
  • Мнения: 1 084
Побърках се да мисля кое на кой е Sad(( Вечи, сладки бибки да не би да са твои? newsm78

# 56
  • Мнения: 11 320
Побърках се да мисля кое на кой е Sad(( Вечи, сладки бибки да не би да са твои? newsm78
Тц! Твърдо Нье!
Да ти кажа ли колко са? Mr. Green

# 57
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Много ще се учудите, когато разберете, кои три колажа са мои... Ани, sage, вие участвате ли? За Вечерница съм сигурна.

Аз довечера и ще ви кажа кой колаж на кой е. За цена - ще се договорим на лични! Mr. Green

# 58
  • Мнения: 137
Мислех да коментирам след като приключи конкурса, но леко ме дразнят изявления от сорта:

9 – безсмислен по темата. Пеперудата пред лицето дразни, без нея щеше да е далеч по-добре
10 – лошо изпълнение, без собствена идея.

Засега ще кажа само, че
1. Голяма част от колажите нямат СОБСТВЕНИ идеи. Разгледайте галериите на Ан ... и ще се уверите.
2. Изпълнението на много от колажите куца.
3. Какво значи безсмислен по темата? Каква точно е мисълта в темата? Защо след като някои бебета са претворени в цветя, други да не са ангелчета или пеперуди?

.... не си мислете, че колажите са мои, просто не разбирам как може да се коментира по този начин

 

# 59
  • Мнения: 1 668

Аз довечера и ще ви кажа кой колаж на кой е. За цена - ще се договорим на лични! Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт